راننده اتوبوس نیویورک می گوید به مدت 3 ساعت در سیل گرفتار شده است


او پنجشنبه بعد از ظهر گفت که یک راننده MTA سه ساعت در توفان چهارشنبه شب همراه مسافران پس از توقف اتوبوس خود و سپس جاری شدن سیل در بروکلین در محله بوشویک به سر می برد.

سیلاب اتوبوس ایون پیرسون در بوشویک ، بروکلین در 1 سپتامبر 2021 در طول طوفان.
اتوبوس سیل زده ایون پیرسون در بوشویک ، بروکلین ، در 1 سپتامبر 2021.
ایون پیرسون

او گفت که ایوان پیرسون ، جانباز سه ساله MTA ، امیدوار بود که بتواند اتوبوس B60 خود را از طریق سیل در خیابان ویلسون در نزدیک خیابان لیندن ، پس از اینکه راننده اتوبوس دیگری کمی بعد از ساعت 9:30 بعد از ظهر از آن عبور کرد ، مانور دهد.

او تقریباً تا ساعت 1 بامداد در آنجا گیر کرد

“من دو مسافر در اتوبوس داشتم. زن مسنی که در 80 سالگی بود گریه کرد. پیرسون در این باره به The Post می گوید: “من سعی می کردم او را دلداری دهم.”

“در همان زمان ، من ترسیده بودم. آب آلوده بود. زباله و مدفوع به داخل اتوبوس سرازیر شد. ”

وقتی آب به داخل ماشین نفوذ کرد ، دو نفر از چهار سرنشین پیرسون از اتوبوس پیاده شدند.

“آب به سرعت وارد شد!” گفت پیرسون. “من فکر می کردم اتوبوس برای مدتی شروع به شناور شدن می کند! واقعاً مرا در ترس و وحشت قرار داد. ”

پیرسون گفت ، در نهایت ، مسافر سوم به دلیل مجبور شدن به محل کار رفت. او و زن مسن در همین حال تا جایی که می توانستند قد کشیدند تا از طغیان فاضلاب تحت فشار قرار نگیرند.

هنگامی که بقایای طوفان ایدا به شهر برخورد کرد ، مسافران در اتوبوس سیل زده MTA گیر کردند.
پیرسون سوار بر اتوبوس سیل زده همراه با یک مسافر.
ایون پیرسون

“آب به گلوی ما رسید. خودروها شناور هستند. باورنکردنی بود ، “او از وضعیت بیرون خیابان یاد کرد. “مجبور شدم روی داشبورد بنشینم زیرا آب به صندلی راننده من بالا رفت.”

سرانجام آتش نشانان به محل رسیدند – به پیرسون گفتند که او می تواند از میان آب گل آلود عبور کند یا نشسته بماند.

زن مسنی که انگلیسی بلد نبود با بی میلی اتوبوس را ترک کرد. پیرسون گفت که آتش نشانان او را در گوشه ای نزدیک بدون اینکه به جایی برسند بردند ، زیرا باران همچنان در حال بارش است ، او زیر آب قرار گرفت و عقب نشینی کرد و او با آرامش می تواند آنجا را ترک کند.

“آتش نشانی واقعاً کمک نکرد. او پنجشنبه گفت: “من فکر می کردم آنها ما را به مکانی امن می برند که در آن روی زمین قرار داریم و مجبور نیستیم از تمام آبهای آلوده عبور کنیم.”

“من فقط منتظر آن بودم.”

دیدگاهتان را بنویسید