رژیم قهوه سیب – آیا واقعاً می توانید تنها در یک هفته 15 پوند وزن کم کنید؟

بدون شک شما قبلا فکر می کنید من دیوانه هستم که این رژیم را پیشنهاد می کنم. اما آیا می دانستید که برترین مدل های کت واک در سراسر جهان به این رژیم سوگند یاد می کنند؟ به عنوان مثال، شایعه شده است که ژیزل می تواند از این رژیم برای حفظ ظاهر باشکوه خود استفاده کند. هنوز قانع نشدی؟ با این رژیم می توانید بیش از 15 پوند در یک هفته کم کنید – در این مقاله یاد بگیرید که چگونه.

قوانین

اصولا شما فقط می توانید قهوه سیاه بنوشید و سیب بخورید. هر نوع سیبی مناسب است، مانند هر نوع قهوه، به شرطی که سیاه باشد، یعنی بدون افزودن شیر یا شکر. ایده این است که شما می توانید هر چقدر که می خواهید بنوشید یا بخورید.

البته می توانید آب نیز بنوشید زیرا کالری آن صفر است. برای مبارزه با گرسنگی به مقدار آب موجود در معده خود تکیه خواهید کرد. توصیه می کنم همراه با قهوه آب فراوان بنوشید و معده خود را سالم نگه دارید. در غیر این صورت، این مقدار قهوه به تنهایی می تواند منجر به مشکلات گوارشی شود.

کار می کند؟

سیب برای رفع گرسنگی شناخته شده است، در حالی که قهوه به افزایش متابولیسم کمک می کند. با این روش می توانید مقدار قابل توجهی وزن کم کنید. اما مشکل اینجاست که این رژیم غذایی افراطی از نظر مواد مغذی بسیار کم است. شما می توانید مکمل ها را مصرف کنید، اما آنها با مصرف غذا یکسان نیستند.

اگر این رژیم را انتخاب می کنید، من شخصاً بیش از 48 ساعت را توصیه نمی کنم. بعید است به هر حال اراده ای برای تحمل بیشتر داشته باشید.