شما امروز مستحق استراحت هستید – پس برخیزید و از فست فود دور شوید

بعدازظهر یک پنجشنبه در حال رانندگی از یک بازی گلف بودم که تصمیم گرفتم برای یک آرنولد پالمر (50٪ لیموناد 50٪ چای یخ) در مک دونالدز توقف کنم. حدود ساعت 3:30 بعد از ظهر بود و من کاملاً از اینکه چقدر مغازه پر از بچه های دبیرستانی بود شوکه شدم.

حالا آنقدر پیر نیستم که یادم نرود بعد از مدرسه برای یک کوکاکولا توقف کرده باشم و این را بفهمم، یا بستنی یا یکی از آن پای های وحشتناکی که می فروشند. اما تقریباً همه این بچه ها سیب زمینی سرخ کرده بودند و بیشتر آنها یک ساندویچ داشتند.

حالا من علیه مک دونالدز جنگ صلیبی ندارمهمه فست فودهای دیگر مشابه هستند، اما مک دونالد ارزش غذایی آن را به صورت آنلاین منتشر کرده است، بنابراین من از آنها استفاده می کنم. اگر این بچه ها یک بیگ مک (485 کالری) و یک سفارش سیب زمینی سرخ کرده بزرگ (400 کالری) بخورند، فقط نزدیک به یک سوم کالری مورد نیاز روزانه خود را مصرف کرده اند (با فرض اینکه کوکای رژیمی می نوشند) و شام را در ساعت می خورند. خانه در کمتر از 3 ساعت

و ما تعجب می کنیم که چرا چاقی و دیابت نوع 2 در جوانان ما بومی است.

در اینجا خلاصه ای از محبوب ترین غذاها آورده شده است ارائه شده در مک دونالد:

  • روز خود را با یک صبحانه پر از 585 کالری و 36 گرم چربی شروع کنید
  • ساندویچ مرغ با 370 کمترین کالری است
  • یک میلک شیک 380 کالری دارد
  • چیزبرگر دابل 471 کالری است (و همچنین در لیست منو دلاری مقرون به صرفه برای بچه ها)
  • و پدربزرگ یک چهارم پوندر با پنیر با 500 کالری و 26 گرم چربی است.

وقت آن است که به طور جدی تغذیه را آموزش دهیم در مدارس ما، اما وقتی آشغال هایی را که در کافه تریا سرو می کنند می بینید، واقعاً یک شوخی است. اگر مدارس نمی توانند از عهده آن برآیند، باید در خانه الگو قرار دهیم.

تغذیه خوب یعنی بچه سالم تر. یک بچه سالم تر به معنای بچه موفق تر و هزینه های پزشکی کمتر است. این به نفع شماست که تا جایی که می توانید در مورد تغذیه بیاموزید.