رژیم مدیفست و اپرا وینفری – آیا اپرا تا به حال مدیفست انجام داده است؟

در طول سال ها، اپرا مطمئناً رژیم های مختلفی را دنبال کرد. اما برای هر کسی که نمی‌داند آیا اپرا تا به حال Medifast را انجام داده است، مطمئنم که پاسخ منفی است. در دهه 1980، اپرا رژیمی را دنبال کرد که در آن زمان بسیار شبیه به مدیفاست بود. اما این رژیم در واقع Optifast نام داشت و متعلق به شرکت دیگری است.

شباهت زیاد بین Optifast و Medifast این است که هر دو اساساً رژیم های غذایی مایع در دهه 80 بودند. این منجر به کاهش وزن بسیار سریع نه تنها برای اپرا بلکه بسیاری دیگر از رژیم های غذایی نیز شد. اپرا تنها در چند ماه حدود 65 پوند از دست داد. اما ممکن است متوجه شده باشید که او همه چیز را پس گرفت. این اتفاقی است که معمولاً برای بسیاری از رژیم گیرندگانی که بسیار سختگیر هستند و کالری بسیار کمی دارند مانند Optifast اتفاق می افتد. در واقع، این رژیم آنقدر سخت است که واقعاً نیاز به نظارت پزشکی دارد تا مطمئن شوید که تمام مواد مغذی مورد نیاز خود را دریافت می کنید و به اندام های داخلی شما آسیب نمی رساند.

در حالی که Medifast در آن زمان مشابه Optifast بود، اما در طول سال‌ها تغییرات زیادی کرده است. اول از همه، Medifast دیگر فقط یک رژیم غذایی مایع نیست. تقریباً همه رژیم گیرندگان مدیفست اکنون از آنچه به عنوان برنامه 5 و 1 شناخته می شود پیروی می کنند. این به این واقعیت اشاره دارد که شما هر روز پنج غذای مدیفاست می خورید و سپس برای خود یک وعده غذایی کم چرب و سبز از سبزیجات تازه، سبزیجات و منابع پروتئین با کیفیت بالا مانند مرغ یا ماهی تهیه می کنید.

به علاوه، غذاهای مدیفست دیگر فقط شیک نیستند. در حال حاضر میله های مختلف، پودینگ ها، طعم های مختلف بلغور جو دوسر و حتی چند سوپ، فلفل قرمز و برخی نوشیدنی های گرم مانند کاکائو و چای لاته وجود دارد. تنوع کمک می کند Medifast در طولانی مدت جالب تر و راحت تر بماند. و غذای بدون چربی و سبز برای کمک به شما در برنامه ریزی وعده های غذایی خود طراحی شده است تا بتوانید کاهش وزن خود را در طول نگهداری حفظ کنید.

Optifast هنوز وجود دارد، اما من با نحوه عملکرد Optifast این روزها آشنا نیستم، حتی اگر می دانم که هنوز هم یک برنامه جایگزینی وعده غذایی است. همچنین این رژیم غذایی است که به جای اینکه بتوانید خودتان آن را در خانه سفارش دهید، باید برای آن به مطب دکتر مراجعه کنید. این یکی از مزایای اصلی Medifast است. با تغییر به برنامه 5 و 1 و گنجاندن غذاهای کامل تازه در منوی روزانه خود، می توانید با خیال راحت Medifast را به تنهایی دنبال کنید. با این حال، همیشه ایده خوبی است که به پزشک خود اطلاع دهید که اگر نگرانی های سلامت خاصی دارد چه کاری انجام دهد.