عفونت های مخمری در سیستم تغذیه: آیا ارتباطی وجود دارد؟

گاهی اوقات از کسی می شنوم یا در مورد کسی می خوانم که فکر می کند شروع رژیم غذایی سیستم تغذیه باعث اتفاقاتی در زندگی آنها شده است. زمانی چنین مثالی عفونت های قارچی است.

ممکن است کسی بپرسد: “در گذشته، من مشکلات جدی با عفونت های قارچی داشتم. از طریق مراقبت در رژیم غذایی و انجام اقدامات پیشگیرانه، بیشتر این موضوع را تحت کنترل داشتم. تقریباً یک ماه است که در برنامه هستم. و من از کاهش وزن خود راضی هستم، اما من یک عفونت قارچی دارم و نمی دانم که آیا رژیم غذایی باعث آن شده است؟

گفتن این موضوع سخت است، زیرا سیستم غذایی در واقع سازگار با قند خون است و قند کمی دارد. و صادقانه بگویم، من پزشک نیستم، اما وقتی به عفونت قارچی مبتلا می شوم، معمولاً به این دلیل است که قندم را زیاده روی کرده ام. اما این فقط تجربه من است. Nutrisystem از الکل های قند برای پایین نگه داشتن قند استفاده می کند. بنابراین اگر شما نسبت به آنها حساس هستید، ممکن است مقصر آن باشد.

همچنین، از شما خواسته می شود که موارد جانبی تازه و سالم را اضافه کنید. از آنجایی که میوه اغلب بر سبزیجات ترجیح داده می شود، بسیاری از مردم بیشتر از آنچه در این رژیم مصرف می کنند، میوه می خورند. اگر کسی هستید که می‌دانید یک میوه خاص ممکن است شما را دچار عفونت کند، به پهلوهای خود نگاهی بیندازید و ببینید آیا مقدار زیادی از غذای خاصی مصرف می‌کنید.

همچنین ممکن است ایده خوبی باشد که مطمئن شوید میوه هایی با گلیسمی پایین با مقادیر کمتر قند طبیعی مانند زغال اخته یا شاه توت انتخاب می کنید. من هیچ ماده خاصی در رژیم غذایی نمی شناسم که باعث عفونت قارچی شود.

من گمان می کنم که این بیشتر یک تغییر در نحوه غذا خوردن شما باشد. با کمی کارآگاهی، امیدوارم بتوانید آنچه را که هست جدا کنید و سپس آن را تغییر دهید. و همانطور که مطمئن هستم از قبل می دانید، بسیار مهم است که به اقدامات پیشگیرانه مانند پاک کردن از جلو به عقب، نپوشیدن لباس زیر تنگ، اطمینان از نخی بودن لباس زیر، و ادرار کردن و نوشیدن آب بعد از مقاربت ادامه دهید.

بسیاری از مردم متوجه می شوند که بدن آنها خیلی سریع با رژیم غذایی سازگار می شود. تغییر در رژیم غذایی شما گاهی اوقات می تواند بر بدن شما تأثیر بگذارد. اما امیدوارم این موضوع کوتاه مدت باشد. من دست اول می دانم که عفونت قارچی جالب نیست. اما من فکر می کنم که اگر مراقب باشید، می توانید از مواد غذایی استفاده کنید و همچنان از غذاهایی که در گذشته برای شما محرک بوده اند اجتناب کنید. نکته کلیدی این است که بدانید کدام غذاها روی شما تأثیر می گذارند. من به احتمال زیاد طرف هایی را که شما اضافه می کنید، مشکوک هستم، اما مطمئناً متخصص نیستم و پیشنهاد می کنم با یکی از مشاوران تماس بگیرید.