رژیم ADHD – برنامه غذایی مخصوص کربوهیدرات

برنامه غذایی مخصوص کربوهیدرات در ابتدا Elaine Gottschall برای برداشتن {علائم} اوتیسم را انتخاب کنید و انتخاب کنید ​​سایر مسائل گوارشی رایج شد، با این وجود متخصصان اخیراً دریافتند کدام ممکن است این برنامه غذایی ممکن است خوب برای جوانان تحت تأثیر ADHD نیز {مفید} باشد یا نباشد. فلور {روده} را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسائل گوارشی شرایطی در کنار همراه خود ADHD هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مصمم بود کدام ممکن است برنامه غذایی مخصوص کربوهیدرات ممکن است خوب اکوسیستم فلور {روده} را روال تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {علائم} بیش فعالی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراقبت نشده را از نزدیک به کاهش دهد. این رژیم به بعد رژیم با بیرون گلوتن، با بیرون کازئین هر دو رژیم Feingold به طور عظیم مورد استفاده بیشتر از قرار نمی گیرد، در نتیجه الزامات زحمت کش آن قرار است اجرای آن قرار است را دشوارتر می تدریجی. با این وجود، کفگیرها توسعه های قابل توجهی را در {جایی} کدام ممکن است سایر رژیم های غذایی مؤثر نبوده اند، گزارش کرده اند.

منطق پایین برنامه غذایی مخصوص کربوهیدرات اینجا است کدام ممکن است عدم ثبات در فلور {روده} قابل انتساب به وجود کربوهیدرات های پیشرفته به دلیل ساکارز، لاکتوز را انتخاب کنید و انتخاب کنید غلات است. این کربوهیدرات ها کدام ممکن است به تماس گرفتن های دی ساکارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلی ساکارید نیز شناخته می شوند، دوست ندارم مونوساکاریدها کدام ممکن است تنها واقعی منصفانه واحد قند دارند، شامل هزاران و هزاران واحد قند هستند. جوانان تحت تأثیر ADHD ممکن است علاوه بر این در تجزیه کارآمد کربوهیدرات های پیشرفته مسئله داشته باشند را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده هضم نشده ای تخصصی ایجاد می کند {روده} باقی می مشابه با به میکرو ارگانیسم های خطرناک مشابه با مخمر {اجازه} توسعه می دهند. به دلیل آنجایی کدام ممکن است کربوهیدرات‌های پیشرفته میلیون‌ها واحد قند دارند، هضم آن قرار است‌ها نیز زمان بیشتری می‌برد، به این یعنی کدام ممکن است گلوکز {به آرامی} وارد گردش خون می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمی‌توان فوری به دلیل آن قرار است استفاده بیشتر از کرد. توسعه مقدار بیش از حد از میکرو ارگانیسم‌های خطرناک باعث تأمین مقدار بیش از حد از مخاط می‌شود کدام ممکن است تقویت شخصی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تجزیه چرخ دنده هضم نشده را برای {روده} دشوارتر می‌تدریجی.

عملکرد به دلیل برنامه غذایی مخصوص کربوهیدرات فرار چرخه توسعه مقدار بیش از حد از میکرو ارگانیسم های خطرناک را انتخاب کنید و انتخاب کنید {علائم} ADHD است کدام ممکن است همراه خود {حذف} کربوهیدرات های پیشرفته راه اندازی می تواند. در عین جاری، برنامه غذایی برای فروش توسعه میکرو ارگانیسم های فوق العاده مشابه با لاکتوباسیل ها طراحی شده است به همان اندازه {روده} فرصتی داشته باشد چرخ دنده مغذی را به طور موثرتری هضم را انتخاب کنید و انتخاب کنید خیس شدن تدریجی. در کل رژیم، تمام غذاهای شامل کربوهیدرات های پیشرفته {حذف} می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنامه غذایی به کربوهیدرات های آسان مشابه با فروکتوز را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلوکز هر دو غذاهایی کدام ممکن است کربوهیدرات ندارند {محدود} می تواند. این رژیم احتمالاً برای جوانان بالاتر یکی از بهترین است، در نتیجه در گذشته به دلیل اینکه بتوان به دلیل آن قرار است درآمد برد، نیاز به فقطً رعایت شود.

در {زیر} لیستی به دلیل غذاهایی کدام ممکن است نوزاد بدست آورده اید ممکن است خوب را انتخاب کنید و انتخاب کنید {نمی تواند} در برنامه غذایی مخصوص کربوهیدرات بخورد در رها می شود.

چرخ دنده غذایی برای {حذف}:

قند. تمام قندهای فرآوری شده مشابه با شکر سفره را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی می تواند ملاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساکارز.

{سبزیجات}. تمام {سبزیجات} کنسرو شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرآوری شده.

غلات را انتخاب کنید و انتخاب کنید حبوبات. همه شما غلات مشابه با گندم، محیط، ذرت را انتخاب کنید و انتخاب کنید سویا را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی می تواند در میان حبوبات مشابه با سویا، نخود را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانه لوبیا.

غذاهای نشاسته ای. کالا اساس نشاسته ای مشابه با سیب زمینی، ازگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیب زمینی.

گوشت. تمام گوشت های فرآوری شده، سوسیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید کالباس را انتخاب کنید و انتخاب کنید گوشت های کنسرو شده.

کالا لبنی. تا حد زیادی کالا لبنی به دلیل جمله دوغ، ماست اقتصادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه تلخ. محدود کننده چسبناک همراه خود محتوای لاکتوز نخست مشابه با چسبناک سفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید موزارلا.

متفرقه سایر غذاهایی کدام ممکن است نیاز به {حذف} شوند عبارتند به دلیل کالا اساساً مبتنی بر گندم مشابه با ماکارونی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نان، بستنی، روغن کانولا، آب نبات، سرکه بالزامیک، سس کچاپ اقتصادی، آجیل اقتصادی، سس مایونز اقتصادی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای شامل آب چسبناک.

غذاهای تایید شده در برنامه غذایی:

قند. به ساده عسل

{سبزیجات}. اکثر {سبزیجات} معاصر، به دلیل جمله کاهو، کلم بروکلی، هویج، پیاز، کدو بی تجربه را انتخاب کنید و انتخاب کنید شاهی.

حبوبات. بادام زمینی در منافذ و پوست، بادام هندی {بو} دانش نشده، لوبیا چیتی، نخود فرنگی، کره بادام زمینی خالص را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدس.

میوه ها اکثر میوه ها به دلیل جمله نارگیل، سیب، موز، گوجه فرنگی، گیلاس، انگور را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه های استوایی.

متفرقه ژلاتین با بیرون سبک، روغن نارگیل، روغن زیتون، سرکه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب میوه با بیرون افزودنی های جایگزین هر دو نگهدارنده.