رژیم گلایدر قند

به همین دلیل آنجایی کدام ممکن است کل شما چیزخوار هستند، بسیاری از انواع مختلف وعده های غذایی به همین دلیل جمله گوشت را دوست خوب دارند. تعدادی از غذاهایی کدام ممکن است به نظر می رسد مانند است گلایدرهای قند معمولاً به همین دلیل آنها خواهند شد لذت بردن می برند به رئوس مطالب {زیر} است، با این وجود به آنها خواهند شد {محدود} نمی شود:

سیب، سس سیب (به ساده غذای نوزاد)، زردآلو، موز، سبک ها توت ها، نان، طالبی، هویج، گیلاس، ذرت، خرما، میوه های خشک، تخم خروس، انجیر، انگور، عسل، عسلک، اشکالات، کاهو (به ساده رومی هر دو برگ، سر هر دو کوه یخ ممکن است خوب باعث اسهال شود، لوسیون آرد، گوشت (بوقلمون کم چرب، خروس با بیرون منافذ و پوست پخته شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید موش های مصرف شده کننده)، خربزه، آجیل (مرتب شده، با بیرون نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید نپخته)، پرتقال، پاپایا، هلو (9 ذهن آن خواهد شد {سمی})، کره بادام زمینی، گلابی، آناناس، آلو، آب میوه های خالص، کشمش، توت فرنگی، تخمه آفتابگردان، سیب زمینی شیرینی.

من خواهم کرد گل کلم هر دو کلم بروکلی را ناشی از خاصیت تأمین سوخت پس به همین دلیل خوردن کارآمد {نمی کنم}، هیچ شخصی دوست خوب ندارد نفخ تنبل، حتی قند گلایدر.

یکی در میان چیزهایی کدام ممکن است ممکن است به طور اضافی برای خواهید داشت {مفید} باشد یا نباشد اینجا است کدام ممکن است چند مورد آخر ظرف مختلف داشته باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید {سبزیجات} مختلف را در هر کدام دانش کنید به همان اندازه پر شوند. سپس هر عصر تنها واقعی کاری کدام ممکن است نیاز به مشارکت در دهید اینجا است کدام ممکن است ظرف هایی را که می روید به همین دلیل آن خواهد شد ها مصرف شده کنید باز کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراوان به همین دلیل قطعاتی را که می روید مصرف شده کنید بیرون از در بیاورید. در همین جا اضافه می کنم کدام ممکن است شخصاً وعده های غذایی ندادن به برخی اشکالات (کمتر از) در کل هفته ظلم است. در شخصیت آنها خواهند شد میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیوانات را می خورند را انتخاب کنید و انتخاب کنید {نباید} در اسارت آنها خواهند شد را انکار کرد. مورد نیاز معمولاً نیست روز پس از روز مشارکت در شود، با این وجود نیاز به معمولاً مشارکت در شود.

گلایدرهای قندی ناشی از عدم مشارکت در روال تمرین ورزشی در شخصیت می توانند آرام تر بار شخصی را در اسارت بهبود دهند. {نوزادان} والدینی کدام ممکن است دارای {اضافه وزن} هستند، به طور معمول است ممکن است به طور اضافی نابینا به دنیا بیایند هر دو همراه خود مسائل تخیل و پیش بینی قابل انتساب به رسوبات چربی ها در چشمانشان به دنیا بیایند. این را می توان همراه خود مصرف کردن خوب برنامه کاهش وزن مدیریت شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد گیری بار شخصی همراه خود ترازو کودک اصلاح کردن کرد. یکی در میان مواردی کدام ممکن است به راه اندازی این عارضه پشتیبانی می تنبل، مصرف کردن مقدار قابل توجهی آجیل است کدام ممکن است سرشار به همین دلیل پروتئین را انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی ها است. برای ریختن وزن، نیاز به چربی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید پروتئین شخصی را به مقیاس عقب دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید امتحان کنید فعالیت های ورزشی شخصی را بهبود دهید. ممکن است به طور اضافی چند مورد آخر هفته اندازه بکشد به همان اندازه بار او می رود به مقیاس عقب یابد.

به همین دلیل امتحان و وعده های غذایی ارائه به حیوان خودت کار کن شخصی ناراحت نشوید. آنها خواهند شد در برنامه کاهش وزن شخصی عجیب و غریب هستند، خوب وعده های غذایی را برای چند مورد آخر روز همراه خود کمال خواستن می پذیرند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد به همین دلیل هر هفته یکسان وعده های غذایی را برداشتن می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هفته بعد آن خواهد شد را می خورند. نکته غالب اینجا است کدام ممکن است کل شما آنها خواهند شد {شخصیت} را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلیقه انتخاب شده شخصی را دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمان می برد به همان اندازه بفهمیم چه یک چیز را دوست خوب دارند. ممکن است به طور اضافی برای خواهید داشت آرام تر باشد یا نباشد کدام ممکن است به خواربارفروشی منطقه ای شخصی بروید را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب کیسه {سبزیجات} مخلوط شده منجمد بخرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل آنها خواهند شد در کنار همراه خود میوه های اخیر بیشترین استفاده را ببرید. خواهد شد نیاز به اطمینان داشته باشید کدام ممکن است Sugar Glider خواهید داشت روز پس از روز آب اخیر دارد. توجه کنید کدام ممکن است آب لوله کشی ممکن است به طور اضافی عالی نباشد در نتیجه معمولاً برای تصفیه آب همراه خود ترکیبات شیمیایی تصفیه می تواند.

چند مورد آخر پیشنهادی کدام ممکن است فقط در مورد هر انواع کاسه غذایی فراهم کردن خواهم کرد اینجا است کدام ممکن است کمتر از نیاز به ظرفی داشته باشید کدام ممکن است به سادگی واژگون نشود هر دو نریزد. اکثر گلایدرهای قندی آماده دارند به همین دلیل روی کاسه نخست بروند را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی حاشیه از کاسه قرار بگیرند. اگر کاسه به سختی کافی با کیفیت حرفه ای نباشد کدام ممکن است گزینه داشته باشد بار آنها خواهند شد را تحمل تنبل، واژگون می تواند را انتخاب کنید و انتخاب کنید وعده های غذایی می ریزد، هر دو باعث به هم ریختگی می تواند هر دو شرایطی راه اندازی می تنبل کدام ممکن است وعده های غذایی به همین دلیل زمین سن زیرین می آید را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلایدر قند توانايي رفتار مصرف کردن معمولاً نیست. راهنمایی یکی دیگر کدام ممکن است برای من خواهم کرد به خوبی پاسخ این است اطلاعات است مرتب سازی فیدر است کدام ممکن است به همین دلیل جدا قفس آویزان است. من خواهم کرد این {کار} را به این علت مشارکت در دادم کدام ممکن است وقتی Sugar Glider به همین دلیل احاطه قفس نخست {می رود}، مدفوع می تنبل را انتخاب کنید و انتخاب کنید به ته قفس می افتد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به چیزی کدام ممکن است سر راهش باشد یا نباشد به همین دلیل جمله کاسه وعده های غذایی برخورد می تنبل. فیدرهای من خواهم کرد در بالای قفس همراه خود فضای رضایت بخش برای {نشستن} خوب گلایدر قند روی حاشیه از قرار دارند با بیرون اینکه هنگام وعده های غذایی مصرف کردن واقعاً احساس ناراحتی کنند. این امر آنها خواهند شد را دوباره پر کردن جابجایی به همین دلیل روی خبره (به طور معمول) باز می دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید احتمالات ناپاکی شدن خبره شخصی را به مقیاس عقب می دهد.

فرمول بندی مناسبت گلایدر کدام ممکن است به خوبی واقعاً کار می کند به رئوس مطالب {زیر} است:

فرمول بندی برای بزرگسالان:

  • 4-8 {اونس} سس سیب
  • 1/2 فنجان موسلی خشک گربر (برای پروتئین)
  • برنج 1/4 پیمانه
  • 1/4 فنجان بلغور محیط دوسر
  • 1/4 فنجان عسل
  • 4 {اونس} ماست با بیرون چربی ها آسان
  • 4 {اونس} ایزومیل هر دو کر پلاس
  • آب سیب هر دو پرتقال برای تولید سوپ

در مخلوط شده کن پوره کنید به همان اندازه مایع شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید در کپک های یخ بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید منجمد کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هفته ای 1 به همان اندازه 2 موارد مصرف شده کنید. یکی را برای مصرف شده صبح را انتخاب کنید و انتخاب کنید یکی را برای مصرف شده بعد به همین دلیل {ظهر} بیرون از در بکشید. بعد به همین دلیل 5 ساعت در اطراف بریزید. ادامه دارد هم اندیشه خوبی است کدام ممکن است به آنها خواهند شد مرتب سازی غذای قوی نیز بدهید، در نتیجه این به آلوده نشده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مفید {ماندن} مینا ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید لثه های آنها خواهند شد پشتیبانی می تنبل.

برخی اشخاص حقیقی کارآمد می کنند که وقتی در روز در هنگام شب وعده های غذایی بخورند، {در حالی که} برخی نه 2 موارد در روز مصرف شده می کنند. اینکه کدام رویکرد را تصمیم گیری در مورد می کنید نیاز به به Sugar Gliders خواهید داشت بستگی داشته باشد یا نباشد. خواه یا نه ادامه دارد صبح هستید؟ به {مقدار} کم در صبح هر دو کمی فقط اصولاً در عصر مصرف شده کنید. اگر من خواهم کرد مقدار بیش از حد از وعده های غذایی بدهم، آنها خواهند شد در قفس شخصی به هم می ریزند، متعاقباً در هر وعده غذایی خیلی کمتر، با این وجود 2 موارد در روز وعده های غذایی می {دهم}. امتحان کنید چند مورد آخر عامل را کدام ممکن است Sugar Glider خواهید داشت دوست خوب دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای آنها خواهند شد مفید به نظر می رسد مخلوط شده کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها خواهند شد را همراه خود هم مخلوط شده کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید فریز کنید. می توانید چند مورد آخر کپک یخ نسبتاً منطقی تولید کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل آنها خواهند شد برای انجماد بیشترین استفاده را ببرید.