رژیم غذایی بیمارستان سنت جان

هر چقدر هم که باورنکردنی به نظر برسد، با استفاده از رژیم غذایی 3 روزه بیمارستان سنت جانز توانستم با موفقیت 9 پوند در 3 روز کم کنم. به لطف رژیم 3 روزه شگفت انگیزی که در بیمارستان سنت جان تجربه کردم، نتیجه فوری بهتر، ظاهر و احساس سالم تر بود. اگر در مورد این رژیم غذایی خاص کمی مطمئن نیستید،

من اینجا هستم تا به شما بگویم نگران نباشید زیرا بسیار ایمن و کارآمد است. با چنین رژیمی می توان به چیزهای شگفت انگیزی دست یافت و صادقانه بگویم، برخلاف اکثر رژیم ها، حتی طعم بدی هم ندارد.

بیمارستان ها در مورد غذایشان رپ بدی دارند زیرا اکثر مردم فکر می کنند که تمام غذاهایی که در بیمارستان سرو می شود همیشه ملایم و کسل کننده هستند و طعم کمی دارند یا اصلاً طعم ندارند. با این حال، این موضوع مربوط به گذشته است. از آنجایی که غذای بیمارستانی برای همراهی با تغذیه سالم در رژیم غذایی خود روز به روز لذیذتر و خوش طعم تر می شود. به طور کلی، تهیه غذا و مراقبت های پزشکی در بیمارستان هایی مانند بیمارستان سنت جان روز به روز در حال بهبود است.

رژیم غذایی سه روزه بیمارستان سنت جانز طعم بسیار خوبی دارد و در حالی که منو شامل غذاهای معمولی بیمارستانی است که معمولاً می‌خورید، این لزوماً به این معنی نیست که طعم بدی دارد.

مواد شیمیایی موجود در غذا عامل اصلی رژیم غذایی سه روزه بیمارستان سنت جان است و این دلیل اصلی است که شما نمی توانید هر غذایی را که می خواهید جایگزین کنید، زیرا این رژیم اجازه نمی دهد جایگزین های غذایی موثر باشند. اجزای مختلف غذا با هم مخلوط می شوند تا ترکیبی ایجاد کنند که به کاهش وزن کمک می کند. پس از تکمیل رژیم 3 روزه بیمارستان سنت جان، توصیه می شود که رژیم را بعد از 3 روز ادامه دهید. با این حال، اگر می خواهید به رژیم غذایی سه روزه بیمارستان سنت جان بازگردید، این مشکلی نیست. فقط این کار را به طور مداوم انجام ندهید، و بین هر رژیم 3 روزه 4 روز فرصت دهید. همچنین همیشه به یاد داشته باشید که در 4 روز تعطیلی بین رژیم های بیمارستانی، غذاهای چرب و ناسالم نخورید، بلکه صرفاً باید معقول و سالم غذا بخورید.

در زیر لیستی از غذاهایی که باید در رژیم غذایی سه روزه بیمارستان سنت جان مصرف کنید آمده است:

1 روز:

صبحانه – یک فنجان قهوه یا چای سیاه، 1/2 گریپ فروت، 1 تکه نان تست بدون آن، و یک قاشق غذاخوری کره بادام زمینی.

ناهار – یک فنجان قهوه یا چای سیاه، 1 اونس چدار یا 1 تکه نان تست بدون آن، و 1/2 فنجان ماهی تن (ساده، پیچیده شده در آب)

شام – 3 اونس گوشت بدون چربی (مرغ)، 1 فنجان لوبیا سبز، 1 فنجان هویج، 1 سیب کوچک، و – همین حالا این را دریافت کنید – 1 فنجان بستنی وانیلی (خوشمزه!)

2 روز:

صبحانه – یک فنجان قهوه یا چای سیاه، 1 تخم مرغ، 1 تکه نان تست بدون آن و 1/2 موز

ناهار – یک فنجان قهوه یا چای سیاه ساده، 1/2 فنجان ماهی تن یا 1 فنجان پنیر کوتیج کم چرب و 5 نمک معمولی.

شام – هات داگ گاو (بدون نان)، 1 فنجان بروکلی، 1/2 فنجان هویج یا سبزی چغندر، 1/2 موز، و 1/2 فنجان بستنی وانیلی

روز سوم:

صبحانه – یک فنجان قهوه یا چای سیاه، یک سیب کوچک، 1 اونس پنیر چدار (تند یا ملایم مهم نیست) و 5 کراکر نمکی معمولی بدون رویه

ناهار – یک فنجان قهوه یا چای سیاه، 1 تخم مرغ آب پز و 1 تکه نان تست بدون هیچ رویه

شام – دوباره 1 فنجان ماهی تن خالص، 1 فنجان گل کلم یا 1 فنجان لوبیا چشم بلبلی، 1 فنجان هویج یا چغندر، 1 فنجان هندوانه یا خربزه و 1/2 فنجان بستنی وانیلی.

برای کسانی که تقریباً به هر بیمارستانی رفته اند، منو آشنا به نظر می رسد، اینطور نیست؟ به این موضوع فکر کنید، اگر بیمارستان آن را سرو می کند، باید برای شما مفید باشد، زیرا غذایی ارائه نمی دهد که شما را ناسالم یا بیمار کند و به همین دلیل است که من از طرفداران رژیم غذایی سه روزه بیمارستان سنت جان هستم و -در گرفتن چنین رژیمی احساس امنیت کنید. به من اعتماد کن مثل من کار می کند. از دست دادن 9 پوند فقط در این 3 روز احساس خوبی داشت و امیدوارم با این اطلاعات شما نیز احساس خوبی داشته باشید. فقط 3 روز طول می کشد! با تشکر از رژیم غذایی بیمارستان سنت جان!