عکس‌های سریع و آسان هرگز آسان‌تر از Dirt Devil Power Stick Vac نبوده‌اند

جاروبرقی Dirt Devil Extreme Power Stick راحتی بدون کیسه و بی سیم را در یک بسته جاروبرقی کوچک و جمع و جور ترکیب می کند. رتبه بندی این جاروبرقی به طور مداوم بالا است و معمولاً در صورت استفاده از آن به 4 ستاره از 5 می رسد. در جمع آوری مناطق کوچک ریخته شده و زباله بسیار کارآمد است. واقعاً برای جاروکشی سطوح وسیع فرش توصیه نمی شود. دلیل آن این است که وقتی یک کار بزرگ دارید ممکن است باتری شما تمام شود.

این جاروبرقی با باتری 14.4 ولت کار می کند و دارای یک ایستگاه شارژ دو کاره است که همچنین به شما امکان می دهد از آن به عنوان پایه ذخیره سازی استفاده کنید.

رول برس برای از بین بردن کثیفی های به دام افتاده در الیاف فرش عالی است. هنگامی که زمان استفاده از کفپوش های کاشی یا چوب سخت فرا می رسد، برس چرخان به سادگی خاموش می شود تا از خراشیدگی کف جلوگیری شود. همچنین به دلیل اندازه کوچک و قابلیت مانور آسان برای استفاده در زیر تخت ها و میزها گزینه بسیار خوبی است.

خاک جمع آوری شده در یک ظرف مخصوص جمع آوری می شود که به راحتی قابل جابجایی است و امکان تخلیه سریع در سطل های زباله را فراهم می کند. از نظر قیمت، هزینه جاروبرقی کمتر از 100 دلار است.

به طور کلی، Power Stick جاروبرقی مناسبی برای خرید است. در مقایسه با جاروبرقی های بزرگتر، وقتی در مناطق کوچک استفاده می شود، به خوبی عمل می کند. اگر به دنبال جاروبرقی کوچکی هستید که برای جابجایی سریع در دسترس باشد، نمی‌توانید با Dirt Devil Stick Vac اشتباه کنید.