عالی کود خالص برای حیاط پشتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید باغ


لیست مطالب[Hide][Show]

عالی کود خالص کدام ممکن است نیاز به برای حیاط پشتی سبزی، باغ را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوشش گیاهی محوطه سازی شخصی توجه داشته باشید، ارزان است!

زنی که از کود نمک اپسوم برای گیاهان باغچه استفاده می کند

مسائل زنجیره تامین را انتخاب کنید و انتخاب کنید هزینه های فوق العاده نخست باعث شده به همان اندازه اشخاص حقیقی بیشتری به جای آن کودهای اقتصادی، کودهای خالص را برای باغ ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید حیاط پشتی های شخصی {امتحان} کنند.

به همین دلیل آنجایی کدام ممکن است من می روم در داخل فلوریدا اقامت می کنم، کدام ممکن است گرد و غبار های فوق العاده شنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم چرخ دنده معدنی دارد، کوددهی فوق العاده لازم است!

متعاقباً، من فرض کردم کدام ممکن است نحوه بارور کردن پوشش گیاهی حیاط پشتی بی تجربه را انتخاب کنید و انتخاب کنید منظره را به اشتراک بگذارم. اگر در داخل {جایی} کدام ممکن است من می روم اقامت می کنم عالی {کار} تدریجی، احتمالات زیادی ممکن است وجود داشته باشد {هر} {جایی} {کار} تدریجی!

من می روم به همین دلیل امولسیون ماهی طبیعی شناخته شده به عنوان کود استفاده بیشتر از می کردم. سطح نقطه ضعف این تکنیک اینجا است کدام ممکن است بوی آن قرار است به همان اندازه عالی هر دو 2 روز پس به همین دلیل استفاده بیشتر از حتی پس به همین دلیل آبیاری باقی {می ماند}. این به ارمغان می آورد موجودات، ویژه به ویژه راکون.

متعاقباً، در کل 10 12 ماه قبلی به همین دلیل روزی کدام ممکن است راه اندازی به پرورش جوجه ها در داخل حیاط کردیم، به همین دلیل معنی های یکی دیگر استفاده بیشتر از کرده ام {زیر} به اشتراک می گذارم.

نمک اپسوم

بهره مندی از مزایای نمک اپسوم در داخل سرویس بهداشتی برای پاکسازی یک چیز است کدام ممکن است مردمی ترین تقریباً در مورد سولفات منیزیم می دانند.

این کریستال های کودک سفید کدام ممکن است به سادگی در داخل آب رفع می شوند، کود فوق العاده خوبی برای پوشش گیاهی {داخل و خارج} به همین دلیل محل اقامت خواهید داشت نیز می سازند!

مراقبت از سلامت، قدرتمند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقاوم حفظ پوشش گیاهی در داخل تمام اندازه 12 ماه، به ساده {مقادیر} تا حدودی بلعیدن می تواند.

نمک اپسوم نیز عالی انتخاب کود فوق العاده مقرون به صرفه است. روز نه چندین کیف 8 پوندی را همراه خود هزینه به ساده 5.39 دلار آمریکا برداشتم. اگر نیاز دارید بدانید کجاست، در داخل سطل آشغال چت بنفش به من می روم پیام دهید.

در کل عالی فصل پیشرفت فشرده، من می روم به ساده به همین دلیل یکی در میان این کیسه های 8 پوندی هم برای باغچه را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم برای تشک های منظره استفاده بیشتر از خواهم کرد.

حیاط پشتی های {سبزیجات}

شناخته شده به عنوان عالی اصلاح کردن کننده گرد و غبار هنگام راه اندازی حیاط پشتی، حدود 1 فنجان نمک اپسوم را در داخل {هر} 100 فوت {مربع} (10 در داخل 10 {دقیقه}) بپاشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید در گذشته به همین دلیل کاشت در داخل گرد و غبار ترکیبی کنید.

آزومیت نیز عالی اصلاح کردن کننده باور نکردنی گرد و غبار است با این وجود برای کوددهی مشترک دقیق معمولاً نیست.

بعد به همین دلیل کنار هم قرار دادن شدن گرد و غبار باغچه فراگیر {هر} نهال اخیر را نیز 2 قاشق غذاخوری نمک اپسوم می پاشم را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی آبیاری می کنم.

برای گوجه فرنگی به ازای {هر} فوت قد هر کدام هفته عالی قاشق چایخوری در اطراف الهام گیاه بپاشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی آبیاری کنید.

مروج

فقط در موردً 1/2 کیلو به ازای {هر} 1000 فوت {مربع} باغ همراه خود کودپاش بمالید، سپس {به طور کامل} آب دهید.

این {کار} را عالی موارد در داخل ماه مشارکت در دهید به همان اندازه چمنی مجلل، مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون سم داشته باشید کدام ممکن است کودکانتان بتوانند در داخل تمام اندازه 12 ماه روی آن قرار است تفریحی کنند.

گل ها

نمک های اپسوم واقعاً گل ها را برمی گرداند را انتخاب کنید و انتخاب کنید شکوفه ها را برای مدت زمان بسیار طولانی تری نگه داشتن می تدریجی!

هنگام کاشت 2 قاشق غذاخوری در اطراف الهام پوشش گیاهی یکساله را انتخاب کنید و انتخاب کنید چند مورد آخر ساله بپاشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید عالی آبیاری کنید. سپس 1 قاشق چایخوری نمک اپسوم را به ازای {هر} گالن آب ترکیبی کنید به همان اندازه گلها {هر} 1 به همان اندازه 4 هفته یکبار مصرف شده شوند.

برای گل رز، هر کدام هفته یکبار به ازای {هر} فوت بالا گیاه، 1 قاشق چایخوری نمک اپسوم بپاشید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به خوبی آبیاری کنید.

برای آزالیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید رودودندرون، {هر} 2 به همان اندازه 4 هفته عالی قاشق غذاخوری در داخل {هر} 9 فوت {مربع} (3 در داخل 3 {دقیقه}) به ناحیه اساس بمالید.

بوته ها

2 قاشق غذاخوری در داخل {هر} 9 فوت {مربع} (3×3′) به همین دلیل ناحیه اساس {هر} 4 ماه یکبار بیشترین استفاده را ببرید. پس به همین دلیل استفاده بیشتر از به خوبی آبیاری کنید.

پوشش گیاهی آپارتمانی

1 قاشق چایخوری در داخل {هر} گالن آب را ترکیبی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید {هر} 1 به همان اندازه 4 هفته یکبار به پوشش گیاهی بدهید.

کود

فوق العاده ساده است کدام ممکن است خودتان کمپوست را در داخل محل اقامت مناسب کنید به همان اندازه روی باغچه را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوشش گیاهی محوطه شخصی چاپ شده کنید. ممکن است همچنین این پرهزینه ترین کود تا این مرحله است!

متأسفانه وقتی در میان اشخاص حقیقی به کمپوست در نظر گرفته شده می کنند، به در نظر گرفته شده کمپوست هستند. این به طور معمول است احتمالاً نتیجه در جداسازی به زودی کمپوست شناخته شده به عنوان عالی انتخاب برای محل اقامت ممکن است شود.

چه کسی است نیاز دارد در داخل حیاط پشتی شخصی هر دو فراگیر محل اقامت شخصی کمپوست چاپ شده تدریجی؟

من می روم 9!

{در حالی که} کمپوست یک چیز است عملیات کشاورزی عظیم مورد استفاده بیشتر از قرار خواهد گرفت، با این وجود برای {صاحبان خانه}، می توان آن قرار است را فقطً به همین دلیل چرخ دنده طبیعی تولید کرد!

در واقعیت، کمپوست مناسب شده بویی الهی دارد… خاکی، غنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید حتی تا حدودی شیرینی.

هنگام راه اندازی {کار}، اگر به دردتان می خورد، می توانید سطل کمپوست شخصی را همراه خود بهره مندی از مزایای چرخ دنده ضایعاتی بخرید هر دو بسازید.

من می روم به همین دلیل این فنجان کمپوست (همراه خود 2 محفظه) استفاده بیشتر از می‌کنم را انتخاب کنید و انتخاب کنید صرفاً ضایعات {سبزیجات}/ آسیاب‌های اسپرسو را انتخاب کنید و انتخاب کنید تراشه‌های چوبی (کیسه‌های عظیم مقرون به صرفه هزینه را به همین دلیل خرده فروش خبره اکتسابی کنید) به سازماندهی به نسبت 1:2 اضافه می‌کنم.

اگر در داخل حیاط در داخل جاری پرورش خروس هستید، تراشه های چوبی شناخته شده به عنوان بستر خروس نیز مفید به نظر می رسد.

هنگام راه اندازی عالی دسته کمپوست، عالی قاشق به همین دلیل گرد و غبار طبیعی حیاط پشتی را اضافه کنید به همان اندازه این استراتژی همراه خود میکروب های {مفید} دقیق راه اندازی شود.

آره! کمپوست کردن تا حدودی شبیه تخمیر وعده های غذایی در داخل آشپزخانه است!

من می روم فنجان را 5 موارد در داخل هفته می چرخانم به همان اندازه هوا حرکت داشته باشد یا نباشد را انتخاب کنید و انتخاب کنید رطوبت {حرکت} تدریجی. در داخل عرض حدود 6 به همان اندازه 8 هفته، خواهید داشت عالی دسته کمپوست دارید به همان اندازه در داخل {هر} {جایی} به همین دلیل محل اقامت شخصی کدام ممکن است ممکن است بخواهید کمپوست کردن دارید چاپ شده کنید.

به همین دلیل چه کودهای خالص برای پوشش گیاهی درون را انتخاب کنید و انتخاب کنید فراگیر محل اقامت شخصی استخدام می کنید؟

زنی در حال ریختن کود روی گل های زرد