راه اثبات شده برای کاهش وزن – برنامه های غذایی رژیمی

کاهش وزن از طریق تغذیه صحیح نباید غیرممکن یا حتی دشوار باشد. برنامه‌های غذایی رژیمی به نظم کمی نیاز دارند تا زمانی که به یک برنامه‌ی غذایی ساده پایبند باشید. دیگر نیازی به رفتن به سوپرمارکت و خواندن برچسب مواد تشکیل دهنده و بررسی کالری نیست. حتی لازم نیست برای خرید مواد غذایی خود به سوپرمارکت بروید. فقط برنامه ای را انتخاب کنید که برای شما مناسب باشد، خواه یک برنامه غذایی سنتی کم چرب، کم چرب گیاهی، کم کربوهیدرات یا یکی از چندین گزینه باشد و شروع کنید.

می دانم به چه فکر می کنید: تحویل غذای آماده به درب منزل شما باید کم ارزش یا بسیار گران باشد. صنعت برنامه غذایی رژیمی در چند سال اخیر مسیر طولانی را طی کرده است. درست است که می‌توانید برای برخی از برنامه‌های موجود هزینه‌های گزافی بپردازید، و اگر پول برایتان مشکل بزرگی نیست، می‌توانید گزینه‌های گران قیمت و باکیفیت پیدا کنید. اما برخی از آنها هستند که بدون قیمت بالا ارزش زیادی دارند. برای مثال Diets-to-Go چندین برنامه دارد که هزینه آنها کمتر از 20 دلار در روز است، بر اساس سه وعده غذایی در روز، و بالاترین آن، سی کربوهیدرات خالص در روز، بر اساس بیست و یک وعده غذایی، کمتر از 23 دلار است. 00 در روز. این واقعاً یک محصول با کیفیت بالا است و آنها با عرضه بیش از 30000 وعده غذایی در هفته، تجارت پررونقی را انجام می دهند. می توان گفت که اگر اغلب بیرون از خانه غذا می خورید، قطعاً با جایگزینی آن وعده های غذایی با برنامه های غذایی رژیمی و همچنین کنترل بهتر وعده غذایی، در هزینه خود صرفه جویی خواهید کرد.

برای ما که مرتب سفر می کنیم، اکثر برنامه ها هنوز هم می توانند شما را در خود جای دهند. فرض کنید قرار است به مدت یک هفته در سفر دریایی باشید، فقط به آنها اطلاع دهید تا بتوانند برنامه شما را متوقف کنند و در بازگشت بدون هزینه اضافی آن را دوباره راه اندازی کنند. اگر اهل صبحانه نیستید، فقط برای ناهار و شام یک برنامه غذایی درست کنید. همچنین، این امکان را فراهم می‌کند که «خوراکی‌هایی» مانند کیک غذای فرشته یا موس شکلاتی که برنامه‌های خاصی را ارائه می‌دهند، شاید نه هر روز، اما گاهی اوقات.

برنامه های غذایی رژیمی چگونه کار می کنند؟ اگر در اطراف خرید می‌کنید، احتمالاً می‌توانید برنامه‌ای پیدا کنید که مخصوص نیازهای شما باشد، اما اساساً پس از تصمیم‌گیری در مورد نوع برنامه و دفعات تحویل، غذا به صورت هفتگی به شما تحویل داده می‌شود. موارد اضافی مانند چاشنی و آب میوه گنجانده شده است. انتخاب غذاها بسیار گسترده است زیرا هر هفته تغییر می کند و نمونه ای که می توانید تهیه کنید پیتزا مرغ با گل کلم بروکلی و کیک فرشته با سس خامه ای توت فرنگی است. مثال دیگر مخلوطی از غذاهای دریایی با یک نان دانه کوچک، پنیر خامه ای و پیازچه با پودینگ شکلاتی برای دسر است.

برنامه های غذایی رژیمی به دلیل سادگی، هزینه نسبتا کم، انعطاف پذیری و بسته به سطح فعالیت شما، باید به مرور زمان وزن کم کنید. ما رژیم غذایی برای رفتن را به شدت توصیه می کنیم، اما چند مورد دیگر مانند جنی کریگ، Nutrisystem، BistroMD، eDiets و بسیاری دیگر وجود دارد. همه مزایای خود را دارند، و این به شما بستگی دارد که دقت لازم را انجام دهید و آنچه را که برای شما مناسب است بیابید.