ریختن وزن: باشد که می تواند یک باشد آرام اقامت است، 9 منصفانه برنامه غذایی!

در داخل منصفانه خرده فروش منطقه ای در داخل صف بایستید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به شخص مقابل شخصی ظاهر شد کنید، سپس به غیر دولتی کدام ممکن است مستقیماً پایین اوج شخصی قرار دارد. آن را به راه آماری، یکی در میان دارید اضافه وزن است. منصفانه اپیدمی رو به توسعه در داخل آمریکا، قیمت مشکلات وزنی 9 تنها واقعی در داخل بزرگسالان متوسط در داخل جوانان نیز در داخل جاری {افزایش است}. کپسول‌های معجزه‌آسا، هورمون‌درمانی، با کلاس‌های مخصوص را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسبابک ها اکنون نیست به برخی اشخاص حقیقی پشتیبانی کرده‌اند، با این وجود در کل، ما ملت ناسالم‌تری نسبت به فناوری در گذشته هستیم. بررسی اجمالی رژیم‌های سم‌زدایی مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است حتی اصلاحات مختصری در داخل آرام اقامت، می‌تواند به ریختن وزن برای کسانی که شناخته شده به عنوان «اضافه وزن» طبقه‌بندی می‌شوند، پشتیبانی تنبل.

مشکلات وزنی تعاریف مختلفی دارد، با این وجود منصفانه راهی که در آن آسان برای طرح کلی آن خواهد شد روزی است کدام ممکن است {وزن بدن} دارید 20 شانس تا حد زیادی به دلیل بار بهترین دارید باشد یا نباشد. بین 12 ماه های 1980 به همان اندازه 2000، میزان مشکلات وزنی بزرگسالان 2 برابر شد. حدود 60 میلیون بزرگ شده هر دو 30 شانس به دلیل باند بالغ امروزه اضافه وزن هستند. به دلیل 12 ماه 1980، قیمت مشکلات وزنی در داخل جوانان 2 برابر را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل بچه ها سه برابر شده است. این اساساً به عنوان یک نتیجه برنامه غذایی نامناسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید عدم فعالیت های ورزشی است کدام ممکن است {به طور قابل توجهی} به مسائل مفاصل، دیابت را انتخاب کنید و انتخاب کنید بروز مسائل مختلف بهزیستی پشتیبانی می تنبل. طبق گزارش آکادمی روانپزشکی جوانان و جوانان آمریکا (AACAP)، برنامه غذایی نامناسب را انتخاب کنید و انتخاب کنید فعالیت های ورزشی {نکردن} در کنترل بیش به دلیل 300000 در حال مرگ در داخل 12 ماه است. این مانند سقوط فقط در موردً سه هواپیمای جامبو جت مبتلا به نفر در داخل روزانه است!

بیش به دلیل 50 شانس به دلیل بزرگسالان یانکی {مقدار} کارآمد شده ورزش بدنی را برای مزایای بزرگ بهزیستی اکتسابی {نمی کنند}. من خواهم کرد در همه زمان ها آن خواهد شد را می شنوم: “دکتر لارنس، من خواهم کرد وقت فعالیت های ورزشی نباید داشته باشم” هر دو “من خواهم کرد فعالیت های ورزشی کردن را دوست خوب نباید داشته باشم” هر دو “هوای بیرون از در خطرناک است.” می توانید همراه خود کوهنوردی آسان برخاستن کنید. روزانه کوهنوردی کنید؛ بیرون از در، درون، در داخل خرده فروش منطقه ای هر دو قلب {خرید} (به ساده کیف پول نقد شخصی را در کنار نداشته باشید!). کوهنوردی احتمالاً ممکن است گام به گام به آهسته دویدن دوباره کاری شود. اگر مسئله زانو دارید، شنا هر دو گروه ایروبیک در داخل آب را بررسی کنید. ریختن وزن روزی در حال وقوع است کدام ممکن است سلول های چربی ها کودک نوپا می شوند. در سراسر لیپوساکشن، سلول های چربی ها به دلیل یک عنصر بدن ما برداشته می شوند به همان اندازه متوجه شوند کدام ممکن است چربی ها در داخل نیمه یکی دیگر به دلیل بدن ما رسوب کرده است. متعاقباً، تنها واقعی راهی که در آن ریختن وزن {واقعی}، فعالیت های ورزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اصلاح عادات غذایی است.

برنامه غذایی مفید برای ریختن وزن قابل توجه خواهد بود. این بدان معنا نخواهد بود نیاز به بمانید. مصرف کردن وعده های غذایی بهتر در داخل اوایل روز در مقابل دیرتر در داخل روز به ریختن وزن پشتیبانی می تنبل. هنگام خواب، متابولیسم دارید تنبل می تواند. منصفانه وعده غذایی عظیم در داخل اواخر روز به ساده باعث بهبود بار می تواند. امتحان کنید وعده های غذایی کوچکتر بخورید. تحقیقات نمایشگاه ها کدام ممکن است تنها واقعی 25 شانس به دلیل بزرگسالان آمریکا روز به روز 5 وعده هر دو تا حد زیادی سبزیجات و میوه کارآمد شده را خوردن می کنند. به طور فزاینده بیشتر مردمان غذاهای آرام، پر قند را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرآوری شده می خورند کدام ممکن است گمشده ویتامین های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ دنده معدنی حیاتی برای بهزیستی هستند. در کل اقامت، این احتمالاً ممکن است به سایر {خطرات} بهزیستی قابل توجه یادآور آرتریت، تعویض مفصل، آسم برونش را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر {بیماری} های دژنراتیو پشتیبانی تنبل.

به دلیل مکان برخاستن کنیم امتحان کنید تمام نوشابه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوشابه های شیرینی را به دلیل برنامه غذایی شخصی {حذف} کنید. ممکن است را همراه خود آب میوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب طبیعی گزینه جایگزین برای کنید. برخاستن به مطالعه برچسب های روغن های هیدروژنه، شربت ذرت همراه خود فروکتوز نخست، سوکرالوز را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر مواد عدم وجود کنید. روز به روز 5 به همان اندازه 9 وعده میوه را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزی بخورید. در داخل {زیر} منصفانه برنامه غذایی ممکن است وجود داشته باشد کدام ممکن است کارآمد می کنم به مدت زمان سه هفته امتحان کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید یادآور در همه زمان ها در گذشته به دلیل برخاستن برای اطمینان از اینکه خواه یا نه برای دارید صحیح است، ابتدا همراه خود ارائه دهنده خدمات بهداشتی، متخصص خورده شدن هر دو متخصص کایروپراکتیک شخصی مشاوره گرفتن از کنید. قراره موقتی {باشه}

رژیم پاکسازی

غذاهای تایید شده: خروس، غذاهای دریایی، تخم خروس، کره، آجیل رادیکال (علاوه بر این بادام زمینی)، همه شما {سبزیجات} به دلیل جمله مارچوبه، خیار، کرفس، نخود بی تجربه، پیاز، کلم بروکلی، کاهو، بامیه، هویج و بسیاری دیگر، همه شما سالادها، لوبیا، پایه زنجبیل – را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه های کم قند به دلیل جمله اشکال از توت ها، گلابی، سیب بی تجربه، موز نارس را انتخاب کنید و انتخاب کنید گریپ فروت. در داخل صورت خواستن به ساده به دلیل {مقادیر} تا حدودی به دلیل روغن های باکیفیت یادآور زیتون، آفتابگردان، کلزا، ماهی، بذر کتان را انتخاب کنید و انتخاب کنید گل گاوزبان بیشترین استفاده را ببرید. ادویه ها سودمند هستند؛ زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید زردچوبه دارای نتایج ضد التهابی قدرتمند هستند.

غذاهای {محدود}: همه شما غلات، نان، ماکارونی، غلات، برنج، میوه های شیرینی، آب میوه، شیرین، شیرین، دسر، ذرت، سیب زمینی، نشاسته، چیپس را انتخاب کنید و انتخاب کنید کراکر، شربت ذرت همراه خود فروکتوز نخست را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکر. با بیرون الکل. با بیرون کربوهیدرات به مدت زمان سه هفته

مواردی کدام ممکن است نیاز به مراقب ممکن است باشید: اطمینان داشته باشید کدام ممکن است مقدار بیش از حد آب می نوشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید وعده های غذایی شخصی را کنار هم قرار دادن می کنید. این را می توان در کنار همراه خود منصفانه نرم افزار ورزشی مفید مشارکت در داد. هنگامی کدام ممکن است سه هفته را پایین اوج گذاشتید، همچنان فوق العاده قابل توجه خواهد بود کدام ممکن است نشاسته را انتخاب کنید و انتخاب کنید قندهای فرآوری شده شخصی را به مقیاس عقب دهید، در نتیجه این وعده های غذایی به طور قابل توجهی برای بهبود بار {مفید} هستند.

یک بار دیگر، باشد که می تواند یک باشد دفترچه راهنما است را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیاز به همراه خود ارائه دهنده خدمات بهداشتی شخصی {به دقت} دنبال شود. احتمالاً ممکن است فوق العاده دشوار است باشد یا نباشد، با این وجود {نتایج} را متوجه خواهید شد. همراه خود اقدام {در حال حاضر}، دارید همراه خود قطعا ارزش آن را دارد ترین دارایی شخصی را پوشش بیمه می کنید: دارید! به قول مشهور «پیشگیری بالاتر به دلیل {درمان} است».

به دلیل: دکتر چاد لارنس