رژیم غذایی کاندیدا و ذرت – آیا ذرت می توانیم به عنوان افراد بیمار کاندیدا داشته باشیم؟

این بار قصد دارم موضوعی در مورد اثرات ذرت در رژیم غذایی کاندیدا قرار دهم. اساساً بر اساس سؤال یکی از دوستان است. او می‌داند که کنسرو ذرت خوب نیست، اما فکر می‌کند که آیا می‌تواند با چیزهای ذرت چیزی بخورد.

در اینجا مواردی وجود دارد که باید در مورد ذرت به خاطر بسپارید. اول اینکه، کورن فلکس ها از نظر شاخص گلیسمی رتبه بسیار بالایی دارند، به این معنی که بدن شما سریعتر از شکر سفره به قند (به عنوان مثال: گلوکز) آنها را به قند تبدیل می کند. به گفته نویسنده کتاب راهنمای کامل مخمر کاندیدا، ذرت فقط به این دلیل که هضم آن سخت است ممنوع است. بعلاوه، رژیم غذایی گروه خونی ذرت را برای همه افراد رد می کند.

از سوی دیگر، رژیم غذایی ماکروبیوتیک ذرت تازه را به عنوان منبع انرژی مورد احترام قرار می دهد، زیرا رنگ آن روشن است و “نشاط بخش” رشد می کند. رژیم کاندیدا آیورودا ذرت را محدود نمی کند، اما تاکید می کند که افرادی که هضم ضعیفی دارند نباید زیاده روی کنند یا آن را با مواد گوارشی بخورند. آرد ذرت می تواند به خصوص خشک کننده باشد، و اگر به دنبال منظم بودن هستید، چیزی لکه دار می خواهید. به عنوان مثال، در طب آیورودا، شما روی نان ذرت خود قیمه می‌پاشید. برنارد جنسن می‌گوید همه باید دو بار در هفته از فرنی آرد ذرت برای صبحانه استفاده کنند، زیرا محتوای منیزیم موجود در آرد ذرت بسیار زیاد است و منیزیم به طور طبیعی برای روده‌ها مفید است. و رژیم ضد کاندیدا دکتر من همه غلات را به جز ذرت، برنج، کینوا و ارزن محدود می کند. آمارانت مجاز است، اما از نظر فنی یک دانه است.

من هرگز ذرت ارگانیک تازه را در یک فروشگاه مواد غذایی سالم یا حتی در Fresh Fields ندیده‌ام، بنابراین تصور می‌کنم بیشتر چیزی که می‌بینم از گیاهان GMO است. گهگاهی هنوز آن را می خورم و واکنش بدی به من نشان نمی دهد. من فرنی آرد ذرت را برای صبحانه نخوردم زیرا کمی افسرده کننده است و باعث دل درد می شود. وقتی آن را امتحان کردم با شما تماس خواهم گرفت.