رژیم لاغری سریع – زندگی ایده آل لیپوماتیک | رابطه جنسی


این یکی از مهمترین کارهایی است که می توانید برای یافتن بهترین رژیم کاهش وزن متناسب با وزن خود انجام دهید و هرگز سراغ قرص ها و مکمل های کاهش وزنی که این روزها در همه جا می بینید، نروید. اگر بتوانید یک رژیم لاغری سالم و مناسب را با یک برنامه ورزشی ترکیب کنید، این برنامه می تواند بهترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن طبیعی باشد. یکی از اولین و مهمترین نکاتی که در انتخاب رژیم لاغری باید به آن توجه کنید این است که تحت هیچ شرایطی نباید وعده های غذایی خود را حذف کنید یا وعده های غذایی نامنظم داشته باشید. اگر فکر می کنید نخوردن یک یا دو وعده غذایی و خوردن یک وعده غذایی سنگین در روز به شما کمک می کند، باید بدانید سخت در اشتباهید. شما همچنین باید یک هدف واقع بینانه برای کاهش وزن داشته باشید و برای رسیدن به آن هدف تلاش کنید. همیشه به یاد داشته باشید که فقط با مقدار مشخصی ورزش و یک برنامه غذایی متعادل و سالم می توانید به بدن خود فشار وارد کنید.

یکی از رایج ترین رژیم های کاهش وزن برای افرادی که می خواهند وزن کم کنند، رژیم جنرال موتورز است که یکی از بهترین برنامه های رژیمی است که می توانید از منابع مختلف پیدا کنید، زیرا سریع ترین و طبیعی ترین راه برای کاهش وزن است. بدون مکمل یا قرص لاغری ارائه می دهد. جنرال موتورز یکی از شرکت های بزرگ خودروسازی است که برنامه تغذیه ای به نام رژیم جنرال موتورز یا جی ام دیت ارائه کرده است که توسط بسیاری از شرکت ها و موسسات آموزشی دنبال می شود. این رژیم غذایی به بهبود سلامت افرادی که در شرکت ها، مدارس، دانشگاه ها و سایر صنایع کار می کنند کمک می کند. این برنامه غذایی برای همه گروه های سنی شناخته شده است و حتی گفته می شود بسیاری از افراد توانسته اند با این رژیم در یک هفته تا 8 کیلوگرم وزن کم کنند.

شاید بسیاری از شما به دنبال راه هایی برای کاهش وزن بدون مشکل بوده اید. شاید ورزش های مختلفی از یوگا گرفته تا دویدن و بدنسازی را امتحان کرده باشید، اما نتوانسته اید از شر چربی های اضافی بدن خلاص شوید. اگر اضافه وزن یکی از نگرانی های اصلی شماست، برنامه غذایی جنرال موتورز می تواند پاسخی برای مشکل شما باشد.

برنامه غذایی جنرال موتورز
اگر آماده شروع یک برنامه غذایی GM هستید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که ذهن خود را برای آن آماده کنید. تنها در صورتی می توانید در برنامه کاهش وزن خود موفق شوید و به سریع ترین روش وزن کم کنید که ذهن آرام و کنترل شده ای داشته باشید. این برنامه غذایی یک هفته ای است و فقط می توانید از مواد غذایی تجویز شده استفاده کنید. گفته می شود در صورت رعایت دقیق این رژیم می توانید بین 5 تا 8 کیلوگرم وزن کم کنید.

مهمترین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که به هیچ وجه نباید گرسنه بمانید. گرسنگی دقیقاً اثر معکوس دارد و در پایان برنامه به جای کاهش وزن بالا می روید. این برنامه مقدار و نوع دقیق غذا را پیشنهاد می کند تا مطمئن شوید همیشه سیر هستید. بسیاری از کسانی که از این رژیم غذایی استفاده کرده اند، تعجب کرده اند که چگونه رژیمی که نمی خواهد گرسنه بمانند، به کاهش وزن آنها کمک می کند. اما نگران نباشید، فقط به دستورالعمل های این برنامه غذایی گوش دهید و آنها را به دقت دنبال کنید.

رژیم لاغری ۷ روزه برای کاهش وزن ۸ کیلوگرمی
روز اول رژیم: میوه های تازه
اولین روز از مهمترین روز این رژیم کاهش وزن سریع است زیرا شما فقط می خواهید به دنیایی قدم بگذارید که بفهمد چگونه می توانید وزن کم کنید. این رژیم می گوید که روز اول برنامه شما باید به میوه ها اختصاص داشته باشد. می توانید هر چقدر که دوست دارید میوه بخورید به جز موز تا جایی که می توانید. میوه هایی مانند هندوانه و طالبی عالی هستند. همچنین باید بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید و به هیچ غذای دیگری حتی سبزیجات خام یا پخته دست نزنید. اگر می خواهید این برنامه برای شما موثر باشد، فقط باید در طول روز اول به تعداد دلخواه از میوه های مختلف استفاده کنید. هر وقت احساس گرسنگی کردید یک میوه بخورید و البته آب بنوشید.
روز دوم رژیم: سبزیجات
روز دوم به شما این امکان را می دهد که در طول روز به میزان دلخواه سبزیجات بخورید، چه خام و چه پخته. البته توجه داشته باشید که به هیچ وجه نباید از روغن برای پخت سبزیجات استفاده کنید. توجه داشته باشید که سیب زمینی نیز جزء این سبزیجات است و بهتر است در ابتدای روز آن را به صورت آب پز یا بخارپز مصرف کنید تا کربوهیدرات آن در طول روز بسوزد و مصرف شود. برخی از بهترین سبزیجاتی که می توانید برای روز دوم رژیم خود استفاده کنید عبارتند از: لوبیا پخته، هویج خام یا پخته، کلم بروکلی، خیار، کاهو، کلم پخته و خام و مانند آن. البته سیستم گوارش شما در این روز کمی متفاوت از روزهای عادی کار می کند و ممکن است بیشتر به دستشویی بروید. نوشیدن روزانه 8 تا 12 لیوان آب در روز دوم را فراموش نکنید.

روز سوم رژیم لاغری: پوستی سالم با میوه و سبزیجات داشته باشید
روز سوم برنامه رژیم غذایی جنرال موتورز به شما این امکان را می دهد که هم سبزیجات و هم میوه ها را در طول روز بخورید. اما مراقب باشید سیب زمینی را با سبزیجات و موز را با میوه ها نخورید. می توانید صبح ها رژیم میوه ای و عصرها رژیم سبزیجات داشته باشید یا برعکس. ترکیب اینها با هم به شما بستگی دارد. مصرف 8 تا 12 لیوان آب را فراموش نکنید.

روز چهارم رژیم: موز و شیر
روز چهارم ممکن است برای بسیاری جذاب باشد. در طول روز می توانید 8 تا 12 عدد موز و حداکثر 3 لیوان شیر بخورید. ممکن است نگران این باشید که این برنامه ممکن است شما را گرسنه کند، اما در پایان روز کاملاً احساس سیری خواهید کرد. شما باید این قسمت از موز و شیر خود را تقسیم کنید تا در هیچ زمانی و در هیچ زمانی احساس گرسنگی نکنید. مثلا صبح یک موز و یک لیوان شیر، بعد از ظهر یک لیوان شیر و چند عدد موز، عصر 3 عدد موز و شب یک لیوان شیر و بقیه موز بخورید. اگر این برنامه را دنبال کنید در طول روز اصلا احساس گرسنگی نخواهید کرد.

روز پنجم رژیم لاغری: گوجه فرنگی
روز پنجم روزی است که می توانید یک مهمانی کوچک برای خود ترتیب دهید. در این روز می توانید یک فنجان برنج برای ناهار و شش تا هفت گوجه فرنگی در طول روز بخورید. از آنجایی که بدن شما ممکن است سطوح بالایی از اسید اوره تولید کند، بهتر است مصرف آب خود را به 12 تا 15 لیوان افزایش دهید.

روز ششم رژیم لاغری: یک فنجان برنج
در این روز می توانید ناهار یک فنجان برنج میل کنید و بقیه روز را مانند یک روز سبزی سپری کنید. حتما در این روز بین 8 تا 12 لیوان آب بنوشید. قطعا در این کار احساس سبکی بیشتری خواهید کرد و شکی نیست که دستگاه گوارش شما تقویت شده است.

روز هفتم رژیم لاغری: آب میوه و سبزیجات
این آخرین روز از برنامه غذایی جنرال موتورز است. در این روز، شما مجاز به خوردن یک فنجان برنج و به میزان دلخواه سبزیجات و آب میوه هستید. این بهترین روز کل هفته شما خواهد بود.

مطمئناً متوجه کاهش وزن بسیار خوبی در بدن خود خواهید شد و کاری جز پیروی از یک برنامه میوه، سبزیجات و آب انجام نخواهید داد. این برنامه غذایی فواید دیگری برای شما خواهد داشت. متوجه خواهید شد که پوست شما بسیار شفاف تر از قبل است و سیستم گوارش شما بسیار بهتر از قبل کار می کند. بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که بین 4 تا 5 پوند یا بیشتر وزن کم کنید. برای همه کسانی که برای کاهش وزن گرسنه می شوند، این سالم ترین و سریع ترین راه برای کاهش وزن است.

توجه: قبل از هر رژیم غذایی برای کاهش وزن حتما با پزشک خود مشورت کنید.

برای دانستن رازهای زیبایی، سلامتی و تناسب اندام روی مقالات زیر کلیک کنید:

جدیدترین رژیم غذایی برای پاسخ به سوال “چگونه وزن کم کنیم”

تقویت لب با تزریق ژل به لب

هایلایت گونه با تزریق چربی به گونه ها

از بین بردن چین و چروک صورت با تزریق بوتاکس

بزرگ کردن سینه با پروتز سینه

درمان درد عضلانی با ماساژ درمانی