قهوه بدون کافئین به عنوان تنها رستگاری رژیم کاندیدا – آیا مجاز است؟

در اینجا او هنوز روی رژیم غذایی شخصی کاندیدا کار می کند. او تعجب کرد که چند نفر از ما قهوه بدون کافئین می نوشیم. او چند فنجان در روز میل می کند، اما از استویا و مقداری شیر بدون چربی همراه آن استفاده می کند. برخی از رژیم‌ها می‌گویند قهوه بدون کافئین مشکلی ندارد، برخی دیگر می‌گویند قهوه ممنوع است، اما از اینکه در مورد قهوه معمولی صحبت می‌کنند، قدردانی می‌کنند. او فکر می کند که قهوه تنها راه نجات او در این رژیم خواهد بود! او همچنین می خواهد بداند که موثرترین راه برای انجام این کار با عصاره برگ زیتون چیست.

به گزارش “The Yeast Connection”، قهوه در معرض کپک قرار می گیرد. چقدر نامشخص است. اگر احساس می کنید که نمی توانید بدون قهوه کار کنید، پس باید خودتان را آزمایش کنید. همانطور که فهمیدم، یک فنجان قهوه گیاهان و جانوران خوب روده را از بین می برد و 4 تا 7 ساعت طول می کشد تا بازسازی شود. هنگامی که مبتلایان به کاندیدا پروبیوتیک مصرف می کنند، قهوه چیزی است که با خوشحالی نمی توان آن را انجام داد.

این در مورد کافئین یا قهوه بدون کافئین نیست، بلکه اسید موجود در قهوه است که مخمر را تغذیه می کند. قهوه معمولی فوق العاده و کم اسید را برای خود پیدا کنید و خوردن 1 تا 2 فنجان در روز اشکالی ندارد.

مصرف عصاره برگ زیتون به تنهایی منجر به مقاومت ویروس در حدود 8 هفته در بیشتر موارد شد. نتایج موثرتری را می توان با ترکیب عصاره برگ زیتون با حداقل 2 عامل ضد ویروسی موثر، هر یک از مطالعات مورد تایید دولت (Zerit، Epivir، Viramune، Sustiva، و غیره) به دست آورد. برخی مطالعات بر روی خربزه تلخ، بوته تلخ، درمنه آنوا، کورکومین، مونولورین، روغن نارگیل، ساترلندیا و سویه های خاصی از پروبیوتیک L Plantarum انجام شده است.