سس ساتای بادام زمینی | اقتصاددان در داخل محل اقامت مفید


این سس ساتای ساده بادام زمینی کدام ممکن است همراه خود چرخ دنده غذایی فشرده دقیق شده است تنها واقعی در داخل 5 {دقیقه} کنار هم قرار دادن می تواند باشد. برای فرو برداشتن سیخ های گوشت کبابی هر دو کبابی هر دو برای ترکیبی کردن همراه خود غذاهای آسیایی {مورد علاقه} می توانید داشته باشید خارق العاده است.

سس ساتای بادام زمینی سالم در یک ظرف شیشه ای

کودک های من خواهم کرد ساتای خروس را انتخاب کنید و انتخاب کنید گاو را همراه خود سس بادام زمینی رفیق دارند. هر کدام رستوران تایلندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتنامی در همسایگی ما این وعده های غذایی را در داخل منوی شخصی دارند.

متأسفانه، شکی معمولاً نیست کدام ممکن است عناصر این سس های خودساخته کمتر از شامل مقداری GMO را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن های طبیعی ناسالم هستند.

حتی عناصر سس بادام زمینی به دلیل خوب برند برجسته بازار مواد غذایی بهداشتی (آشپزخانه تایلندی) مناسب معمولاً نیست.

آگاه باشید کدام ممکن است آب اولیه عامل است. علاوه بر این این، روغن سویا {سمی} (احتمالا GMO) را انتخاب کنید و انتخاب کنید صمغ زانتان کدام ممکن است در واقع می تواند باعث ناراحتی {روده} شود، {فهرست شده} است.

آب، بادام زمینی، شیر آب نارگیل، شکر نیشکر خالص، روغن سویا، علف لیمو، سیر، فلفل پرخطر، پیاز، نمک، فلفل، رازیانه، گشنیز، گالنگال (زنجبیل تایلندی)، اسید سیتریک، لیمو کافیر، صمغ زانتان (امولسیفایر خالص).

اگر به دلیل سیخ های خروس هر دو گوشت (ساته) ترشی هر دو کبابی در داخل محل اقامت شخصی لذت بردن می برید، این سس آغشته به بادام زمینی را غیر از سس نام تجاری فروشگاهی بررسی کنید.

این به ساده در داخل 5 {دقیقه} کنار هم قرار دادن می تواند باشد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است حتی شدید {سالم تر} را انتخاب کنید و انتخاب کنید منطقی تر است.

طعمش چطوره؟ کودک های من خواهم کرد می گویند سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید قوام بالاتر به دلیل {نسخه} های رستورانی است.

سس بادام زمینی ساتای را در یک کاسه شیشه ای کوچک روی پیشخوان گرانیتی قرار دهید

سس ساتای بادام زمینی

این سس غوطه وری ساتای بادام زمینی کدام ممکن است همراه خود چرخ دنده غذایی فشرده دقیق شده است تنها واقعی در داخل 5 {دقیقه} کنار هم قرار دادن می تواند باشد.

جهت ها

  1. در داخل خوب قابلمه {متوسط} ​​همه شما چرخ دنده را همراه خود هم ترکیبی کنید. روی حرارت {متوسط} ​​رو حل و فصل بپزید به همان اندازه کیفیت بالا ترکیبی شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید غلیظ شود (حدود 3-5 {دقیقه}).

  2. قابلمه را به دلیل روی اجاق بردارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {اجازه} دهید 5 {دقیقه} سرماخوردگی شود.

  3. باقیمانده سس بادام زمینی را در داخل خوب ظرف شیشه ای همراه خود درگاه محکم محافظت کنید. 4-5 روز معاصر {می ماند}.

نظر های اصل وعده های غذایی

برای خوب سس ترد، این سس غلیظ را همراه خود 1/2-1 فنجان آب خروس خودساخته به غلظت دلخواه رقیق کنید.

خوب ارزش غذایی

سس ساتای بادام زمینی

{مقدار} در داخل {هر} وعده (2 برگه)

انرژی 70
انرژی به دلیل چربی ها 50

٪ خوب ارزش روز به روز*

چربی ها 5.5 خوب و دنج8%

چربی ها اشباع شده 3 خوب و دنج15 شانس

چربی ها اشباع نشده 0.5 خوب و دنج

چربی ها تک غیراشباع 2 خوب و دنج

کربوهیدرات ها 4 خوب و دنج1%

پروتئین 1.5 خوب و دنج3%

*شانس خوب ارزش روز به روز بر ایده خوب برنامه کاهش وزن 2000 انرژی است.

یک کاسه سس ساتای بادام زمینی روی پیشخوان کاشی