رژیم GERD – چه کاری ممکن است خوب برای ممکن است داشته باشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوزش سر دل ممکن است داشته باشید مشارکت در دهد

{بیماری} رفلاکس شکم به مری (GERD) عالی {بیماری} شدید شایع است را انتخاب کنید و انتخاب کنید هزاران و هزاران نفر سراسر جهان گسترده به دلیل این {بیماری} مبارزه کردن می برند کدام ممکن است روزی راه اندازی می تواند کدام ممکن است محتویات شکم در کنار همراه خود اسیدهای گوارشی خارج از آن در شکم به مری برگردد. قبلی به دلیل {درمان} دارویی را انتخاب کنید و انتخاب کنید تنظیم سبک زندگی، پزشکان پزشکی ممکن است همچنین بیشترین استفاده را ببرید برنامه کاهش وزن دقیق را برای به کاهش {علائم} سوزش سر دل واقع مفید می کنند. دلیل این است که علت ایجاد است کدام ممکن است اتصال شدید قدرتمند بین {بیماری} رفلاکس اسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنامه کاهش وزن ممکن است وجود داشته باشد. چنین رژیمی کدام ممکن است جای می دهد غذاهایی است کدام ممکن است به به کاهش {علائم} سوزش سر دل پشتیبانی می تدریجی، رژیم GERD معروف است. حقیقت این است، سیب به دلیل زمان های {تاریخی} جلوگیری از رفلاکس اسید استفاده بیشتر از می شده است. به همان اندازه، پزشکان پزشکی آیا بسیاری از غذاهای نه را برای مصرف کردن در هنگام رفلاکس اسید واقع مفید می کنند.

معمولاً رژیم GERD جای می دهد فهرستی به دلیل غذاهایی است کدام ممکن است نیاز به هنگام رفلاکس اسید شکم بلعیدن کنید. چنین لیستی به دلیل وعده های غذایی را می توان در {زیر} کشف شد –

میوه:

به غیر به دلیل سیب جلوگیری از رفلاکس اسید، چندین میوه اخیر نه یادآور سیب (به صورت نپخته هر دو پخته)، موز، توت، خربزه، هلو، گلابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فقط در مورد تمام سبک ها میوه ها علاوه بر این تعدادی از سبک ها یادآور پرتقال، گریپ فروت، آناناس قابل استفاده بیشتر از هستند. شدید بی تهدید اندیشه در مورد می شوند در نتیجه باعث سوزش سر دل هر دو {علائم} GERD در بدن ما نمی شوند.

{سبزیجات}:

{سبزیجات} اخیر یادآور لوبیا، کلم بروکلی، کلم، هویج، نخود بی تجربه، سیب زمینی (به صورت پخته) را انتخاب کنید و انتخاب کنید فقط در موردً تمام سبک ها میوه های نه علاوه بر این چند قبلی شکل از یادآور گوجه فرنگی نیز نسبتاً بی تهدید اندیشه در مورد می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مطمئناً باعث نمی شوند. {علائم} GERD از هر نظر

فاز برنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید نان:

در فاز برنج را انتخاب کنید و انتخاب کنید نان، غذاهایی کدام ممکن است به توقف سوزش شکم پشتیبانی می کنند عبارتند به دلیل: برنج اسپرسو ای هر دو سفید، نان اسپرسو ای هر دو سفید، بلغور محیط دوسر، غلات، نان ذرت کدام ممکن است شدید بی تهدید هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید پتانسیل راه اندازی رفلاکس اسید در بدن ما را ندارند.

لبنیات:

عالی نمونه خارق العاده برای روشن کردن اتصال بین رفلاکس اسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنامه کاهش وزن ممکن است وجود داشته باشد – روزی کدام ممکن است قربانیان به GERD شیر آب فشرده هر دو شیر آب شیرینی را همراه خود خامه اضافه شده می نوشند، فوری {علائم} سوزش سر دل را انتخاب کنید و انتخاب کنید رفلاکس اسید را تخصص می کنند. به همین دلیل، اشخاص حقیقی رنج بردن از GERD نیاز به به دلیل بلعیدن شیر آب فشرده هر دو شیر آب شیرینی اجتناب کنند، در نتیجه این {نوشیدنی ها} می توانند {علائم} رفلاکس اسید را شدیدتر کنند. به عنوان جایگزین، آن خواهد شد‌ها می‌توانند به صدا به دلیل محصولاتی یادآور شیر آب با بیرون چربی ها، ماست کم‌چرب، چسبناک کم‌چرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید لوسیون‌های کم‌چرب استفاده بیشتر از کنند کدام ممکن است شدید بی‌تهدید اندیشه در مورد می‌شوند در نتیجه هیچ‌گونه سوزش سر دل هر دو {علائم} ریفلاکس در بدن ما راه اندازی نمی‌کنند.

غذاهای غیر طبیعی:

غذاهای غیر طبیعی یادآور گوشت با بیرون چربی ها، سینه خروس با بیرون منافذ و پوست، ماهی (با بیرون چربی ها اضافه شده)، بوقلمون، سفیده تخم خروس و بسیاری دیگر نیز نسبتاً بی تهدید اندیشه در مورد می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعید است کدام ممکن است {علائم} ریفلاکس را راه اندازی کنند. با این وجود، اشخاص حقیقی رنج بردن از ریفلاکس نیاز به به دلیل بلعیدن غذاهایی یادآور گوشت های چرب، خروس (همراه خود منافذ و پوست)، بیکن و بسیاری دیگر جلوگیری از سوزش سر دل خودداری کنند.

سوپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید دسر:

مقررات ابتدایی اینجا است کدام ممکن است برای به کاهش {علائم} ریفلاکس به دلیل بلعیدن غذاهای چرب را انتخاب کنید و انتخاب کنید پرخطر . ممکن است همچنین نیاز به به دلیل شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرین هایی کدام ممکن است شامل {مقادیر} زیادی روغن را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر هستند پرهیز کرد. با این وجود، اگر نمی‌توانید به دلیل دسر هر دو شیرینی اجتناب کنید، می‌توانید به دلیل گزینه جایگزین برای‌های با بیرون چربی ها، با بیرون شکر هر دو کم قند همراه خود شیرینی‌کننده‌های خالص بیشترین استفاده را ببرید کدام ممکن است {علائم} رفلاکس اسید ممکن است داشته باشید را تحریک کردن نکنند. سوپ های شامل خامه نیز از نزدیک واقع مفید نمی شود. اگر به دلیل رفلاکس اسید مبارزه کردن می برید، نیاز به به دلیل سوپ های شفافی بیشترین استفاده را ببرید کدام ممکن است شامل چربی ها خروس هر دو گوشت به نظر نمی رسد که باشند.

{نوشیدنی ها} را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبمیوه ها:

نمونه خارق العاده یکی دیگر برای روشن کردن اتصال بین رفلاکس اسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنامه کاهش وزن ممکن است وجود داشته باشد – {افرادی که} چای، اسپرسو، الکل هر دو آب مرکبات می نوشند معمولاً به دلیل رفلاکس اسید مبارزه کردن می برند. اگر بلعیدن غذاهایی را کدام ممکن است {علائم} را شدیدتر می کنند متوقف کنید، {علائم} به طور کوتاه مدت فروکش خواهند کرد. به همین دلیل اشخاص حقیقی رنج بردن از سوزش شکم جلوگیری از سوزش شکم نیاز به به دلیل بلعیدن مرکبات را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب میوه پرهیز کنند. با این وجود، می توانید آب میوه های غیر مرکباتی را بنوشید. آب سیب جلوگیری از رفلاکس اسید بسیار مورد بحث است. قربانیان به GERD ممکن است همچنین نیاز به به دلیل نوشیدنی‌های شامل کافئین نخست، چای طبیعی شامل نعنا، میخک هر دو سایر ادویه‌ها و حتی نوشابه‌های گازدار خودداری کنند، در نتیجه کل شما این قطعات از نزدیک به فرماندهی تحریک کردن {علائم} رفلاکس اسید در بدن ما هستند.

هزاران و هزاران نفر همراه خود بیشترین استفاده را ببرید برنامه کاهش وزن GERD تقویت وضعیت امور شخصی را دیده اند. به همین دلیل اگر به دلیل ریفلاکس مبارزه کردن می برید، چرا به بسیاری از اینها برنامه کاهش وزن پایبند نیستید را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای مختلفی را جای می دهد نمی شود، می توانید همراه خود رفلاکس اسید بخورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ببینید خواه یا نه خودتان اصلاحات مثبتی تفسیر می کنید هر دو خیر.