رژیم غذایی و تغذیه متعادل – روش طب شرقی

هنگامی که از یک رژیم غذایی متعادل “تغذیه ای” و “انرژی” می خورید، هضم شما به خوبی کار می کند، عمیق تر نفس می کشید و می خوابید، به ندرت بیمار می شوید و بیشتر اوقات از احساس لطیف راحتی که سلامتی است لذت می برید.

همچنین درک این نکته مهم است که تعادل مستلزم تغییر است و درست مانند جزر و مدی که فروکش می کند، سلامتی شما نیز همینطور است. این امر مستلزم آن است که در مورد نحوه تنظیم “سکان” خود در صورت نیاز چیزهایی بدانید.

اینکه چگونه این کار را انجام دهید و به طرز لذت بخشی بر جریان های زندگی خود شناور شوید، همان چیزی است که اصول طب شرقی به شما می آموزد – از نظر فکری، و مهمتر از آن، با کمک به شما برای آشنایی بیشتر با آن “مکان” ویژه در درون خود، که چشمه چاه است. از سلامت و تندرستی.

اگر از هضم ضعیف رنج می برید، طب شرقی به شما کمک فوری می کند.

گوارش و سلامتی شما

اگر در هضم غذا مشکل دارید، حتی اگر با کیفیت ترین غذا را بخورید، بدن شما نمی تواند مواد مغذی موجود در غذا را به اندازه کافی جذب کند. اما، وقتی از دستورالعمل‌های طب شرقی برای رژیم غذایی و تغذیه متعادل پیروی می‌کنید، یاد می‌گیرید که چگونه غذاها را به گونه‌ای ترکیب کنید که انرژی را که به سیستم گوارش شما سوخت می‌دهد، متعادل کند. یک سیستم گوارش قوی تر، مواد مغذی بیشتری را جذب کرده و سلامت کلی شما را بهبود می بخشد.

یک روش ساده رژیم غذایی و تغذیه که صبحانه، ناهار، شام و میان وعده ها را به وعده های دارویی خوشمزه تبدیل می کند.

با استفاده از این روش ساده رژیم غذایی و تغذیه، وعده های غذایی شما کیفیت «کیمیاگری» به خود می گیرد و صبحانه، ناهار، شام و میان وعده های معمول شما را به وعده های دارویی خوشمزه تبدیل می کند.

بنابراین اگر از هضم ضعیف رنج می برید، این تغییر ساده در رژیم غذایی به شما کمک فوری در مسیر بهبود سلامت و تندرستی می دهد. جاده ای که به قول لائوتسه فیلسوف چینی باستان “… با اولین قدم شروع می شود”: آن را بردارید!

وعده غذایی بزرگتر از مجموع اجزای آن

مانند «فرمول‌های» دارویی از داروخانه طب شرقی، «دستورالعمل‌ها» از «آشپزخانه» طب شرقی بیشتر از مجموع اجزای آن‌ها هستند. با ترکیب مواد مناسب در فرمول ها و دستور العمل های خود، طب شرقی شفا، تقویت و تقویت می کند: در واقع، شما قایق خود را تعمیر می کنید و در عین حال یاد می گیرید که چگونه دریانورد بهتری باشید.

سفر خوب