دست کم 9 زندانی ریکر که توسط هوچول آزاد شده اند دوباره بازداشت شده اند


به نوشته روزنامه پست ، دست کم 9 زندانی جزیره ریکرز که اخیراً از فرماندار هوچول کارت “خارج شدن از زندان” دریافت کرده اند دوباره بازداشت شده اند.

در میان کسانی که در 17 سپتامبر در مجوز رایگان موفق نشدند ، یک باندبان معروف وجود دارد منابع پلیس و نیروهای انتظامی گفتند که توسط کوئینز ، که نه تنها به داشتن سلاح بارگیری متهم شده بود ، بلکه همچنین به تلاش برای رشوه دادن راه بازگشت خود از زندان بدنام متهم شده بود.

استفان “استفان” گیلیام ، 26 ساله ، از اعضای خدمه خانه های کوئینزبریج به نام Team No Lackin ‘است و دارای چندین نام مستعار و 43 بازداشت پیش از محاکمه ، از جمله 23 جنایت است.

مقامات گفتند که گیلیام پس از تنها دو هفته آزادی در 29 سپتامبر ساعت 21:45 توسط پلیس متوقف شد. به گفته منابع ، پلیس مسئول برای وی حکم بازداشت را برای نقض ترافیک پیدا کرد. پلیس سپس بی ام و را جستجو کرده و یک قبضه کولت .32 را از صندلی عقب خارج کرد.

گیلیام به دلیل داشتن سلاح و مسافر وی ، شان گیلیام ، 27 ساله ، متهم به داشتن سلاح شد.

سپس استفان گیلیام موفق شد مشکلات بیشتری ایجاد کند.

پلیس در پاسخ به سوال 114 کارآگاه منطقه در مورد اسلحه ، گفت: “چگونه می توانیم این را ناپدید کنیم؟”

مأمور بازداشت سپس با گیلیام در سلول های بازداشت ملاقات کرد ، جایی که گیلیام ادعا کرد پول ارائه کرده است “بنابراین می توانید اتهام سلاح را کنار بگذارید.” “من می توانم 20000 دلار بگیرم. من فقط 3000 دلار پول نقد دارم. می توانید مرا به خانه ببرید و من وارد می شوم و آن را به شما می دهم. ”

او سپس ادعا کرد که سعی کرده این پیشنهاد را شیرین کند: “من می توانم دارو بفروشم و به شما تخفیف بدهم.” کارمند با سرپرستان تماس گرفت و گیلیام متهم به رشوه دادن به یک مقام دولتی شد.

هوچول گفت که بحران جاری در رایکرز به این معنی است که دیگر زمانی برای انتظار وجود ندارد.
پل مارتینکا

آزادی گیلیام از دست ریکرز پس از فرمان فرماندار هوچول در 17 سپتامبر مبنی بر آزادی فوری 191 نفر از زندانیانی که به دلیل نقض “فنی” مشروط آنها زندانی بودند ، آزاد شد.

هوچول این خبر را قبل از امضای قانون “کمتر است بیشتر” اعلام کرد که به موجب آن دولت نمی تواند زندانیان سابق را به دلیل ملاقات های مفقود شده با افسران مشروط ، نقض مقررات منع رفت و آمد یا آزمایش مثبت مواد مخدر یا الکل به پشت میله های زندان بازگرداند. این اقدام باید از اول مارس اجرایی شود.

هوچول گفت که بحران جاری در رایکرز به معنای زمانی برای انتظار نیست و گزارش های مربوط به خشونت های غیرقابل کنترل و هرج و مرج در مجموعه بزرگ زندان را “بسیار نگران کننده” خواند. وی همچنین در شرایطی که وینسنت شیرالدی ، کمیسر شهر ، در پذیرش تلاش های اصلاح شده برنامه ریزی شده در شرایط فعلی ، دست نیافت ، دستور انتقال حدود 200 زندانی ریکرز به زندان های دولتی را صادر کرد.

هوچول گفت زندانیانی که او آزاد می کرد به دلیل جنایاتی که مرتکب شده اند “محکومیت خود را گذرانده اند” و نیازی به بازداشت ندارند.

اما پلیس ایالت گفت حداقل هشت کاروان دیگر ریکرز که به دستور هوچول آزاد شده بودند در سه هفته گذشته دوباره دستگیر شدند.

منبع ادواردز 34 ساله هارلم در 18 سپتامبر یقه جرم سرقت در مغازه خرده فروشی در Gramercy Park بود ، در حالی که Jerome Farris ، 41 ساله ، از منهتن ، 20 سپتامبر به همین اتهام در دواین رید در ایستگاه پن بازداشت شد. آنها گفتند: از پلیس. یک روز بعد ، باباتونده ویگینز 51 ساله از بروکلین به اتهام داشتن مواد مخدر در میدتاون و دنی سوتو 27 ساله ، همچنین از بروکلین ، در 24 سپتامبر به اتهام سرقت در یک فروشگاه در مرکز شهر بروکلین دستگیر شدند. به

پلیس گفت که در 2 اکتبر ، دیوید پورات 55 ساله از برانکس سه نفر را به دلیل بی احترامی جنایی در ارتباط با خشونت خانگی دستگیر کرد. به گفته پلیس ، دونالد استنلی ، 57 ساله ، از کوئینز ، همان روز به خاطر تهدید بی پروا ، شرارت جنایی ، حمل مواد مخدر و رانندگی یک وسیله نقلیه آسیب دیده از مواد مخدر متهم شد. به گفته پلیس ، مایکل هریس ، 55 ساله ، از همپستید ، لس آنجلس ، 3 اکتبر در منهتن به اتهام سرقت مواد غذایی از کارخانه غذا بازداشت شد. مقامات گفتند ، جان هندرسون ، 58 ساله بروکلین در 5 اکتبر به دلیل سرقت کوچک در CVS در محله دستگیر شد.

شهردار دو بلاسیو همچنین حداقل هفت زندانی ریکر را در یک برنامه آزادی زودهنگام – جداگانه و علاوه بر آزادی زودهنگام هوچول – به عنوان بخشی از تلاش های دفتر شهردار برای کاهش تعداد زندانیان ، آزاد کرد. هیزونر بر آزادی زندانیانی که بر اساس اقدامات قبلی بعید به نظر می رسد خشونت آمیز باشند ، اصرار داشت. به گفته مقامات ، هیچ یک از این هفت نفر تاکنون دستگیر نشده اند.

حدود 180 نفر که در Rikers بازداشت شده اند طبق بند 6A قانون اصلاحات ایالتی واجد شرایط آزادی هستند ، که به شهردار اجازه می دهد افراد خاصی را در یک برنامه آزادی کنترل شده آزاد کند. این محاکمه که مشخص می کند چه کسی جنایت دیگری دارد و بعید است مرتکب شود ، قرار بود هفته گذشته به پایان برسد.

درموت شی کمیسر پلیس از برنامه های آزادی ده ها زندانی جزیره ریکرز از کنترل زندان انتقاد کرد و گفت که زندانیان “برای ورود به آنجا بسیار تلاش کردند”.

در اینجا برخی از زندانیان ریکرز که توسط سیاستمداران در اوایل ماه گذشته آزاد شدند و دوباره دستگیر شدند ، آمده است:

استفان گیلیام
استفان “استفان” گیلیام ، 26 ساله ، عضوی از خدمه خانه های کوئینزبریج به نام Team No Lackin ‘است.

استفان استفان گیلیام ، 26 ساله ، از کوئینز

 • 43 بازداشت قبلی ، شامل 23 جنایت از حمله تا حمل سلاح.
 • 12 روز آزاد قبل از دستگیری مجدد.
 • مقامات گفتند که شب 29 سپتامبر ، گیلیام به دلیل سرعت زیاد و رنگ آمیزی زیاد شیشه های BMW از سال 2004 توسط پلیس در خیابان 31 و خیابان 21 در کوئینز متوقف شد. به گفته منابع ، پلیس دستور بازداشت وی را با نقض قوانین راهنمایی و رانندگی پیدا کرد و خودرو را مورد بازرسی قرار داد و در آنجا صندلی عقب یک قبضه هفت تیر پیدا کرد. گیلیام متهم به داشتن سلاح و سپس تلاش برای رشوه دادن به افسر خود بود.
دیوید پورات
در 2 اکتبر ، دیوید پورات 55 ساله از برانکس سه نفر را به دلیل بی احترامی جنایی در ارتباط با خشونت خانگی دستگیر کرد.

دیوید پورات ، 55 ساله ، از برانکس

 • 1 دستگیری قبلی به دلیل سرقت کوچک در مارس 2020.
 • 15 روز آزاد قبل از دستگیری مجدد.
 • به گفته پلیس ، وی در 28 سپتامبر ادعا کرد که با نقض دستور حفاظتی وارد آپارتمانی در برانکس جنوبی شده است ، قربانی ناشناس خود را که در خواب بود ، مشت کرده و خفه کرده است. به گفته پلیس ، در 2 اکتبر ، او مجدداً با مخفیانه وارد آپارتمان دستور را نقض کرد.
منابع ادواردز
منابع ادواردز

منابع ادواردز ، 24 ساله ، از هارلم

 • 22 بازداشت قبلی ، از سرقت بزرگ تا سرقت تا سرقت از سال 2006.
 • یک روز قبل از دستگیری مجدد آزاد است.
 • به گفته پلیس ، ادواردز در 18 سپتامبر پس از اینکه کیف زن 50 ساله ای را در پارک گرامرسی پاره کرد ، به سرقت کوچک متهم شد.
باباتونده ویگینز
باباتونده ویگینز

باباتونده ویگینز ، 51 ساله ، از بروکلین

 • 21 نفر قبلی ، از سرقت بزرگ تا سرقت ، مربوط به 1995 هستند.
 • چهار روز قبل از دستگیری آزاد است.
 • به گفته پلیس ، ویگینز در 21 سپتامبر در گوشه ای از خیابان هشتم و خیابان 44 غربی غربی در حال کشیدن لوله شیشه ای دستگیر شد و متهم به نگهداری مواد مخدر شد.

دیدگاهتان را بنویسید