رژیم غذایی قلیایی چه تأثیری بر مولتیپل اسکلروزیس دارد؟

علائم مولتیپل اسکلروزیس شامل اختلالات حسی، از دست دادن بینایی و ضعف است. رژیم غذایی شما، از جمله آب، بر سلامت شما تأثیر می گذارد. این مقاله تاثیر رژیم قلیایی را بر علائم مولتیپل اسکلروزیس بررسی می کند.

از کجا میدونی عصبانی هستی؟ می توانید ادرار یا بزاق خود را آزمایش کنید یا خودآزمایی اسید انجام دهید. رژیم غذایی شما می تواند باعث شود بدن شما بسیار اسیدی شود. رژیم غذایی مدرن نامتعادل ما باعث افزایش اسیدیته می شود. عوامل بیماری زا مانند باکتری ها و ویروس های مضر در یک محیط داخلی اسیدی رشد می کنند که می تواند علائم و سطح بیماری شما را افزایش دهد. تغییر به یک رژیم غذایی قلیایی می تواند سطح انرژی شما را افزایش دهد و سلامت کلی شما را بهبود بخشد. این به شما امکان می دهد علائم خود را بهتر مدیریت کنید. در اینجا 3 راه برای بهبود مدیریت علائم مولتیپل اسکلروزیس آورده شده است.

ابتدا شروع به نوشیدن آب قلیایی یونیزه کنید. این یک راه ساده اما قدرتمند برای حفظ تعادل بدن است. این امر با استفاده از فیلترهای آب با کیفیت بالا به دست می آید. این مورد نیاز بدن شما را بدون سموم فراهم می کند. انواع مختلفی از فیلترها از فیلترهای رومیزی ساده تا فیلترهای زیر سینک درجه یک وجود دارد. مواردی که باید به آنها توجه کنید فیلترهای ساخته شده با استانداردهای کشور شما، سهولت نصب، عمر فیلتر و فیلترهای دوگانه سنگین است.

دوم، به رژیم غذایی قلیایی بروید. رژیم غذایی عامل مهمی در سلامتی است. کتاب معجزه pH توسط دکتر. رابرت او یانگ یک رژیم غذایی قلیایی/اسیدی متعادل با pH 80/20 و مقدار زیادی سبزیجات خام و سبز را توصیه می کند. منابع ارزشمند دیگری در مورد چگونگی قلیایی کردن بدن خود وجود دارد. یکی از بهترین ها نمودار مواد غذایی قلیایی/اسیدی 80/20 است. این یک راهنمای عالی برای ذخیره سازی آشپزخانه است. لازم نیست وقت یا پول خود را صرف خواندن صدها کتاب یا جستجوی اطلاعات در اینترنت کنید. شما می توانید بلافاصله با قلیایی شدن بدن خود را بهبود بخشید.

سوم، از وارد کردن سموم به بدن خود از طریق محصولات مراقبت شخصی و خانگی خودداری کنید. به محصولات مراقبت شخصی و خانگی که فقط حاوی محصولات طبیعی هستند بروید. به عنوان مثال، برای تمیز کردن کف خانه خود، از استفاده از سفید کننده به سرکه سفید تغییر دهید. وقتی صحبت از محصولات مراقبت شخصی می شود، از دئودورانت های حاوی آلومینیوم به دئودورانت درخت چای بدون آلومینیوم تغییر دهید.

علائم مولتیپل اسکلروزیس حداقل ناراحت کننده و در بدترین حالت غیر قابل تحمل هستند. PH غذا و آبی که می خورید بر سلامت شما تأثیر می گذارد. اجرای یک رژیم غذایی قلیایی با آب قلیایی می تواند سلامت کلی شما را بهبود بخشد و علائم بیماری ام اس را قابل کنترل کند.

سلب مسئولیت

اطلاعات این مقاله برای تشخیص یا درمان هر گونه مشکل سلامتی نیست، بلکه برای کمک به افراد در تصمیم گیری آگاهانه در مورد سلامت طبیعی است. این اطلاعات جایگزین هیچ گونه درمان یا توصیه ای نیست که ممکن است توسط یک متخصص مراقبت های بهداشتی تجویز شده باشد. اگر از هر نوع بیماری رنج می برید، به شما توصیه می شود که با یک پزشک آموزش دیده مشورت کنید. محصولات ذکر شده در این مقاله توسط اداره کالاهای درمانی ارزیابی نشده اند.