راز کاهش وزن پیتر جکسون چیست؟ مقدمه ای بر رژیم غذایی جزیره جمجمه

راز کاهش وزن پیتر جکسون چیست؟ تصویری که بیشتر ما از فیلمساز ارباب حلقه ها داریم، شخصیتی چشمگیر و چشمگیر است که یادآور یکی از شخصیت های هابیت اوست.

در واقع، تقریبا یک سال پیش، خودی های صنعت سینما و طرفداران جکسون متوجه ظاهر جدیدی از پیتر جکسون شدند. اما با همه تبلیغاتی که در مورد فیلم بلند آینده او کینگ کنگ وجود دارد، تنها اکنون است که عموم مردم متوجه نسخه باریک و بدون عینک این مرد شده اند و شروع به تعجب در مورد رژیم غذایی پیتر جکسون کرده اند.

و درک اینکه چرا این همه علاقه وجود دارد دشوار نیست. کاهش وزن پیتر جکسون چشمگیر بوده است – او حدود 70 پوند (32 کیلوگرم) از دست داده است.

پس راز تغذیه ای او چیست؟

آیا این رژیم غذایی ساحل جنوبی بود؟ رژیم غارنشین؟ رژیم اتکینز؟

Obesitycures.com تحقیقاتی انجام داد و متوجه شد که جکسون از هیچ یک از رژیم های غذایی محبوب پیروی نمی کند. راز واقعی پدیده کاهش وزن پیتر جکسون به نام جزیره خانگی خیالی کینگ کنگ، “رژیم غذایی جزیره جمجمه” نامیده شده است.

جکسون که از این همه توجهی که به تصویر جدیدش می شود گیج شده است، اصرار دارد که تغییر سبک زندگی مقصر کاهش وزن او است نه رژیم.

جکسون به دیلی تلگراف گفت: “من فقط از اضافه وزن و عدم تناسب اندام خسته شده بودم، بنابراین رژیم غذایی خود را از همبرگر به ماست و گرانولا تغییر دادم و به نظر می رسد که کار می کند.”

همچنین گزارش شده است که جکسون از رژیم ورزشی خاصی پیروی نکرده است، اما چندین بار در مورد برنامه کاری طاقت فرسا 21 ساعته خود در مجموعه کینگ کنگ صحبت کرده است که بدون شک در کاهش وزن نقش داشته است.

جکسون می‌گوید که ماه‌ها در طول روز به تدوین و در شب فیلم‌برداری پرداخته و با سه ساعت خواب زنده مانده است. فکر می‌کردم نوعی سوپرمن هستم، اما من را به وحشت انداخت.»

و وضعیت جدید جکسون بدون عینک چطور؟ خیر، متاسفانه کاهش وزن باعث بهبود بینایی نمی شود. جکسون تحت عمل جراحی لیزری چشم قرار گرفت و اظهار داشت که “از حضور در بیرون با باران و گرد و غبار روی عینک بیمار شده است”.