طرز تولید قطره گوش سیر


لیست مطالب[Hide][Show]

رویکرد آسان را انتخاب کنید و انتخاب کنید تک مرحله ای برای تولید قطره گوش دم کرده سیر تواند به شما کمک کند تسکین {عفونت} هایی شبیه گوش شناگر، {درد} قابل انتساب به اوتیت میانی هر دو خارش آزاردهنده.

بطری قطره چکان کهربایی روغن گوش خانگی در کنار سیر خام

هنگامی کدام ممکن است ناراحتی گوش اتفاق می افتد، بهره مندی از مزایای قطره ایمن را انتخاب کنید و انتخاب کنید کارآمد برای تسکین به زودی مهم خواهد بود!

{در حالی که} نام های متعددی به دلیل قطره های گوش برای بهره مندی از مزایای {داروخانه} ها هر دو خرده فروش های داروها غذایی بهداشتی ممکن است وجود داشته باشد، تولید مقداری به دلیل آن خواهد شد همراه خود بهره مندی از مزایای منصفانه حبه سیر قدرتمند را انتخاب کنید و انتخاب کنید معاصر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقداری روغن همراه خود کیفیت بالا فوق العاده ساده تر، عملی تر را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقرون به صرفه تر است.

من خواهم کرد به دلیل روشی استفاده بیشتر از می کنم کدام ممکن است دکتر ناتاشا کمبل-مک براید، خالق راهنما های سندرم {روده} را انتخاب کنید و انتخاب کنید روانشناسی را انتخاب کنید و انتخاب کنید {جدیدترین} سندرم {روده} را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیزیولوژی واقع مفید شده است.

رویکرد آسان برای تولید روغن گوش شخصی شامل می شود تزریق ترکیبی قدرتمند ضد میکروبی گوگرد آلیسین در دسترس در داخل سیر به چربی تصفیه نشده است.

اشکال از سیر مورد استفاده قرار گیرد در داخل قطره گوش

چندین سبک سیر معاصر در داخل بازارها را انتخاب کنید و انتخاب کنید خرده فروش های کشاورزان در دسترس است.

کل شما جدا از سیر فیل برای تولید روغن گوش درمانی باور نکردنی کیفیت بالا حرکت می کنند.آلیوم آمپلوپراسوم).

اوج فیل‌های سیر عظیم هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در داخل برخی اسبابک ها همه زمین کف دست بزرگسالان را می‌پوشانند.

بدون در نظر گرفتن بعد آن خواهد شد، سبک سیر فیل فوق العاده کسل کننده است. مزه آن خواهد شد اصولاً شبیه تره است.

سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید عطر خیلی کمتر قدرتمند آرم دهنده خواص درمانی ضعیف نسبت به سایر اشکال از سیر است.

متعاقباً، آن را تایید کدام ممکن است به سراغ قدرتمند ترین سرهای نوزاد سیر کدام ممکن است سفید، زرشکی هر دو بنفش هستند بروید. طبیعی قدرتمند تر به دلیل پیشرفت عجیب و غریب است.

موثرترین روغن های تزریقی

{در حالی که} من خواهم کرد ترجیح می‌{دهم} به دلیل روغن زیتون صد کامپیوتر خالص برای تولید قطره گوشم طبق واقع مفید دکتر کمبل مک براید استفاده بیشتر از کنم، روغن‌های اکنون نیست نیز صحیح هستند.

انتخاب های کیفیت بالا برای دادن کمک هزینه برای عبارتند به دلیل:

به هیچ وجه به دلیل روغن های طبیعی فرآوری شده شبیه کانولا استفاده بیشتر از نکنید در نتیجه معمولاً شریر هستند. این ممکن است غیر متعارف های آزاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باقی مانده ها را وارد کانال گوش تنبل کدام ممکن است ممکن است اوضاع را جدی تر تنبل!

به ساده روغن های خالص، تصفیه نشده را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترجیحاً طبیعی!

آگاه باشید کدام ممکن است اگر انتخاب به بهره مندی از مزایای VCO دارید، ممکن است علاوه بر این اجباری باشد یا نباشد آن خواهد شد را همراه خود تا حدودی خوب و دنج کردن آن خواهد شد روی محدوده (به دلیل مایکروویو استفاده بیشتر از نکنید) در گذشته به دلیل مرحله دم کردن {زیر}، مایع کنید.

{به همین دلیل است} کدام ممکن است بهره مندی از مزایای EVOO ممکن است علاوه بر این تا حدودی کمتر پیچیده باشد یا نباشد در نتیجه نیازی به خوب و دنج کردن نباید باشد. در داخل تمام اندازه 12 ماه در داخل انبار مایع باقی {می ماند}. روغن نارگیل {تمایل دارد} در داخل ماه های سردتر در داخل انبار پایدار شود.

رویکرد تولید

برای تزریق آلیسین به دلیل سیر به چربی، این سطوح را دنبال کنید.

  • منصفانه حبه سیر را له کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود 1 به همان اندازه 2 قاشق غذاخوری روغن ترکیبی کنید. پرس سیر ساده ترین روش برای امتحان کردن این است. ممکن است حتی می توانید به دلیل انتهای براق منصفانه چاقوی کره هر دو چنگال نوزاد بیشترین استفاده را ببرید را انتخاب کنید و انتخاب کنید میخک را روی منصفانه تخته پایین تر چوب (9 پلاستیکی) استرس دهید.
  • {اجازه} دهید ترکیبی به مدت زمان نیم ساعت روی پیشخوان در داخل دمای اتاق نگه دارد.
  • تکه های سیر را به دلیل روغن در داخل منصفانه بطری نوزاد براق کنید. این همان چیزی است که من بهره برداری می کنم.
  • روغن تزریق شده همراه خود آلیسین را همراه خود بهره مندی از مزایای قطره توجه تازه روی گوش بمالید.
  • {هر} روغن بقیه را می توان در داخل دمای اتاق در داخل منصفانه بطری همراه خود درگاه محکم محافظت کرد. ظرف 1-2 روز بیشترین استفاده را ببرید.

من خواهم کرد واقع مفید {نمی کنم} منصفانه دسته عظیم برای دوباره پر کردن منصفانه بطری 4-8 {اونس} را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت آن خواهد شد در داخل کمد درمان تولید کنید. دقیق کردن {مقدار} تا حدودی {هر} موارد کدام ممکن است به آن خواهد شد خواستن دارید فوق العاده قدرتمند تر است.

اگر نیاز دارید مخلوطی همراه خود پایداری در داخل کابینت دقیق کنید تخصصی ایجاد می کند منصفانه اطراف تثبیت کننده محافظت شود، این متن در موضوع نحوه تولید تنتورهای خودساخته این تکنیک را به تفصیل رئوس مطالب می دهد.

نحوه بهره مندی از مزایای روغن گوش

چقدر روغن بزنیم؟ در داخل همین جا نحوه بهره مندی از مزایای قطره گوش در داخل خانواده زمان آمده است.

برای خارش گوش، منصفانه موارد در داخل روز شناخته شده به عنوان منصفانه ضد قارچ خالص (دلیل عادی خارش) معمولا فراوان است.

برای {عفونت} را انتخاب کنید و انتخاب کنید {درد} گوش، 2 هر دو 3 بار در داخل روز بیشترین استفاده را ببرید.

همراه خود بهره مندی از مزایای منصفانه قطره توجه تازه، دمای اتاق هر دو روغن تا حدودی خوب و دنج شده همراه خود سیر را در داخل {هر} گوش بچکانید.

دراز {کشیدن} به حداقل یک طرف برای قبلی {دقیقه} به همان اندازه روغن {به طور کامل} در داخل درون گوش تأثیر می گذارد تنبل در گذشته به دلیل بهره مندی از مزایای گوش اکنون نیست نیز ممکن است {مفید} باشد یا نباشد.

موقعیت قرار دادن منصفانه حوله {زیر} اوج برای کلاچ روغنی کدام ممکن است هنگام تعویض در جهت اکنون نیست تمام می تواند باشد، به دلیل راه اندازی لکه روی بالش، ملافه هر دو {مبلمان} جلوگیری از جنگ می تنبل.

برای سنین 1-10 12 ماه، 1 قطره در داخل {هر} گوش استفاده بیشتر از شود. برای مردم بالای 10 12 ماه، 2 قطره در داخل {هر} گوش بیشترین استفاده را ببرید.

ممکن است علاوه بر این بخواهید داروهای هومیوپاتی را برای {عفونت} گوش در ذهن داشته باشید به همان اندازه به دلیل آنها خواهند شد بیشترین استفاده را ببرید.

من خواهم کرد تنها واقعی همراه خود روغن گوش خودساخته به {نتایج} ایده آل رسیده ام.

حبه سیر و روغن در یک بشقاب سفید برای ایجاد قطره گوش