سوپ جلبک دریایی – پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز همراه خود جلبک دریایی

جلبک ها می توانند در داخل مکان های مختلف {مفید} باشند. به عنوان تصویر، جلبک شناخته شده به عنوان غذای انسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید فریب دادن استفاده بیشتر از می تواند باشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی می تواند در داخل کالا بهداشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید زیبایی مختلف کشف شد می تواند باشد. جلبک دریایی {عمدتا}ً در داخل آسیای جنوب ژاپنی، به طور قابل توجهی چین، ژاپن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کره بلعیدن می تواند باشد، با این وجود بیرون به دلیل آن خواهد شد جهان، سالانه بر شهرت آن خواهد شد افزوده می تواند باشد.

اگر نیاز دارید جلبک دریایی بیشتری را در داخل برنامه کاهش وزن شخصی بگنجانید، می توانید به عنوان تصویر جلبک دریایی صورتی به دلیل جنس Porphyra را بررسی کنید. در داخل غذاهای آسیایی به این جلبک دریایی معمولاً نوری می گویند. معمولاً اخیر بلعیدن نمی شود. به عنوان جایگزین درو کردن، خشک شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به صورت ورقه های نازک فشرده می تواند باشد. سپس به دلیل این برگ ها در داخل سبک ها وعده های غذایی، به دلیل سوشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوپ گرفته به همان اندازه سس ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید چاشنی ها استفاده بیشتر از می تواند باشد. 2 گونه معمولاً پرسیده می شود جلبک صورتی عبارتند به دلیل Porphyra yezoensis را انتخاب کنید و انتخاب کنید Porphyra tenera.

خواه یا نه در نظر گرفته شده می کنید به هیچ وجه جلبک دریایی نخورده اید؟ من می روم فک میکنم بايد {داری}! دفعه بعد کدام ممکن است مقداری بستنی نیاز کردید هر دو روی دسر شخصی شربت می ریزید، ممکن است به طور اضافی جلبک دریایی اسپرسو ای می خورید. اسید آلژینیک، خوب تثبیت کننده به سبک برای امولسیون ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سوسپانسیون ها، به دلیل جلبک های اسپرسو ای استخراج می تواند باشد. علاوه بر این صنایع غذایی، مورد کلمه تولیدکنندگان سایه نیز می باشد یا نباشد.

جلبک اسپرسو ای تنها واقعی شکل از جلبک معمولاً نیست کدام ممکن است می توان به دلیل آن خواهد شد برای تثبیت وعده های غذایی استفاده بیشتر از کرد. جلبک دریایی صورتی برای تأمین کالا آگار را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاراگینان استفاده بیشتر از می تواند باشد مواقعی کدام ممکن است ممکن است بخواهید تثبیت کالا غذایی یادآور پودینگ را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنسرو گوشت دارید، معجزه می کنند. آگار حتی می تواند مشتاق در مورد دانشمندانی کدام ممکن است ممکن است بخواهید پیشرفت میکرو ارگانیسم ها، قارچ ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید ساختارهای سلولی روی خوب ژل مغذی دارند، استفاده بیشتر از می تواند باشد، {در حالی که} کاراگینان خوب افزودنی به سبک برای شامپوها است.

خواه یا نه رفیق دارید غذاهای خوش ذوق جلبک دریایی را در داخل آشپزخانه شخصی بررسی کنید؟ در داخل همین جا اصل العمل سوپ جلبک دریایی در رها می شود.

قطعات:

o 1 کیلو گوشت چرخ کرده

o 2 لیتر آب

o 1 تاس آب خروس

o 1 (8 {اونس}) قوطی شاه بلوط آبی

o 3 ورق نوری (جلبک دریایی خشک)

هر دو 1 عدد تخم خروس

o نمک به مزه

o پیازچه 4 عدد

o 3/4 قاشق چایخوری روغن کنجد

نیاز به چکار کنم:

1.) گوشت چرخ کرده را روی حرارت {متوسط} ​​مقاومت کردن بپزید به همان اندازه اسپرسو ای شود. به دلیل خوب قابلمه عظیم بیشترین استفاده را ببرید در نتیجه چرخ دنده بیشتری اضافه خواهید کرد.

2. چربی ها اضافه شده را بریزید.

3.) آب را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بگذارید بجوشد.

4.) حرارت را همه چیز دوباره به حد {متوسط} ​​به مقیاس عقب دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید {اجازه} دهید ظرف حدود ربع ساعت با بیرون درگاه بجوشد.

5.) تاس آبگوشت را هم بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطمینان حاصل کنید که کدام ممکن است فقط رفع شود.

6.) شاه بلوط را اضافه کنید.

7. نوری را تکه تکه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به قابلمه اضافه کنید.

8.) تخم خروس را در داخل ظرفی به صورت جداگانه بزنید.

9.) تخم خروس را هم بزنید.

10.) همراه خود نمک مزه دار کنید.

11.) پیازچه را دانش کنید.

12.) در گذشته به دلیل از جمله پیاز، قابلمه را به دلیل روی حرارت بردارید.

13.) روغن کنجد را هم بزنید.

14. اشتهای کیفیت بالا!