درمان چاقی با داروهای ارتومولکولی

درمان و التیام چاقی و مشکلات وزنی با اسیدهای آمینه معمولی اساس طب ارتومولکولی است. دوزهای زیادی از پروتئین های طبیعی یافت شده به نام اسیدهای آمینه می تواند عدم تعادل در مغز را ترمیم کند و عملکرد نادرست آن را ترمیم کند. این آمینو اسیدها مقرون به صرفه هستند و در دوزهای درمانی بسیار بزرگتر از سطوحی که معمولاً در غذا یافت می شوند استفاده می شوند. مفهوم پزشکی ارتومولکولی مبتنی بر استفاده از دوزهای بسیار زیاد ویتامین ها، مواد معدنی، اسیدهای آمینه یا عصاره های گیاهی برای ترمیم سلولی و تقویت فعالیت های طبیعی مغز است. اسیدهای آمینه همچنین برای حمایت از افزایش توده عضلانی مورد نیاز برای بالا نگه داشتن متابولیسم با کاهش وزن کلیدی هستند. کاهش وزن بدون افزایش توده عضلانی و ورزش منجر به کاهش نرخ متابولیسم می شود و بدن با کالری کم نیاز روزانه سازگار می شود زیرا کاهش وزن بدون مداخله به دست می آید.

اغلب اوقات مشکلی وجود دارد که بدن مانع از کاهش وزن به راحتی می شود. این مشکلات عبارتند از بیماری تیروئید، عدم تعادل هورمونی، دیابت، اختلال در عملکرد قلبی، عدم تعادل انتقال دهنده های عصبی، عفونت های ویروسی مزمن که منجر به کم انرژی و خستگی می شود، مشکلات کروموزومی در افراد دارای چالش رشد، بیماری کبد چرب، اختلال در عملکرد طحال و دستگاه گوارش که به طور قابل توجهی به مشکل برخورد می کنند. طولانی تر از حد معمول، مشکلات هضم چربی. کبد چرب یک مشکل بسیار بزرگ در کاهش وزن است. این ممکن است تا حدی به دلیل رژیم غذایی پرچرب و سطوح بالای فلزات سنگین یا سموم آفت کش باشد. سم زدایی از سموم یک ایده عالی همراه با گیاهان برای حمایت از عملکرد خوب کبد است. سموم فلزات سنگین یا سموم آفت کش ها را باید با سونا مادون قرمز دور یا یوگا داغ و کیلاتورهای خوراکی مانند گشنیز، علف گندم ارگانیک یا کورلا حذف کرد. خار مریم یک گیاه بسیار خوب برای حمایت از کبد است. سلول های چربی سموم را ذخیره می کنند و کبد چرب دارای ذخایر اضافی سموم است که متابولیسم سلولی و آزادسازی طبیعی چربی برای انرژی را مختل می کند. گیاهان اضافی که برای بهبود عملکرد کبد بسیار مفید هستند Gynostemma Pentaphyllum و Hawthorn Berries هستند. اینها را می توان به صورت کپسول یا به صورت چای مصرف کرد. اسیدهای چرب امگا 3 و 6 و CLA برای کاهش چربی کبد که به دلیل اعتیاد به الکل نیست بسیار مفید هستند.

آمینو اسید درمانی برای کاهش وزن بسیار خوب است و وجود دارد. این اثرات کاهش وزن شامل کاهش اشتها، تغییر در تنظیم گلوکز، تغییر در متابولیسم انرژی توسط سلول و سرعت بخشیدن به آزاد شدن چربی در طول تولید انرژی است. 5-HTP، کارنیتین، اورتینین، فنیل آلانین، تیانین و آرژنین آمینو اسیدهایی هستند که در کاهش وزن موثر هستند. این اسیدهای آمینه باید در دوزهای درمانی به مدت چند ماه استفاده شوند. شما باید بتوانید ظرف هفت تا دوازده روز تشخیص دهید که آیا درمان موفقیت آمیز است یا خیر.