شابلون هاپسکاچ – دلخوشی های پیاده رو

بازی hopscotch یکی از اصلی‌ترین بازی‌های پیاده‌رو و زمین بازی است که قرن‌ها دوام آورده و به یکی از گسترده‌ترین بازی‌های دادگاهی در جهان تبدیل شده است. بخش‌های مساوی با پرتاب دقت و مهارت فیزیکی، چیزی که روی کاغذ یک بازی بی‌حس‌کننده است، در واقع آزمونی سخت از استقامت و مهارت است. شاید به دلیل سادگی فریبنده آن است که هاپسکاچ همچنان یک بازی محبوب کودکان است. در واقع، زمین منحصربه‌فرد آن، که در واقع بسته به مکان بازی و ترجیحات بازیکنان می‌تواند متفاوت باشد، فوراً به این شکل قابل تشخیص است.

در برخی مکان‌ها، زمین‌های هاپس‌کاچ دائمی وجود دارد که عملاً روی سنگ و بتن حکاکی شده‌اند تا یک بازی آماده یا سه بازی را برای هر گروهی از کودکان که تمایل به استفاده از آن دارند، ارائه دهند. مواقع دیگر، کودکان یا بزرگترهایشان تکه‌ای از گچ خیابانی را برمی‌دارند و در محوطه‌ای در پیاده‌رو یا زمین بازی می‌چاپند. اغلب، این رویکرد زمین‌های ناهمواری را ایجاد می‌کند که به سرعت خراب می‌شوند، زیرا پسران و دختران هیجان‌زده روی خطوط آن پا می‌گذارند. از آنجایی که واقعاً ارزش وقت گذاشتن کسی را ندارد که پیاده‌رو را به یک زمین دائمی تبدیل کند، یک جایگزین قابل قبول در نیمه راه وجود دارد: نقاشی زمین روی سنگفرش با استفاده از شابلون هاپسکاچ. همانطور که شابلون ها به طور کلی رنگ آمیزی خطوط صاف، تیز و حرفه ای را تسهیل می کنند، شابلون هاپسکاچ تضمین می کند که محوطه ای که شما ایجاد می کنید به اندازه ای جذاب به نظر برسد که حتی بزرگسالان هم متوقف شوند و به بازی فکر کنند.

طرح‌های شابلون هاپسکاچ از حیاط مدرسه استاندارد گرفته تا سبک‌های جدید که دارای مربع‌های متناوب در الگوی شطرنجی هستند یا محوطه‌هایی که به شکل حیوانات هستند، مانند ماهی، متفاوت است. هر طرحی را که انتخاب کنید واقعاً یک موضوع ترجیح شخصی است. اگر اهل نظافت هستید، فقط به سراغ چیدمان هاپسکاچ سنتی بروید. با این حال، اگر می خواهید کمی خلاقیت متفاوت را نشان دهید، زمین هاپسکاچ با طراحی کروکودیل ممکن است خرید رضایت بخش تری باشد. در همه موارد، مطمئن شوید که شابلون شما از پلاستیک درجه یک با کیفیت مناسب ساخته شده است، به طوری که برای شما و فرزندانتان و همبازی هایشان تعداد نامحدودی از ساعت های سرگرم کننده را با استفاده مکرر فراهم می کند.

برای رنگ آمیزی مناسب شابلون هاپسکاچ، ابتدا قسمتی از پیاده رو صاف و صاف را انتخاب کنید و مراقب باشید که ترک ها یا خطوطی که ممکن است یکپارچگی زمین را مختل کنند، به حداقل برسانید. هنگامی که یک منطقه مناسب پیدا کردید، شروع به جارو کردن محل کنید، آن را از خاک، سنگ و سایر زباله ها پاک کنید. در غیر این صورت، خود را در حال نقاشی روی خاک و سنگ خواهید دید. سپس شابلون هاپسکاچ را صاف قرار دهید و با مقداری نوار چسب یا چسب مشابه روی سنگفرش محکم کنید. پس از آن، رنگ روسازی را اسپری کنید یا آن را روی شابلون بمالید، مراقب باشید که پوشش رنگ به طور یکنواخت اعمال شود. در نهایت، برای حدود یک ساعت کار دیگری پیدا کنید، مانند بردن بچه ها برای بستنی یا فروشگاه گوشه ای برای خرید چیزهای خوب. وقتی برگشتید، رنگ خشک شده است و فرزندان شما می توانند مستقیماً وارد عمل شوند، به معنای واقعی کلمه، وقتی شابلون را بردارید.

یک شابلون خوب یک راه عالی برای آوردن سرگرمی و هیجان به یک پیاده رو خسته کننده است. عاقلانه است که یکی را در اختیار داشته باشید تا فرزندان خود را تشویق کنید که به دنبال بازی در فضای باز باشند.