فرت فود – مزایا و معایب رژیم غذایی خام

فقدان غذاهای واقعا ایده آل برای موش خرما یکی از دلایلی است که علاقه فزاینده ای به رژیم های غذایی طبیعی تر برای موش ها وجود دارد.

قوانین اساسی تغذیه

فرت ها نیازهای تغذیه ای منحصر به فردی دارند که اکنون سرانجام توسط تولیدکنندگان تجاری غذای حیوانات خانگی مورد توجه قرار گرفته است، البته با درجات مختلف موفقیت. فرت ها گوشتخواران اجباری هستند و غذا خیلی سریع از دستگاه گوارش موش ها عبور می کند. آنها شیرینی دارند، اما تسلیم نمی شوند – از خوردن شیرینی ها (از جمله کشمش و سایر میوه ها) اجتناب کنید.

رژیم غذایی فرت باید گوشت، مرغ یا پودر ماهی یا محصولات جانبی حیوانی را به عنوان اولین ماده تشکیل دهد. فرت ها میوه و سبزیجات را دوست دارند، اما سیستم آنها اینطور نیست. شما اصلاً فیبر را به خوبی هضم نمی کنید. یک موز بیرون می آید یک موز. به همین دلیل، رژیم غذایی موش خرما باید سرشار از پروتئین حیوانی، پرچرب و کم فیبر باشد.

تغذیه موش های جوان

صرف نظر از اینکه به غذای خام یا تجاری می خورید، همیشه باید حداقل دو نوع غذا را در رژیم غذایی روزانه باکره خود بگنجانید تا از گیر نکردن آنها در یک غذا جلوگیری کنید. فرت ها غذا را در سنین جوانی حفظ می کنند، بنابراین اگر بعداً نیاز به تغییر رژیم غذایی موش خرما داشته باشید، تغییر در رژیم غذایی کار را آسان تر می کند.

مکمل‌های ویتامینی برای موش‌ها و مکمل‌های گلوله مویی وجود دارد که معمولاً موش‌ها عاشق آن‌ها هستند و فوایدی هم دارند.

متخصصان مواد غذایی خام

رژیم های غذایی خوب معمولاً گران هستند، اما ارزش آن را دارند. من به تحقیق در مورد رژیم های غذایی خام ادامه دادم و رژیمی پیدا کردم که استخوان های گوشت خام و گوشت چرخ کرده گاو را ترکیب می کند و موخوره های ما را در حالت بالایی نگه می دارد. تغذیه کامل استخوان های گوشت خام به جلوگیری از تجمع جرم روی دندان ها کمک می کند و کلسیم را در رژیم غذایی تامین می کند. حتی اگر به آنها غذای خام داده نشود، می توان هفته ای یکی دو بار با غذای خشک تغذیه کرد تا دندان ها تمیز بماند.

شما متوجه بهبود کلی در انرژی و وضعیت کت خود خواهید شد. یکی از مزایای یک رژیم غذایی طبیعی این است که با مصرف بیشتر غذا، حجم مدفوع کاهش می یابد و بوی آن تا حد زیادی کاهش می یابد.

وب سایت های زیادی با اطلاعات در مورد تغذیه خام وجود دارد. هنگام غذا دادن به گروه های موش خرما، مطمئن شوید که برای استخوان ها جنگی وجود ندارد.

مضرات غذای خام

عیب اصلی تغذیه با گوشت تازه و پخته، عادت معمولی سرخپوستان در انبار کردن غذا برای بعد است. وجود انبوهی از گوشت در گوشه قفس کاملاً غیربهداشتی و خطرناک است. مطمئن شوید که پس از هر بار تغذیه، باقی مانده غذا را جمع آوری کنید. اولین باری که به استخوان‌های خام غذا می‌دهید، می‌تواند باعث شود مدفوع موش خرما به رنگ سفید/خاکستری تبدیل شود. دستگاه گوارش موش خرما اسید معده را برای تجزیه استخوان تولید می کند و به زودی باید به حالت عادی بازگردد.

(توجه داشته باشید که همه دامپزشکان رژیم غذایی خام را ترویج نمی کنند) در طبیعت، رژیم غذایی طبیعی یک موش خرما از ترکیبی از پستانداران کوچک، برخی از پرندگان، ماهی ها، دوزیستان و بی مهرگان تشکیل شده است. هنگام غذا دادن به گروه های موش خرما، مطمئن شوید که برای استخوان ها جنگی وجود ندارد.

تعادل مناسب را پیدا کنید

شاید بهترین کار این باشد که یک یا دو کیسه از با کیفیت ترین مواد غذایی موجود در بازار را خریداری کنید. مواد روی بسته را بررسی کنید و مطمئن شوید که اولین مواد گوشتی هستند. یک وعده غذایی با مقداری غذای خشک، مقداری استخوان و گوشت خام و حتی یک مکمل ویتامین درست کنید. به تدریج می توانید میزان سبزیجات خام را در رژیم غذایی افزایش دهید. اطمینان حاصل کنید که به مکمل های ویتامین پایبند هستید تا مطمئن شوید که موز شما چیزی را از دست نمی دهد.

غذای کنسرو شده را می توان به عنوان درمان یا مکمل داد، اما فقط گاهی.

رژیم غذایی که به موش خرما می دهید برای سلامتی و سلامت عمومی او حیاتی است و حتی می تواند به او کمک کند تا زندگی طولانی و شادی داشته باشد.