شگفتی های طبیعی شکلات

شکلات طبیعی ترکیب کاملی از کلمات و معنی است. اما بررسی‌های اخیر در مورد فواید و آرایش شکلات این ادعا را تایید می‌کند که شکلات طبیعی ممکن است برای شما خوب باشد. شکلات به عنوان یک آرامش بخش طبیعی، یک آنتی اکسیدان و یک کمک کننده مثبت برای سلامتی است. شکلات طبیعی در واقع از دانه های درخت کاکائو که معمولا از دانه های کاکائو به دست می آید، تهیه می شود.

فواید شکلات طبیعی از محصولات فشرده شده از دانه کاکائو ناشی می شود و از محصول کره کاکائو پخته شده از میوه های درخت کاکائو ساخته نمی شود. شکلات طبیعی حاوی غلظت بالایی است که لازم و مرتبط با شکلات تلخ اروپایی ساخته شده با شکر کمتر است.

اگر مصرف شکلات یک درصد از رژیم غذایی آمریکایی ها را تشکیل می دهد، از محصولات چرب مملو از قند است. شکلات طبیعی به طور منظم در محصولات شکلات تلخ مانند شکلات پخت، نوارهای مخصوص و محصولات شکلات طبیعی خاص موجود در فروشگاه های مواد غذایی ارگانیک یافت می شود. به احتمال زیاد در آب نبات شکلاتی بسیار شیرین و شیرین یا محصولات شکلاتی با شیر اضافه شده باشد.

مصرف شکلات طبیعی همان انگ رژیمی مصرف آب نبات و سایر اشکال امروزی را ندارد، زیرا محصولاتی که برای فراستینگ کیک، چیپس شکلات و بستنی استفاده می شود پر از چربی، شکر و مواد نگهدارنده است. برای تعیین اینکه آیا یک محصول حاوی فواید شکلات طبیعی است، مطمئن شوید که مواد حاوی کره کاکائو یا رنگ های تیره نیستند.

خوردن شکلات طبیعی به یک انتخاب مهم برای میان وعده تبدیل شده است. شکلات طبیعی به عنوان یک مکمل غذایی یا دسر، میان وعده ای است که نسبت به سایر میان وعده های قندی و نشاسته ای پر از چربی کمتر خالی است. این بدان معنا نیست که هر شکلات شکلاتی به طور خودکار اعمال می شود. شکلات تلخ شامل فالکونوئید است که در شکلات طبیعی وجود دارد اما در پردازش سایر محصولات شکلاتی مانند شربت، پودر و آب نبات فیلتر می شود.

شکلات طبیعی زمانی وجود دارد که هیچ ماده شیمیایی یا قلیایی در فرآیند تخمیر و تولید استفاده نشده باشد، شکلات طبیعی ممکن است چیزی شبیه یک لیوان شراب یا یک ماست منجمد برای لذت بردن با یک مزیت جانبی در نظر گرفته شود. افزودن کاکائو شکلات طبیعی به قهوه صبح شما ممکن است فشار خون بالا را کاهش دهد، گردش خون را بالا ببرد و قلب را سالم تر کند.

فلاونول ها و فلاونوئیدهای موجود در شکلات طبیعی می توانند فواید سلامتی را نشان دهند که شبیه آلو، زغال اخته و قهوه است. شکلات طبیعی ممکن است کافئین داشته باشد، اما پزشکان اکنون نشان می‌دهند که کافئین موجود در قهوه نیز ممکن است فواید مشابهی برای سلامتی داشته باشد، از جمله عمر طولانی‌تر یک سال و اثرات ضد درد یا سروتونین بر بدن.

=================================