قوانین ابدی موفقیت

بیشتر مقالات در مورد موفقیت به چگونگی برنامه ریزی، اهمیت تعهد یا انتخاب می پردازند. به معنای واقعی کلمه، ده‌ها هزار مقاله، کتاب، دوره، سمینار، دوره‌های آموزشی، صرفاً برای نام بردن چند مورد، موفقیت را تکه تکه از هم جدا کرده‌اند. موفقیت سال ها با نتایج مشابهی تجزیه و تحلیل و مطالعه شده است. مطالعه در کلاس یک فرد موفق نمی سازد. ممکن است یک مشارکت کننده باشد اما نتیجه نهایی نیست.

موفقیت یک طرز فکر است

موفقیت یک طرز فکر است. آنچه برای یک فرد به منزله موفقیت است ممکن است برای دیگری نباشد. موفقیت همچنین طیف های گسترده ای را صرف می کند که جوامع و همچنین رویدادهای جهانی را در بر می گیرد. بنابراین موفقیت صرفاً یک تجربه فردی نیست، بلکه یک احساس انسانی و در عین حال یک نتیجه مکانیکی است.

برای بسیاری، موفقیت نیروی محرکه ای است که آنها را به سمت رضایت یا تکمیل سوق می دهد. هیچ رضایتی بدون تکمیل وجود ندارد زیرا نتیجه مطلوب رضایت است.

رضایت یک پاسخ درونی است

در بیشتر موارد، رضایت یک پاسخ درونی است. به شما اطلاع می دهد که چه زمانی یک اقدام تایید می شود. موفقیت عبارت است از تایید یا پذیرش یک عمل انجام شده. این می گوید، موفقیت بدون نوعی عمل ممکن نیست. اگر عمل نیروی موفقیت است، محرک سوخت آن است. محرک ناشی از اشتیاق، میل یا نیاز است که از ترس، عشق، نیاز یا ولع ناشی می شود. همه اینها عواملی هستند که باعث موفقیت می شوند.

در اینجا هفت قانون دیگر وجود دارد که باعث موفقیت می شود.

1. قانون مذاکره – توافق

در برخی موارد، مذاکره برای دستیابی به موفقیت ضروری است. هنگام کار با کسی که قدرت را در اختیار دارد، ممکن است مجبور شوید برای موقعیت مذاکره کنید. یک مذاکره کننده خوب می تواند شروط را آغاز کند، برای توافق چانه بزند و توافق را برآورده کند. نیاز به یک مذاکره کننده خوب در تلاش شما برای موفقیت ضروری است.

2. قانون اطاعت – وفاداری

عدم اطاعت، قاتل شماره یک موفقیت است. وقتی فردی نتواند به قول خود وفادار باشد، نتیجه آن شکست است. اطاعت، صادق بودن به علت است. هنگامی که بیانی بیان می شود، اطاعت آن را انجام می دهد.

3. قانون ادراک – تحقق

بدون ادراک تحقق نمی یابد. ادراک درک یا دیدگاه یک حساب خاص است. درک شما از هدف مورد نظر تصویری از تمایل به آن را ترسیم می کند. اگر آن را نامطلوب تلقی کنید، دلیلی برای به دست آوردن آن وجود ندارد، اگر آن را ارزشمند یا ارزشمند بدانید، آن وقت میل به عمل تبدیل می شود که به موفقیت تبدیل می شود.

4. قانون جهت

یکی دیگر از دلایل رایج شکست، از دست دادن جهت یا عدم جهت در وهله اول است. شما بدون نقشه برداری از مسیر با موشک به ماه شلیک نمی کنید و نمی توانید بدون نقشه برداری از نحوه رسیدن به آنجا به موفقیت کامل برسید. ابتدا باید هدف را مشخص کنید، یک دوره را تعیین کنید و دستورالعمل های نحوه رسیدن به آن را دنبال کنید. یک هدف آسان می شود اگر به سادگی مسیرهای آن را مشخص کنید. ساختن نقشه کمک می کند، اما اگر دستورالعمل ها را دنبال نکنید، ارزشی ندارد. مانند چیدن یک اسباب بازی برای فرزندتان، اگر دستورالعمل های سازنده را دنبال نکنید، قرار دادن آن بیشتر طول می کشد یا احتمالاً اصلاً آن را جمع نمی کنید. برای پیروی از دستورالعمل ها آماده باشید.

5. قانون برنامه ریزی

برنامه ریزی برای موفقیت شما را برای سفر آماده می کند. برنامه شما امضای پذیرش شما برای تحقق هدف است. موفقیت نتیجه برنامه ریزی است. می دانم، قبلاً میلیون ها بار گفته شده است، اما به این دلیل است که واقعیت دارد. یک حقیقت همیشه یک حقیقت است و ارزش تکرار دارد. وقت بگذارید و برای موفقیت برنامه ریزی کنید. برای خروج از آن برنامه ریزی کنید اگر همه چیز خراب شد. برای هر مرحله از سفر برنامه ریزی کنید.

6. قانون آمادگی

آماده شدن شما را با شمشیر دفاعی زره ​​می کند. آمادگی محافظت در برابر هرگونه رویداد قابل پیش بینی و غیرقابل پیش بینی است که ممکن است در ماموریت شما برای موفقیت رخ دهد. آماده ترین فرد کسی است که در نبرد و در نهایت جنگ پیروز شود.

7. قانون افزایش

قانون افزایش یکی از بزرگترین قوانین خداوند است. هر موفقیتی تمرینی برای گسترش است. جهان، جمعیت، بزرگراه ها، شهرها همه چیز یا گسترش می یابد یا راکد می شود و می میرد. موفقیت نتیجه یا انباشته تلاش های صرف شده است که منجر به رضایت می شود. پسر، فنی به نظر نمی رسید؟

قوانین طبیعی بر انسان ها حاکم است

این قوانین خدا که به انسان داده شده نیروهایی ذاتی هستند که آماده استفاده هستند. از آنجا که انسان با خداوند مانند صفات آفریده شده است، پس باید این قوانین موعود را نیز اجرا کند. در آفرينش خداوند صداها، ذائقه ها، بينايي ها، احساس ها، عاطفه ها، خيال ها، شفقت ها و لذت ها همه براي رفع نيازهاي انسان تنظيم شده اند.

خداوند ممکن است آستانه ای برای حواس انسان قرار داده باشد اما میل به برتری را از بین نبرده است. این انگیزه برای موفقیت انسان ها را به تجربه خلقت از طریق رابطه اش با آن سوق می دهد.

درب به فرصت همیشه باز است

در حالی که پاداش زندگی به درهای فرصت بستگی دارد، کسی هنوز باید آنها را باز کند. هیچ پاسخ ساده ای برای همه مشکلات جهان وجود ندارد، فقط پاسخ به سوالات وجود دارد. متوسط ​​بودن انسان را از پاداش های عادلانه محروم می کند در حالی که انسان درونی (روح) آزادی را فریاد می زند. متأسفانه، بسیاری از مردم هیچ تمایلی برای موفقیت ندارند، زندگی‌های ناامیدانه‌ای دارند که کسل‌کننده، کسل‌کننده و بدون حادثه است.

بیدار شوید و از زندگی لذت ببرید

آنها هرگز واقعاً از سرنوشت خودساخته خود بیدار نمی شوند. من مردی را می شناسم که مرد و او را زنده کردند. گفت انگار برای اولین بار از خواب بیدار می شوی. تجربه زندگی او با ضربان قلب تغییر کرد. همه چیز جدید و تازه بود و او زندگی را در نوری کاملاً جدید می دید.

از آنجایی که برداشت او از جای دیگری بود، او توانست فرصت یک فرصت دوباره را برای او ببیند. رنگ‌ها زنده‌تر می‌شدند، صداها واضح‌تر بودند و به هر کجا که می‌چرخید فرصت می‌دید. قبل از آن او فقط بقا را در جایی می دید که پاداش بالقوه بود. خداوند توجه او را به شیوه ای بسیار متمایز جلب کرده بود.

در آغوش خودراضی نیفتید. موفقیت را اولویت اصلی خود قرار دهید.

مسیرهای شاد