قرص های لاغری و اپرا

در آخر هفته، در یکی از آن برنامه های مناظره، یک گروه سه نفره درباره تاثیر اپرا بر آمریکایی ها صحبت کردند. سازندگان، تبلیغ‌کنندگان و طراحان وب‌سایت تقریباً هر قرص لاغری هودیا گوردونی در بازار به ارتباط هودیا/اپرا اشاره می‌کنند.

چرا آمریکا به نظر اپرا اینقدر ارزش قائل است؟ کتاب هایی که اپرا به آنها اشاره می کند پرفروش می شوند. محصولات ذکر شده توسط اپرا از قفسه ها ناپدید می شوند. اتصال هودی اپرا نیز از این قاعده مستثنی نیست. هودیا گوردونی گیاهی شگفت‌انگیز است، به نظر می‌رسد یک سرکوب‌کننده اشتها قوی است و به کاهش وزن افراد کمک می‌کند، اما اینکه چرا مردم آمریکا وقتی آن را از زبان اپرا می‌شنوند آن را باور می‌کنند، سوال جالبی است.

ارتباط هودیا اپرا در جولای 2005 زمانی که مقاله ای در مجله O با عنوان “قرص های لاغری، نسل بعدی” به هودیا گوردونی اشاره کرد، شکل گرفت. هودیا امروزه به دلیل اپرا وینفری و خبرنگاران 60 دقیقه و بی بی سی شهرت جهانی دارد. افراد زیادی در مورد هودیا گوردونی چیز بدی برای گفتن ندارند. هنگام خرید هودیای اصل یا اصل باید اقدامات احتیاطی انجام داد. نگرانی هایی در مورد تکمیل تحقیقات بالینی وجود دارد، اما افرادی که به اپرا گوش می دهند اهمیتی نمی دهند.

شایعاتی در مورد قرص لاغری «اپرا هودیا» وجود دارد. به نظر نمی رسد چنین محصولی وجود داشته باشد. مردم گفته اند که اپرا از هودیا خودش استفاده می کند. این نیز به نظر نمی رسد درست باشد. اپرا تا زمانی که مردم آمریکا به یاد دارند با وزن خود مبارزه کرده است. اول واقعا اضافه وزن دارد و بعد در حال کاهش وزن است. به نظر می رسد که او روی آن الاکلنگ یا ترن هوایی است که بسیاری از آمریکایی ها برای کنترل وزن خود سوار آن می شوند. بسیاری از ما در طول زندگی خود بارها و بارها همان 10 یا 20 پوند را از دست داده ایم. هیچ چیز شگفت انگیزی در این واقعیت وجود ندارد که ما دائماً به دنبال یک قرص کاهش وزن معجزه آسا هستیم. نظرات اپرا در مورد هودیا ممکن است درست باشد. به نظر می رسد تحقیقات و توصیفات مشتریان تا به امروز نشان می دهد که هودیا برای بسیاری از افراد کار می کند. مانند هر محصولی، برای همه کار نمی کند، اما اکثر افرادی که از نتایج ابراز نارضایتی می کنند، نتایج رضایت بخشی را با محصول متفاوتی می یابند.

مقاله Oprah Hoodia هیچ محصولی را که در حال حاضر در بازار وجود دارد تأیید یا توصیه نمی کند. این یک مقاله کلی بود، همانطور که گزارش های تلویزیونی در مورد اثربخشی هودیا به عنوان یک سرکوب کننده اشتها بود. تردید وجود دارد که هر یک از خبرنگاران یا نویسندگانی که درباره هودیا گوردونی تحقیق کرده‌اند، فکر می‌کردند نظرات آنها مبنای یک کمپین تبلیغاتی سراسری باشد، اما حداقل آنها به افراد دارای اضافه وزن در همه جا امیدوار بودند.