سوپ منطقه خروس شبیه به لیپتون

خواه یا نه به همان اندازه به فعلی به دوران کودکی‌تان در نظر گرفته شده کرده‌اید، روزی کدام ممکن است مادرتان انبوهی به همین دلیل سوپ خروس را روی سوراخ بینی‌تان پر می‌کرد، روزی تا زمانی که شما می توانید واقعاً احساس {بیماری} می‌کردید؟ این صرفاً به این علت بود کدام ممکن است این درمان برای 12 ماه‌ها مؤثر بوده را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل {مادر} به خانم منتقل شده است. محققان پیدا می کند کرده اند کدام ممکن است سوپ منطقه خروس دارای خواص ضد التهابی قابل توجه خوبی است کدام ممکن است به {مفید} در دسترس بودن آن خواهد شد در داخل {درمان} گلودرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید پشتیبانی می تدریجی.

من می روم هم علاقه مند به زیادی به سوپ منطقه خروس در واقع دارم، با این وجود به همین دلیل آنجایی کدام ممکن است فلسفه بقا را در واقع دارم، واقعاً دوست دارم در داخل صورت بروز بلایا هر دو اضطراری، داروها خشک را در داخل اصل پختم داشته باشم. کمتر از می‌دانم کدام ممکن است می‌توانم به همین دلیل این سوپ فوق‌العاده لذت بردن ببرم، چه کل شما کالا اخیر برای تولید آن خواهد شد به راحتی در دسترس است داشته باشیم هر دو 9.

می توانید داشته باشید می توانید به سادگی خوب محصول خیلی شبیه را همراه خود چند قبلی دلار آمریکا به همین دلیل کابینت های داروها غذایی تولید کنید، با این وجود این گربه کپی لیپتون به مشابه بعد کیفیت بالا است را انتخاب کنید و انتخاب کنید هزینه آن خواهد شد تا حدودی خیلی کمتر است. پس به همین دلیل اتمام پخت سوپ منطقه خروس، می‌توانید آن خواهد شد را در داخل بسته نرم افزاری‌های به صورت جداگانه بسته نرم افزاری‌بندی کنید به همان اندازه کنار هم قرار دادن استفاده بیشتر از شود، هر دو به‌طور متناوب، داروها مختلف را همراه خود هم در داخل خوب شیشه کوارتی قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به همین دلیل آنچه کدام ممکن است خواستن دارید مستقیماً به همین دلیل شیشه بیشترین استفاده را ببرید. من می روم دسته های بزرگی به همین دلیل {اینها} مناسب می کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس ممکن است را در داخل شیشه های کوارتی همراه خود جاذب اکسیژن می بندم. به این آماده سازی ممکن است اخیر می مربوط به را انتخاب کنید و انتخاب کنید به خوبی به همین دلیل هوای فراگیر عایق می شوند.

اصل {زیر} برای 8 فنجان سوپ است. تنظیمات را می توان به دلخواه برای کم را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیش مشارکت در داد. اگر تعیین گرفته اید کدام ممکن است داروها را مخلوط شده کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید مستقیماً به همین دلیل شیشه {برای هر} موارد خوب فنجان بیشترین استفاده را ببرید، {مقدار} آن خواهد شد را آزمایش کنید به همان اندازه به آنچه را برسید. هنگام سازماندهی، داروها خشک را در داخل خوب پارچ 6 {اونس} قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید آب سوزان را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید. بگذارید مخلوط شده نگه دارد به همان اندازه نودل ها ملایم شوند کدام ممکن است معمولاً حدود 5 {دقیقه} اندازه می کشد.

به همین دلیل آنجایی کدام ممکن است خوب سوپ است، غلظت آن خواهد شد به قدری نازک است تخصصی ایجاد می کند صورت آماده با بیرون قاشق بلعیدن شود. برای کوله پشتی هر دو در کنار افتخار داشتن در داخل سفرهای چادر زدن قابل توجه مفید به نظر می رسد.

برای راه اندازی مخلوط شده سوپ منطقه خروس سریع، نیاز به داروها {زیر} را در داخل خوب کاسه عظیم مخلوط شده کنید.

1 فنجان نودل تخم خروس خام

1 1/2 قاشق غذاخوری گرانول آب خروس خشک شده

1/2 قاشق چایخوری فلفل سیاه آسیاب شده

1/4 قاشق چایخوری آویشن خشک

1/8 قاشق چایخوری دانه کرفس

1/8 قاشق چایخوری پودر سیر

3 فنجان تکه های خروس آب شده

من می روم واقعاً دوست دارم قطعات فویلینگ را به ترکیبی شخصی اضافه کنم، با این وجود تصمیم گیری در مورد ممکن است فقط اختیاری موجود است.

هویج خشک به مزه (اختیاری موجود)

کرفس خشک دانش شده (اختیاری موجود)

پیاز خشک دانش شده (اختیاری موجود)

پس {از مخلوط کردن} همراه خود قاشق چوب، کل شما داروها را به همین دلیل کاسه در داخل خوب شیشه کودک استریل شده بریزید. خوب جاذب اکسیژن را روی محصول بسته نرم افزاری قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگاه آن خواهد شد را بچرخانید. ظرف چند قبلی {دقیقه}، جاذب تمام هوا را به همین دلیل شیشه بیرون می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید می بینید کدام ممکن است درگاه آن خواهد شد ترکیبی می تواند. اکنون مهر را انتخاب کنید و انتخاب کنید موم شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل صورت خواستن چندین 12 ماه مقاومت خواهد آورد.

برچسبی روی شیشه بگذارید کدام ممکن است آن خواهد شد را شناخته شده به عنوان مخلوط شده سوپ منطقه خروس مطمئن می تدریجی را انتخاب کنید و انتخاب کنید قانون هایی با اشاره به نحوه تولید آن خواهد شد فراهم کردن دهید. اگر به همین دلیل اصل وعده های غذایی شناخته شده به عنوان وعده های غذایی استخدام می کنید، هر چیز را به صورت {زیر} کنار هم قرار دادن می کنید. این مخلوط شده فشرده را همراه خود 8 فنجان آب در داخل خوب قابلمه عظیم ترکیبی کنید. قابلمه را به جوش بیاورید. در داخل قابلمه را بپوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید شعله را کم کنید. {اجازه} دهید حدود 15 به همان اندازه 20 {دقیقه} بجوشد. نمک را به دلخواه اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود کراکر خوب و دنج سرو کنید.

کپی رایت @2010 کلیسای جوزف

www.survival-training.info