رژیم غذایی و پروتکل بودویگ می تواند سرطان و سایر بیماری ها را متوقف کند

بسیاری از ما شنیده‌ایم که برخی غذاها می‌توانند به سالم‌تر شدن ما کمک کنند، اما آیا می‌دانید که غذاهای مناسب می‌توانند به بدن در از بین بردن سرطان و سایر بیماری‌ها مانند دیابت، آسم و آرتریت کمک کنند؟ برای سالیان متمادی، هزاران نفر با پیروی از یک رژیم غذایی خاص که مملو از تغذیه سالم است، این بیماری ها را متوقف کرده اند.

این رژیم غذایی توسط Dr. یوهانا بودویگ، بیوشیمیست، برنده جایزه نوبل و پزشک جایگزین که بین سال های 1952 تا 2002 با بیماران در آلمان کار می کرد. در این مدت، مردم از سراسر جهان از انواع سرطان رنج می بردند، پایانه های بسیاری با این زن درخشان ملاقات کردند. او رژیم غذایی و پروتکل عمومی خود را شروع کرد و در عرض سه یا چهار ماه اکثر آنها بهبود یافتند.

در نهایت، پزشکان گیج‌شان که به آنها گفته بودند به شیمی‌درمانی، پرتودرمانی یا جراحی نیاز دارند، یا به آنها می‌گفتند که نمی‌توان کاری انجام داد تا فقط چند هفته دیگر زنده بمانند، مجددا مورد آزمایش قرار گرفتند و اعلام کردند که سرطان ندارند. دکتر. بودویگ نوشت که میزان موفقیت او در بیماران سرطانی بیش از 90 درصد است.

چطور ممکنه؟ محققان نشان داده اند که بسیاری از غذاها با سرطان مبارزه می کنند و سلامت را بهبود می بخشند. این غذاها می توانند نحوه عملکرد سلول ها را در بدن ما تغییر دهند. تیم بایرز، اپیدمیولوژیست، که در مراکز ارتباط بین رژیم غذایی و رژیم غذایی است، گفت: در شماره 1994 خبرنامه سلامت هاروارد آمده است: “انفجار داده های قانع کننده و ثابتی وجود دارد که رژیم غذایی سرشار از میوه ها و سبزیجات را با خطر کمتر ابتلا به سرطان مرتبط می کند.” بیماری های مزمنی که برای کنترل و پیشگیری از بیماری ها در آتلانتا مورد بررسی قرار گرفته اند: “در مجموع حداقل 200 مطالعه اپیدمیولوژیک از سراسر جهان، ارتباط بین رژیم غذایی غنی از گیاه و کاهش خطر ابتلا به بسیاری از انواع سرطان ها را نشان داده اند.”

اپیدمیولوژیست سرطان جان دی پاتر از مرکز تحقیقات سرطان فرد هاچینسون در سیاتل گفت: “ما در حال کشف فراوانی مواد فعال زیستی در غذاهای گیاهی هستیم.”… “به نظر می رسد این ترکیبات با هر مرحله از فرآیند سرطان تعامل دارند بیشتر آنها را کند می کند یا متوقف می کند… «بله، او گفت که مواد موجود در غذاهای گیاهی می توانند سرطان را متوقف یا معکوس کنند.

یکی از کلیدهای رژیم بودویگ، خوردن غذاهای حاوی مواد مغذی است که به سلول ها در جذب اکسیژن کمک می کند. دکتر. اتو واربورگ در سال 1931 جایزه نوبل را برای کشف خود دریافت کرد که سرطان زمانی ایجاد می شود که سلول ها دیگر نتوانند اکسیژن را جذب کنند. دکتر. بودویگ بر اساس این دانش ساخته شد و اولین کسی بود که رژیم غذایی و پروتکلی را توسعه داد که سلول ها را به عملکرد طبیعی بازگرداند.

برنامه شما چربی ها و مواد غذایی مضر را از رژیم غذایی شما حذف می کند و آنها را با غذاهای شفابخش و اسیدهای چرب ضروری جایگزین می کند. او علاوه بر رژیم غذایی، بر فواید نور خورشید و کاهش استرس نیز تاکید کرد.

قلب رژیم بودویگ روغن بذر کتان مایع فشرده سرد است که با پنیر کوتاژ یا کوارک مخلوط شده است. دکتر. بودویگ کشف کرد که وقتی این دو غذا با هم مخلوط می شوند، اجزای پروتئین حاوی گوگرد موجود در پنیر، مانند سیستئین، با روغن ترکیب می شود و باعث می شود که محلول در آب بیشتر شود و هضم و متابولیسم آن آسان تر شود. در نتیجه، اسیدهای چرب ضروری و الکترون‌های بیشتری از روغن بذر کتان بسیار غیراشباع به سلول‌ها می‌رسند و می‌توانند اثر شفابخشی بر روی غشای سلولی که در آن مواد سرطان‌زا تجمع می‌یابند، داشته باشند. غشای هر سلول از لیپیدها تشکیل شده است. روغن بذر کتان می تواند این پوشش خارجی مهم سلولی را که برای عملکرد و تقسیم سلولی حیاتی است، بهبود بخشد.

علاوه بر ترکیب روغن بذر کتان و پنیر دلمه، که می‌توان آن را به دستور العمل‌های خوشمزه با میوه‌ها و طعم‌های طبیعی تبدیل کرد، رژیم غذایی شامل دانه‌های کتان تازه آسیاب شده، سالم‌ترین میوه‌ها و سبزیجات تازه، آب‌میوه‌ها، غلات، حبوبات، سیب‌زمینی، آجیل خام است. و ادویه جات ترشی جات

من به عنوان ناظر یک گروه بزرگ بحث Budwig، به صدها سوال پاسخ داده‌ام و با بسیاری از افرادی که بر سرطان غلبه کرده‌اند کار کرده‌ام. برای مثال، زمانی که پیتر به سرطان کبد مبتلا شد، تنها چند ماه زنده ماند. او دو تومور داشت که به طور پیوسته در حال رشد بودند. او درمان مرسوم را رد کرد و پروتکل بودویگ را شروع کرد. پس از اینکه او تمام قسمت های برنامه را در برنامه روزانه خود گنجاند، تومورها شروع به از بین رفتن کردند و در عرض سه ماه ناچیز بودند. یک سال و نیم بعد، او همچنان عاری از سرطان است. دکترش تعجب کرده.

جانیس سرطان سینه داشت که به استخوان های ستون فقرات او متاستاز داد. دست هایش آنقدر متورم شده بود که نمی توانست آنها را تا آخر بلند کند. او پروتکل بودویگ را به جای درمان معمولی انتخاب کرد. پس از چند ماه، بازوهای او عادی شد و سرطان از بین رفت. امروز او زندگی بسیار فعالی دارد.

یک مرد مبتلا به مولتیپل میلوما بود و هر درمانی که یک کلینیک برجسته ایالات متحده می تواند ارائه دهد، داشت. پس از یک سال عوارض جانبی وحشتناک ناشی از شیمی درمانی، پرتودرمانی و غیره، پزشکان او گفتند که او تنها چند هفته دیگر زنده است. سپس همسرش طرح بودویگ را پیدا کرد و آن را شروع کرد. او آرام آرام رو به بهبودی می‌رفت و پس از شش ماه توسط پزشکانی که او را صعب العلاج اعلام کرده بودند، عاری از سرطان اعلام شد.

یک بیمار سرطان پروستات شش ماه دیگر زنده بود که در سن 69 سالگی تشخیص داده شد. او رژیم بودویگ را شروع کرد و تا 85 سالگی زندگی کرد.

بسیاری از تجربیات واقعی مانند این از افرادی که انواع مختلف سرطان یا آرتریت، آسم یا دیابت و سایر بیماری ها داشته اند، وجود دارد. رژیم غذایی و پروتکل بودویگ می تواند به غلبه بر بیماری و پیشگیری از بیماری از طریق یک رژیم غذایی و سبک زندگی سالم کمک کند. این اطلاعات در حال تغییر زندگی است.