قدرت ذهن و عادات – رژیم غذایی نوم می تواند بازی را در ماموریت کاهش وزن شما تغییر دهد

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌هایی که در طول برنامه کاهش وزن با آن مواجه می‌شوید این است که با انگیزه بمانید. این به این دلیل اتفاق می‌افتد که نمی‌خواهید عادت‌های خود را تغییر دهید، یا به عبارت ساده، نمی‌خواهید از قدرت ذهن خود برای رسیدن به هدف خود استفاده کنید. استفاده از قدرت ذهن می تواند تغییر دهنده واقعی بازی در ماموریت شما برای کاهش چربی یا تناسب اندام کامل باشد. اگر بدانید چگونه مغز خود را فریب دهید تا باور کند که عادات خوب کلید موفقیت در مبارزه با چاقی هستند، آنقدرها هم که به نظر می رسد دشوار نیست. این همان کاری است که رژیم Noom انجام می دهد.

ترفندهای کلیشه ای که کار می کنند – چیزهای ساده آسان نیستند

شما باید دل داشته باشید یا خوانده باشید که برای رسیدن به هر هدف بزرگی ابتدا باید اهداف کوچکتری تعیین کنید. هنگامی که شروع به دستیابی به اهداف کوچک می کنید، سرعت را برای اهداف بالاتر تنظیم می کنید و در نهایت به هدف نهایی می رسید. مهم نیست که هدف شما چیست، این حکمت دیرینه همچنان پابرجاست. تا آنجا که به کاهش وزن مربوط می شود، تعیین اهداف حتی ساده تر از انتخاب گام های کوچک برای اهداف دیگر مانند امور مالی، شغلی یا هر هدف خاص دیگری است. با این حال، چیزهای ساده اغلب آسان نیستند. به عنوان مثال، زود بیدار شدن ساده است، اما آسان نیست. ترک سیگار ساده است، اما آیا واقعا آسان است؟ خیر

پذیرش عادات بد ساده است اما آسان نیست – برده عادات خود نباشید

ناگفته نماند که شما اغلب از عادات غذایی معمول، الگوهای خواب و سبک زندگی عمومی خود پیروی می کنید. این همان چیزی است که دستیابی به هدف کاهش وزن را دشوار می کند. شما ندانسته برده عادات یا عادات بد خود هستید. کسانی که می توانند عادات بد خود را ترک کنند و عادات سالم را به سرعت اتخاذ کنند، کسانی هستند که به راحتی و سریع به اهداف خود می رسند. وقتی صحبت از تغییر عادات می شود، قدرت ذهن شما نقش مهمی ایفا می کند و تقویت قدرت ذهن شما به چالش واقعی تبدیل می شود. این زمانی است که شما به چیزی یا کسی نیاز دارید که انگیزه شما را حفظ کند.

تغییر عادات با تکنولوژی

لحظه ای که در مورد فناوری صحبت می کنیم، اغلب به رایانه ها، تلفن های همراه و برنامه ها فکر می کنیم، اینطور نیست؟ بله، درست است. بنابراین، چرا از فناوری برای رهایی از عادات بد غذایی که شما را چاق، چاق و پر از مشکلات سلامتی می‌کند، استفاده نکنید؟ برنامه های سلامتی مختلفی وجود دارند که به شما کمک و پشتیبانی برای تناسب اندام می دهند. برخی از این برنامه‌ها مربی شخصی نیز ارائه می‌دهند تا بتوانید برنامه‌های غذایی و برنامه‌های ورزشی سفارشی‌شده را متناسب با نیازهای دقیق، نوع بدن و سبک زندگی کلی خود دریافت کنید.

آیا برنامه های کاهش وزن مبتنی بر اپلیکیشن موثر هستند؟

برنامه واتساپ یا اوبر کار می کند؟ بله، آنها کار می کنند زیرا شما از آنها همانطور که قرار است استفاده شوند استفاده می کنید. همچنان می‌توانید از روش‌های سنتی برای ارسال پیام یا رزرو تاکسی از طریق تلفن استفاده کنید، اما برای این اهداف از برنامه استفاده می‌کنید. همین امر در مورد اپلیکیشن ها و برنامه های سلامت نیز صادق است. با این حال، شما باید برنامه ای را انتخاب کنید که توسط یک تیم انسانی واجد شرایط پشتیبانی می شود تا به شما پشتیبانی شخصی ارائه دهد. یکی از این برنامه ها Noom است.