عکسها: هفته بازگشت به خانه با DMC ، Too $ hort و George Clinton دیدار می کند


پس از چهار نمایش رایگان در چهار شب در چهار محله ، بخش هیپ هاپ هفته بازگشت به خانه نیویورک به پایان رسیده است. جمعه شب ، کوئینز این افتخار را داشت که جشن یک هفته ای رپ مدرسه قدیمی (و فانک) را با یک نمایش هیجان انگیز در ورزشگاه فارست هیلز به پایان برساند که در 80 سالگی جورج کلینتون تمام قد به اوج خود رسید.

تماشاگران به طرز شگفت انگیزی در قسمت مهمانی شش ساعته دیشب کم بودند ، اما وقتی کلینتون و P-Funk All Stars او در ساعت 8 شب روی صحنه رفتند ، هنوز احساس نشاط می کردند در حالی که هنوز مست نبودند. از دیگر نکات برجسته این شب می توان به اجرای غافلگیرکننده DMC اشاره کرد که ورزشگاه را سرپا نگه داشت و همراه آن آواز خواند.

https://www.youtube.com/watch؟v=bR0RxrXbGmQ

هنگامی که یو یو ، همکار Ice Cube نشان داد که هنوز جرقه دارد ، افسانه Queensbridge Havoc مجموعه کاملی از موارد مورد علاقه Mobb Deep را معرفی کرد ، EPMD دومین حضور این هفته در نیویورک را انجام داد و Too $ hort از اوکلند برای یک مجموعه پرشور پرواز کرد.

در مورد سیاستمدار برنامه ای که در انبوه بیل دو بلازیو ، شهردار عالی کوئینز زندگی می کرد ، رهبر اکثریت سنا ، چاک شومر ، بیت “کیلا چاک” خود را کم اهمیت جلوه داد. و وکیل جمعه ویلیامز مهارت های چشمگیر بیت بوکس خود را به نمایش گذاشتند. رئیس شهر دونوان ریچاردز نیز حضور داشت و به اهدای کیک تولد به کلینتون کمک کرد.

https://www.youtube.com/watch؟v=m9CWGLAqylw

سرنا ویلیامز (نه بازیکن تنیس) از برانکس کل هفته را با نمایش های بسیار زیبا خلاصه کرد: “این شگفت انگیز است ، هنرمندان زیادی وجود دارد و از نظر اجتماعی مکان خوبی است. واقعاً خوشحال است که اینجا هستم. داشتن آن شگفت انگیز است. همه واکسینه شده اند ، بررسی واکسیناسیون درب خانه به شما احساس امنیت می دهد ، و واقعاً خوب است که فرصتی برای فقط بودن با هم ، اما همچنان ایمن باشد. “

اکنون همه چشم ها به چمن بزرگ سنترال پارک برای فینال حماسی شنبه شب دوخته شده است ، که بله دارای یک جزء هیپ هاپ است (هر دو LL Cool J و Polo G قرار است بازی کنند) ، اما کنش هایی مانند بروس اسپرینگستین بر آن حاکم است ، پتی اسمیت ، پل سیمون ، کارلوس سانتانا ، جنیفر هادسون ، بری مانیلو ، قاتلان و الویس کاستلو. عبور انگشتان دست برای هانری تفریح ​​را خراب نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید