رژیم غذایی آکای بری در مقابل ساحل جنوبی – حقیقت این 2 راز کاهش وزن داغ فاش شد

این روزها مدهای غذایی محبوب بسیاری وجود دارد، اما تعداد کمی از آنها چیزی را ثابت می کنند. برخی از برنامه های غذایی و منو تحت اللفظی هستند در حالی که برخی دیگر فقط یک بیانیه هستند. با فرض اینکه رژیم آکای بری را با رژیم غذایی ساحل جنوبی مقایسه کنیم، کدام رژیم با وعده های واقعی کار می کند؟ گفتن آن سخت است زیرا هر رژیم غذایی به چیزی از طرف رژیم گیرنده نیاز دارد. هرچه این نیاز کمتر باشد، احتمال اینکه رژیم گیرنده به رژیم غذایی خود پایبند باشد بیشتر می شود. رژیم غذایی آکای بری تا حد زیادی بهترین در بازار است.

رژیم آکای بری یکی از لذت بخش ترین رژیم هایی است که تاکنون معرفی شده است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مصرف این میوه فوق العاده را با برنامه غذایی روزانه خود ترکیب کنید. در زیر دلایلی وجود دارد که چرا افراد رژیم دوست دارند این رژیم را رعایت کنند.

1. با خواص ویتامین و مواد معدنی کامل است که سیستم ایمنی بدن را تقویت می کند.

2. حاوی آنتی اکسیدانی است که با سرطان و سایر بیماری ها مبارزه می کند.

3. نتایج کاهش وزن در مدت زمان کوتاهی قابل توجه است.

4. احساس جذابیت می کنید و جوان به نظر می رسید.

از آنجایی که مکمل های وزن توت آکای از عصاره طبیعی این میوه فوق العاده به دست می آیند، هیچ عارضه جانبی قابل انتظار نیست. اعتدال تنها چیزی است که باید هنگام ورود به رژیم غذایی آکای بری در نظر بگیرید. رژیم غذایی دیگری که از یک وعده غذایی متعادل بر اساس هرم غذایی معرفی می شود، رژیم غذایی ساحل جنوبی است. افرادی که رژیم دارند باید در 2 هفته اول از مصرف کربوهیدرات ها خودداری کنند. لبنیات، شکر و نان در مرحله اول کاملاً ممنوع است.

مرحله اول میل رژیم گیرندگان به قند و غذاهای غنی از کربوهیدرات را به حداقل می رساند. از آنجایی که رژیم شامل مراحلی است، باید به برنامه پایبند بود. در مرحله دوم میوه ها، لبنیات و غلات کامل دوباره وارد رژیم غذایی می شوند. در نهایت، مرحله سوم شامل مرحله تعمیر و نگهداری است. سطح سوم دقیقاً شامل 3 وعده میوه و غلات کامل در روز است.

3 مرحله باید با تمام وجود توسط متخصص تغذیه طی شود. رژیم غذایی ساحل جنوبی در مورد شمارش کالری یا کمترین خدمت به افرادی که رژیم دارند سختگیرانه نیست. با این حال، اگر رژیم غذایی هوشمندانه ای را ترجیح می دهید که شما را تناسب اندام کند بدون اینکه بیمار شوید، رژیم غذایی آکای بری را با رژیم غذایی ساحل جنوبی مقایسه کنید. در پایان، مطمئناً رژیم غذایی آکای بری را در نظر خواهید گرفت.