دستور العمل های رژیم کم کربوهیدرات – شما هرگز نیازی به حوصله ندارید

حتی مصمم ترین افرادی که رژیم غذایی کم کربوهیدرات در جهان دارند، در نهایت از خوردن غذای خرگوش و غذاهای ماهی یا گوشت و به دنبال آن بیابانی از ژلاتین بدون قند خسته می شوند. اگر بی حوصلگی یک رژیم غذایی را به پایان نرساند، گرسنگی تقریباً به طور قطع این کار را می کند، و یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از اینکه هیچ کدام از آنها فرصتی برای خراب کردن شما ندارند این است که دستور العمل های زیادی برای دستور العمل های رژیم غذایی کم کربوهیدرات با طعم عالی برای نگه داشتن وعده غذایی داشته باشید. زمان جالب

دستور العمل های رژیم غذایی کم کربوهیدرات باید کمبودی را که در انتخاب مواد تشکیل دهنده دارند با خلاقیت جبران کنند. تمام دستور العمل های موفق رژیم غذایی کم کربوهیدرات باعث استفاده آزادانه از گیاهان و ادویه ها می شود و هر چه تازه تر باشد بهتر است. هم سیر تازه و هم پیاز پایه اصلی دستور العمل های رژیم غذایی کم کربوهیدرات هستند و یادگیری استفاده از سس های سالم کم کربوهیدرات با مقدار زیادی سبزیجات، گوشت یا ماهی برای تقویت مقدار کمی پاستا سبوس دار می تواند خاطرات فتوچینی آلفردو را به یاد بیاورد. کمی کمتر آزاردهنده

مقادیر محدودی از غذاهای سبوس‌دار – و محدود است – با دستور العمل‌های رژیم غذایی کم کربوهیدرات سازگار است، زیرا کربوهیدرات‌های پیچیده حاوی فیبر ضروری و سایر مواد مغذی هستند که از همتایان فرآوری‌شده خود حذف شده‌اند. محتوای فیبر به این معنی است که هضم آنها طولانی تر است و باعث افزایش قند خون نمی شود که اغلب ناشی از خوردن کربوهیدرات های ساده است.

دستور العمل های کافی برای یک عمر

اگر به دستور العمل های رژیم غذایی کم کربوهیدرات موجود در اینترنت نگاهی بیندازید، به زودی متوجه خواهید شد که آنها همه چیز را از سوپ گرفته تا آجیل را پوشش می دهند، و هیچ دلیلی وجود ندارد که شما نیاز به حوصله یا گرسنگی داشته باشید. یکی از زیبایی‌های رژیم کم کربوهیدرات این است که خوردن بین وعده‌های غذایی خوب است، به شرطی که در طول روز کربوهیدرات خود را حفظ کنید. بنابراین نگهداری یخچال با تنقلات بدون کربوهیدرات خوب است.

بزرگترین چالش رژیم غذایی

بزرگ‌ترین چالشی که هر رژیمی با آن روبه‌رو می‌شود، کاهش وزن نیست، آنقدر هم که ممکن است دشوار باشد: حفظ وزن از افزایش مجدد آن است. شما باید به “رژیم های غذایی” فکر نکنید و به تغییر نگرش خود نسبت به غذا فکر کنید. استفاده از دستور العمل های رژیم غذایی کم کربوهیدرات به اندازه کافی که بتوانید تشخیص دهید چه وعده های غذایی مناسب هستند و چه مواد کم کربوهیدراتی را می توان جایگزین غذاهای پر کربوهیدرات کرد بدون اینکه بر کیفیت نتایج تأثیر بگذارد، به شما امکان می دهد برای طولانی مدت در مصرف کم کربوهیدرات بمانید.

سرآشپزهای بزرگ قرن هاست که می دانند راز یک وعده غذایی واقعا به یاد ماندنی در مقدار آن نیست، بلکه در تعادل ظریف مواد تشکیل دهنده آن و نحوه کارکرد طعم ها و بافت های مختلف آن است. گیاهان و ادویه ها می توانند تفاوت بین یک وعده غذایی خوب و یک وعده غذایی قابل توجه را ایجاد کنند و با غذای پروتئینی، روغن ها و چربی ها که اساس دستور العمل های رژیم غذایی کم کربوهیدرات هستند، تمام آنچه را که برای خلق شاهکارهای آشپزی لازم است به یک سرآشپز خلاق می دهد.

کدو سبز تازه پخته شده و روی آن کره و ترخون تازه؛ مرغ پخته شده با سس گوجه فرنگی، ریحان تازه و موزارلا، همراه با کمی اسپاگتی گندم کامل؛ پای بره کباب شده با سس ارس و یک طرف گل کلم له شده با کره و فقط کمی ترب کوهی؛ یک سالاد اسفناج با خرد شده پنیر بلو، گردو خرد شده، تمشک تازه، نوارهای مرغ پخته شده و روغن زیتون و سس وینگرت تمشک – همه آنها نمونه های کاملی از دستور العمل های رژیم غذایی کم کربوهیدرات هستند.

یک هفته همینجوری بخور و بعد ببین یک همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده چطور به نظر می رسند!

رژیم لاغری سریع