سلامت مینا گزینه جایگزین برای

سلامت مینا

ماه قبلی من خواهم کرد اولیه معاینه دندانپزشکی شخصی را در داخل 18 ماه مشارکت در دادم را انتخاب کنید و انتخاب کنید می خواستم تخصص شخصی را پرونده کنم – در داخل 18 ماه قبلی چیزهای زیادی توسط می آید راحت اقامت را انتخاب کنید و انتخاب کنید برنامه غذایی من خواهم کرد اصلاح شده است. به همین دلیل در داخل همین جا گزارشی به همین دلیل سلامت مینا موجود من خواهم کرد است – سلامت مینا {کسی که} اقامت او می رود {به طور قابل توجهی} برای بهبودی اصلاح شده است.

وقتی فینال معاینه دندانپزشکی ام را رفتم، زمانی 20 نخ سیگار می کشیدم، شراب سفید تحت تأثیر شکر، 6-8 لیتر اسپرسو در داخل روز می خوردم، دائماً غذاهای شیرینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیرینی می خوردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید دانه های ژله زیادی می خوردم. . با این وجود، یادآور همه شما اشخاص حقیقی موثر، من خواهم کرد مینا هایم را 2 موارد در داخل روز مسواک زدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها خواهند شد را همراه خود دهانشویه شستشو دادم – همین رضایت بخش است، {درست است}؟

سلامت مینا های من خواهم کرد 18 ماه پیش نکاتی در مورد چگونگی بود؟

وقتی 18 ماه پیش برای معاینه نزد دندانپزشک رفتم، این ویزیت باعث شد کدام ممکن است منصفانه حفره {پر شده} را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است بخواهید دوباره پر کردن داشته باشم، قابل انتساب به اینکه مینا هایم اسپرسو ای شده بوده اند (به همین دلیل نیکوتین را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپرسو قابل توجه) به ترازو را انتخاب کنید و انتخاب کنید پولیش آرزو می کردم. . تارتار در داخل فراگیر همه شما مینا هایم ترکیبی شده بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید دندانپزشک در داخل تذکر داشت مینا یکی دیگر را درپوش بگذارد. موثر معمولاً نیست درسته؟ خواهید داشت {نمی توانید} راحت اقامت شخصی را به همین دلیل دندانپزشک {پنهان} کنید – او می رود می دانست کدام ممکن است من خواهم کرد سیگار می کشم، او می رود می دانست کدام ممکن است من خواهم کرد بیش به همین دلیل آنچه نیاز به می نوشیدم، او می رود به همین دلیل رفتار من خواهم کرد به اسپرسو را انتخاب کنید و انتخاب کنید عادت من خواهم کرد به قند خبر داشت!! من خواهم کرد شوکه شدم. خمیر دندانی کدام ممکن است استفاده بیشتر از کردم یکسان خمیردندانی بود تمام فروشگاه مواد غذایی های دنیا کشف می کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید من خواهم کرد همه وقت پرهزینه ترین خمیردندان را نمی خریدم.

فوری پس به همین دلیل این تحقق، دکترم به من خواهم کرد ذکر شد کدام ممکن است در جهت منصفانه {حمله} قلبی {کشنده} می روم تا راحت اقامت ام تقویت یابد، را انتخاب کنید و انتخاب کنید روزی کدام ممکن است همراه خود معلم بهداشتم تحقق کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بازدید تمیز کردن با سمت اقامت طبیعی تحریک کردن کردم.

چه یک چیز اصلاح شده است؟

افرادی که {داستان} من خواهم کرد را نمی دانند ممکن است علاوه بر این شگفتی کنند کدام ممکن است چه تغییراتی مشارکت در دادم به همان اندازه بر سلامت مینا هایم {تأثیر} بگذارد.

• من خواهم کرد سیگار را انصراف کردم – یک چیز کدام ممکن است دلهره آن قرار است بودم در نتیجه وقتی مادر شوهر اولم سیگار را انصراف کرد، مینا هایش در داخل جاری خراب شدن بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید او می رود را در داخل سن 40 سالگی همراه خود پروتزهای جایگزین مواجه کرد. دندونام موثر بود

• بلعیدن چای را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسپرسو را برداشتن کردم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب خوب و دنج را همراه خود لیمو را انتخاب کنید و انتخاب کنید زنجبیل گزینه جایگزین برای کردم. لیمو احتمالاً به خنثی کردن اسیدهای خالص خارج از آن در داخل دهان کدام ممکن است باعث پوسیدگی مینا می تواند باشد پشتیبانی تدریجی. برای افتخار داشتن مینا های مفید ممکن است بخواهید منصفانه PH خنثی در داخل دهان دارید – نیاز به بین 6.5 به همان اندازه 7.5 باشد یا نباشد – این را می توان همراه خود مصرف کردن غذاهای بهترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلعیدن نوشیدنی های بهترین به انگشت آورد. من خواهم کرد PH دهانم را {هر} هفته چک می‌کنم، در نتیجه نماد‌دهنده خوبی برای سلامت عمومی است – مقالات را می‌توان به‌طور تحت وب همراه خود هزینه تمام شده خریداری کرد – را انتخاب کنید و انتخاب کنید pH دهان مفید به معنای مینا‌های شکسته نمی شود!

• من خواهم کرد به همین دلیل مصرف کردن شیرینی ها، غذاهای ناسالم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید غذاهای فرآوری شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیشترین استفاده را ببرید شکر تصفیه شده (ساکارز) انگشت کشیدم، به این به معنی کدام ممکن است تحت هیچ شرایطی شکر تصفیه شده را در داخل مینا هایم قرار ندادم – یکی در همه توضیحات مهمترین پوسیدگی مینا

• 80 به همان اندازه 90 شانس مواقع راه اندازی به مصرف کردن غذاهای خالص، طبیعی، اخیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید رادیکال کردم – آنها خواهند شد شامل فروکتوز هستند، منصفانه قند خالص کدام ممکن است مشتاق در مورد بدن ما به روشی فقط کاملاً متفاوت پردازش می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید مینا ها را پوسیده {نمی کند} (علیرغم سو mis تفاهم رایج). قندهای خالص خارج از آن در داخل میوه ها به بعد قندهای تصفیه شده خارج از آن در داخل شیرین ناسالم هستند هر دو در داخل نوشیدنی های شخصی می ریزید هر دو 50 شانس منصفانه قوطی نوشابه را نمایند.

• من خواهم کرد راه اندازی به افزایش خمیر مینا خودم خیلی خودم کردم، کاری کدام ممکن است مصری ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید آزتک ها 1000 12 ماه پیش مشارکت در دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید قبایل محلی ادامه دارد هم مشارکت در می دهند – این خمیردندان به ساده همراه خود 4 ماده ساخته می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایجاد آن قرار است مقرون به صرفه است – بی کربنات سدیم، نمک، آب معدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسانس نعناع انتخابی است. . بی کربنات سدیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک برای خنثی کردن تا حد زیادی اسید خارج از آن در داخل دهان {کار} می کنند. این خمیر شنی است کدام ممکن است برای سفید کردن مینا ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید بردن رسوبات تارتار شدید موثر حرکت می تدریجی. ما حتی می تواند به همین دلیل خمیر مینا آلوئه طبیعی با بیرون فلوراید استفاده بیشتر از می کنیم کدام ممکن است به صورت اقتصادی به راحتی در دسترس است است را انتخاب کنید و انتخاب کنید شامل ترکیبات شیمیایی معمولاً نیست. خمیر مینا هایی کدام ممکن است اکثر افراد استفاده بیشتر از می کنند جای می دهد اشیا {زیر} است:

– فلوراید (برخلاف تصور عادی، این برای بدن ما موثر معمولاً نیست – حقیقت این است یک پارچه شیمیایی {سمی} است کدام ممکن است شناخته شده به عنوان {زباله} {سمی} به همین دلیل تأمین کودها را انتخاب کنید و انتخاب کنید مواردی به همین دلیل این قبیل راه اندازی می تواند باشد – به ساده رضایت بخش است کمی فقط کمی تحقیق کنید به همان اندازه جزئیات را پیدا کنید. فلوراید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها خواهند شد وحشتناک هستند!)

– ساینده های شامل آلومینیوم ({مرتبط} همراه خود آلزایمر) را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیلیکون کدام ممکن است معمولاً آنقدر ساینده هستند کدام ممکن است به مینای مینا {آسیب} می رسانند. چرخ دنده شوینده کدام ممکن است حیاتی ترین آنها خواهند شد سدیم لوریل سولفات است آیا بسیاری از بیماریها موقعیت دارد.

– {مرطوب} کننده ها – ترکیبات شیمیایی کدام ممکن است به همین دلیل خشک شدن خمیر مینا خواهید داشت توقف می کنند، یادآور گلیسریل (وقتی خمیر مینا من خواهم کرد خشک شد، به ساده آب چشمه بیشتری اضافه می کنم!!)

– غلیظ کننده هایی یادآور کاراگینان (کدام ممکن است بیشتر سرطان ها زا هستند)؛

– نگهدارنده‌هایی کدام ممکن است به همین دلیل توسعه میکرو ارگانیسم‌ها در داخل خمیردندان خواهید داشت توقف می‌کنند، مهمترین‌ترین آن قرار است‌ها پارابن‌ها هستند کدام ممکن است به تقلید کردن به همین دلیل عواقب استروژن مشهور هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود بیشتر سرطان ها سینه {مرتبط} هستند.

– شیرینی کننده ها – ساخارین معمولاً استفاده بیشتر از می تواند باشد، با این وجود {تأثیر} کمی فقط در داخل بهبود احتمالات پوسیدگی مینا دارد.

– سبک – برای پوشاندن سبک چرخ دنده شوینده این یک ضرورت است، خمیر مینا با بیرون آنها خواهند شد سبک بدی دارد – سبک خمیر مینا من خواهم کرد انتخابی است، با بیرون آن قرار است سبک خوبی دارد.

– سایه – اعداد E برای اینکه خمیردندان خواهید داشت آبی هر دو بی تجربه هر دو سفید شود – خمیردندان با بیرون این چیزها ناخوشایند به نظر می رسد مانند است.

عجیب و غریب معمولاً نیست کدام ممکن است یک چیز به این {راحتی} را انتخاب کنید و انتخاب کنید منطقی کدام ممکن است خودتان مناسب کنید نیاز به شامل این همه شما چرخ دنده باشد یا نباشد، برخی برای خنثی کردن عواقب سایر چرخ دنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اکنون نیست برای شکستن به سلامت عمومی بدن ما خواهید داشت. اگر آنها خواهند شد این {کار} را همراه خود بدن ما خواهید داشت مشارکت در می دهند، تصور کنید کدام ممکن است برای سلامت مینا خواهید داشت چه می کنند – چون آن است دیدیم، تعدادی از ساینده های استفاده بیشتر از شده می توانند مینای مینا خواهید داشت را به همین دلیل بین ببرند. ساینده ما نمک هیمالیا است، یک پارچه خالص آب رفع می تواند باشد.

• فینال یک چیز کدام ممکن است اصلاح کرد این بود کدام ممکن است من خواهم کرد منصفانه ماه در گذشته به همین دلیل {امتحان} آزمایش بزرگراه دارچین-عسل شخصی را مشارکت در دادم، به همین دلیل زمانی چند مورد آخر فنجان دارچین را انتخاب کنید و انتخاب کنید عسل در داخل آب خوب و دنج مینوشیدم. این برای 1000 12 ماه مشتاق در مورد افراد محلی استفاده بیشتر از شده است (چون آن است وقتی آزمایش بزرگراه را راه اندازی کردم متوجه شدم) برای تمیز کردن نفس را انتخاب کنید و انتخاب کنید نگه داشتن بهداشت دهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مینا را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهداشت دهان را انتخاب کنید و انتخاب کنید مینا.

نتیجه نهایی فینال ارزیابی من خواهم کرد چه بود

دندانپزشکم هنگام برداشتن دهانم همراه خود ضربات “mmmm” را انتخاب کنید و انتخاب کنید “aah” زیادی برخورد با شد. سپس به همین دلیل من خواهم کرد پرسید کدام ممکن است من خواهم کرد چه {کار} متفاوتی مشارکت در می {دهم} – چون آن است گفتم، خواهید داشت {نمی توانید} به همین دلیل آنها خواهند شد حرکت کنید! به همین دلیل اعتراف کردم – همه شما چیزهایی را نخست اشاره کردن کردم به او می رود گفتم، به همین دلیل جمله این واقعیت واقعی کدام ممکن است من خواهم کرد تا حد زیادی به همین دلیل خمیر مینا خودساخته شخصی استفاده بیشتر از می کنم. پاسخ او می رود این بود “وای!” یکی در همه تکان ارائه اوج را انتخاب کنید و انتخاب کنید ناباوری. او می رود سپس به من خواهم کرد ذکر شد کدام ممکن است مینا‌های من خواهم کرد «بالاتر به همین دلیل همه وقت مد شده‌اند»، «مفید‌ترین مینا‌هایی هستند کدام ممکن است به همان اندازه به فعلی دیده است»، را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینکه لثه‌هایم عقب‌نشینی کرده‌اند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مینا‌هایم نخست می‌آیند. تشکیل تارتار ً وجود {نداشت}! آرامش خاطر به همین دلیل اینکه کاری کدام ممکن است مشارکت در می‌{دهم} کارساز است را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلامت عمومی مینا‌ام به همین دلیل زمان راه اندازی اصلاح در داخل راحت اقامت {بهبود یافته} است.

خواه یا نه همچنان به همین دلیل خمیر مینا عجیب شخصی استخدام می کنید؟