در این گزارش آمده است که NJ واکسیناسیون اجباری معلم را می خواهد


بر اساس گزارشی در NJ.com ، فیل مورفی فرماندار نیوجرسی خواهان واکسیناسیون همه معلمان در برابر COVID-19 خواهد شد.

هنوز مشخص نیست که در صورت انصراف از واکسن به معلمان این فرصت داده می شود که آزمایش هفتگی را انجام دهند یا خیر. مورفی قبلاً به کارگران بیمارستان ها ، خانه های سالمندان ، مراکز بهداشتی و تعزیرات مجوز داده است که قبل از 7 سپتامبر واکسینه شوند یا هر هفته آزمایش شوند.

این اعلامیه ، که انتظار می رود در روزهای آینده ، از الزامات مشابهی برای معلمان کالیفرنیا ، واشنگتن و هاوایی پیروی کند. در حالی که کالیفرنیا و هاوایی به معلم ها اجازه می دهند در صورت واکسینه نشدن به صورت هفتگی آزمایش شوند ، واشنگتن واکسیناسیون را برای همه وضع می کند. این در حالی است که نوع دلتا عفونی تر باعث افزایش موارد COVID-19 در سراسر کشور می شود ، با توجه به داده های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماریها ، 48 ایالت-از جمله نیوجرسی-با سطح انتقال بالا (ماین و ورمونت سطوح قابل توجهی از انتقال را دارند) )

دفتر مورفی از اظهارنظر خودداری کرد. هفته گذشته وقتی از مورفی در مورد واکسیناسیون در مدارس س askedال شد ، او گفت که همه گزینه ها را بررسی کرده است اما به نظر می رسد به عنوان جایگزین به انجام آزمایشات هفتگی متمایل است.

او دوشنبه گذشته در جریان یک جلسه توجیهی گفت: “عملکرد دو سر درست است.” “یا این نیاز به واکسیناسیون دارد یا میزان آزمایش بسیار بالایی در کنار آن زمانی است که ما به آنجا می رسیم.”

سخنگوی انجمن آموزش نیوجرسی گفت که اتحادیه واکسیناسیون را در بین اعضای خود ترویج کرده است و در صورت ارائه فرصت آزمایش به معلمان ، از دستور واکسیناسیون حمایت می کند.

استیو بیکر ، سخنگوی NJEA ، می گوید: “اگر فرمان اجرایی فرمانداری که نیاز به واکسیناسیون یا آزمایش منظم در بخش های دیگر دارد به مدارس نیز کشیده شود ، ما تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل شود که این دستورالعمل به گونه ای اجرا می شود که از سلامت و رفاه همه افراد درگیر محافظت کند.” در بیانیه مطبوعاتی اعلان

در ابتدای این ماه ، مورفی گفت که همه دانش آموزان و معلمان هنگام شروع مجدد مدارس برای آموزش شخصی در ماه سپتامبر باید از ماسک استفاده کنند.

بیل دی بلازیو ، شهردار شهر نیویورک ، در عین حال ، خواستار واکسیناسیون معلمان یا انجام آزمایشات هفتگی است. هنوز مشخص نیست که آیا وی واکسیناسیون را شرط اشتغال قرار می دهد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید