دستگاه RF برای لاغری موضعی


زمان تقریبی مطالعه: ۴ دقایق

🔴لاغری بدون تحرک با RF

انواع روش های غیر تهاجمی برای کاهش توده چربی موضعی از جمله کرایولیپولیز، فرکانس رادیویی (RF)، لیزر درمانی سطح پایین و کاویتاسیون اولتراسوند (USC) در دسترس هستند.

شاید باور داشته باشید که کاهش وزن و چربی شکم با استفاده از دستگاه های لاغری امکان پذیر نیست. با این حال، RF قطعا نظر شما را تغییر خواهد داد. شایان ذکر است که از فناوری RF نه تنها برای لاغری بلکه برای جوانسازی پوست نیز استفاده می شود.

دستگاه RF

🔴دستگاه لاغری موضعی رادیو فرکانس

ذوب چربی با فرکانس رادیویی (RF) از ترکیبی پیشرفته از فناوری های محبوب و اثبات شده برای کاهش چربی هدفمند بدون هیچ زمان مشخصی استفاده می کند.

فناوری فرکانس رادیویی (RF) جریان الکتریکی ایمن را به ناحیه درمان (محل تجمع چربی) می رساند که به پوست نفوذ می کند و پوست غنی از کلاژن را تا دمای بالای 60 درجه سانتی گراد گرم می کند تا غشای سلول چربی را مختل کند. این فناوری به خودی خود برای کوچک کردن سلول‌های چربی سرسخت که بدون توجه به رژیم غذایی و ورزش تغییر نمی‌کنند، کار می‌کند و در نتیجه باعث کاهش چربی طولانی‌مدت (اما نه لزوماً دائمی) می‌شود. ذوب چربی RF راه حلی ایمن، بدون درد و کم هزینه است. به شما کمک می کند تا مناطق خاصی مانند معده، دستگیره های عشق، بازوها، ران ها و باسن را کاهش دهید. فناوری RF با فشار دادن کلاژن پوست باعث سفت شدن بدن می شود. در نتیجه افزایش متابولیسم فیبروبلاست، فیبرهای کلاژن و الاستین جدید در زیر پوست تشکیل می شوند. این تولید باعث اثرات طولانی مدت می شود.

🔴لاغری موضعی شکم و پهلو با دستگاه (RF)

رایج ترین مناطق برای لاغری موضعی با دستگاه RF شکم و پهلو. سوزاندن چربی در ناحیه شکم و پهلو و شکل دادن به این نواحی نسبت به سایر نواحی بدن دشوارتر است و اینها مهمترین نواحی برای زیبایی بدن هستند. داشتن شکم و باسن صاف.

شکم و پهلوها اولین قسمتی از بدن هستند که تجمع چربی در آن اتفاق می افتد و شکم و پهلوها نیز آخرین نواحی اندام برای کاهش وزن هستند. از بین بردن چربی های شکم و پهلو به روش های طبیعی مانند رژیم غذایی و ورزش منظم زمان و انرژی زیادی می طلبد، اما با استفاده از دستگاه RF لاغری شکم و پهلو به سرعت و با کمترین اتلاف وقت و انرژی انجام می شود. مزایای فناوری RF:

  • جلوگیری از افتادگی پوست: دستگاه RF پوست را سفت و سفت می کند تا کلاژن سازی پوست افزایش یابد.
  • روش RF لاغری موضعی در مدت کوتاهی تاثیرات مثبت خود را بر فرم بدن نشان می دهد.
  • دستگاه RF نیازی به جراحی یا ریکاوری پوست ندارد و هیچ درد و خونریزی ایجاد نمی کند.
  • حفظ فرم ایده آل بدن و عدم چاقی با رعایت اصول و دستورات رژیم غذایی و دارویی
  • دستگاه RF چربی نواحی سلولیت روی پوست را از بین می برد.
  • روش RF بر تمام نواحی بدن که از چاقی یا افتادگی رنج می برید تاثیر می گذارد.

🔴 لاغری موضعی با دستگاه RF چیست؟

ابتدا پوست بیمار را با مقداری کرم بی حس کننده موضعی ماساژ می دهیم تا پوست تا حدی بی حس شود. اگر مقدار بیهوشی کم باشد و باعث درد شود مجدداً بیمار را با بیهوشی ماساژ می دهیم. قبل از کار با دستگاه، کرم بی حس کننده را با الکل از روی پوست جدا کنید.

لاغری موضعی با RF معمولا با استفاده از ترکیب امواج رادیویی دوقطبی و تک قطبی در نقاط موضعی انجام می شود تا گرمای لازم در محدوده ایجاد شود که به اندام های بدن آسیبی نرسد. بسته به اینکه از چه وسیله ای استفاده می شود، درمانگر نواحی مورد نظر را با دستگاه ماساژ می دهد تا دستگاه را با دقت بیشتری روی بدن هدایت کند و انرژی RF را به نواحی تحت درمان منتقل کند. به این ترتیب انرژی به طور متوسط ​​به کل منطقه محلی خواهد رسید.

یک کرم موضعی مخصوص روی پوست استفاده می شود تا به عنوان یک مانع بین دسته دستگاه و لایه های پوست عمل کند تا از ساییدگی پوست جلوگیری کند. سپس درمانگر درمان را آغاز می کند که طی آن سلول های چربی در لایه چربی گرم می شوند.

این بافت همبند سست عمدتاً از سلولهای چربی تشکیل شده و انرژی به شکل لیپید ذخیره می کند. گرمای RF سلول‌های چربی را وادار می‌کند تا اسیدهای چرب را در سیستم لنفاوی آزاد کنند که به نوبه خود اسیدهای چرب را از بدن دفع می‌کند.

سلول های چربی پس از آزادسازی اسیدهای چرب کوچک می شوند. به این ترتیب اندام مورد نظر به دست می آید. پس از درمان، لوسیون خنک کننده یا کمپرس سرد روی پوست قرار می گیرد.