دیابت شکل از 2 را انتخاب کنید و انتخاب کنید انداختن چند پوند – می توانید انرژی دریافتی شخصی را همراه خود این وعده های غذایی مدیریت کنید

یکی در همه بسیار مهم ترین بهترین راه ها برای مدیریت قند خون با استفاده از برنامه کاهش وزن را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهایی است کدام ممکن است تصمیم گیری در مورد می کنید. درست است کدام ممکن است کل شما انرژی روز به روز شخصی را در داخل درجه زیرین با این وجود مفید حفظ کنید. غذاهای اشاره کردن شده در داخل {زیر} فقط در موردً هیچ انرژی ندارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی ممکن است به طور اضافی سرانجام مضر شوند در نتیجه آنها خواهند شد را برای نشاط می سوزانید. این بدان معناست که قادر خواهید بود به دلیل {هر} کدام به دلیل این وعده های غذایی به بعد دلخواه شادی کنید…

1. سیب مغذی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه فنجان سیب ورقه شده شامل 57 انرژی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سه خوب و دنج فیبر غذایی است.

2. هویج {عمدتا}ً نارنجی هستند با این وجود در داخل سایه های سفید، بنفش، زرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بنفش نیز کشف شد می شوند. آنها خواهند شد شامل {مقادیر} زیادی بتاکاروتن هستند کدام ممکن است به ویتامین A دوباره کاری می تواند باشد. برای تخیل و پیش بینی سودمند حیاتی است تنها واقعی 53 انرژی در داخل منصفانه فنجان را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش به دلیل 400 شانس به دلیل قطعا ارزش آن را دارد روز به روز ویتامین A ممکن است وجود داشته باشد.

3. قارچ گاهی اوقات نامیده می شود گزینه جایگزین برای گوشت مشتاق در مورد وگان ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیاهخواران استفاده بیشتر از می تواند باشد. منصفانه فنجان شامل تنها واقعی 15 انرژی در کنار همراه خود داروها مغذی مهم است.

4. گوجه فرنگی شناخته شده به عنوان یکی در همه رایج ترین {سبزیجات} جهان توسط می آید سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید تطبیق پذیری شناخته می شوند. گوجه فرنگی شامل لیکوپن، یک مخلوط {مفید}، ممکن است خوب در مخالفت با…

 • تحریک،

 • {بیماری} قلبی، را انتخاب کنید و انتخاب کنید

 • بیشتر سرطان ها.

4. توت فرنگی خوش ذوق، همه شما کاره و با کلاس هستند. خوردن توت ها همراه خود خیلی کمتر به دلیل 50 انرژی در داخل منصفانه فنجان ممکن است خوب به دلیل {بیماری} های مداوم قابل مقایسه با {بیماری} قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشتر سرطان ها دفاع کردن تدریجی.

5. اسفناج سرشار به دلیل داروها معدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتامین های غذایی به دلیل جمله ویتامین A را انتخاب کنید و انتخاب کنید K را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است همچنین فولات است. اسفناج شامل پروتئین شدید بیشتری نسبت به سایر {سبزیجات} همراه خود برگ بی تجربه است. هضم منصفانه فنجان تنها واقعی هفت انرژی دارد، به همین دلیل تقریباً به طور قطع یک پارچه غذایی همراه خود انرژی مضر است.

6. نوشیدنی. آب عالی نوشیدنی است در نتیجه انرژی آن قرار است a 0 است. اصولاً دمنوش های طبیعی انرژی شدید تا حدودی دارند هر دو انرژی ندارند. منصفانه فنجان اسپرسو سیاه به ساده 2 انرژی دارد. {اینها} عالی مایعات برای بلعیدن هستند در نتیجه {هر} عامل یکی دیگر انرژی بیشتری دارد، به همین دلیل اگر نمی دانید برچسب ها را بیاموزید.

7. خیارس معمولاً در داخل سالاد استفاده بیشتر از می تواند باشد. آنها خواهند شد {عمدتا} آب هستند، به همین دلیل نصف فنجان خیار به ساده هشت انرژی دارد.

8. هندوانه میوه ای است کدام ممکن است قابل انتساب به خاصیت آبرسانی آن قرار است به خوبی شناسایی شده است است. سرشار به دلیل ویتامین C است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقدار معینی به دلیل فقط در موردً تمام داروها مغذی را دارد. منصفانه فنجان هندوانه دانش شده تنها واقعی 46 انرژی دارد.

9. کرفس به طور عظیم ای شناخته شده به عنوان یکی در همه عالی غذاهای کم انرژی شناسایی شده است است. سرشار به دلیل آب را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر نامحلول است، به این یعنی کدام ممکن است معمولاً با بیرون هضم شدن در داخل بدن ما ممکن است داشته باشید می گذرد. منصفانه فنجان کرفس دانش شده تنها واقعی شامل 18 انرژی است.

مختصر. غذاهای یکی دیگر نیز {در این} دسته ممکن است وجود داشته باشد، به دلیل جمله…

 • کلم،

 • کلم بروکسل،

 • سیر،

 • گریپ فروت،

 • کاهو،

 • اهک،

 • لیمو،

 • شلغم،

 • کدو بی تجربه و بسیاری دیگر

در میان بسیاری این ثبت به دلیل غذاهای کم انرژی، البتهً غذاهایی ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است به دلیل آنها خواهند شد لذت بردن می برید. غیر از مصرف کردن غذاهای فرآوری شده پرکالری کدام ممکن است به ممکن است داشته باشید پاسخگو برای دیابت شکل از 2 را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت عمومی ممکن است داشته باشید پشتیبانی {نمی کند}، به دلیل آنها خواهند شد نهایت استفاده بیشتر از را ببرید.