لاغری سریع بلغم در طب سنتی و اسلامی بسیار ساده و آسان و زیباست


در این مقاله شما را با مزاج های مختلف در طب سنتی آشنا می کنم. در ضمن روش هایی را برای لاغری افراد بلغمی ذکر کرده ایم که می تواند بسیار مفید و موثر باشد. به عنوان مثال، چای هایی مانند چای سیاه یا چای توت فرنگی می توانند به کاهش وزن شما کمک کنند. برای کاهش وزن سریع، بلغم باید از غذاهایی استفاده کرد که طبیعت گرم دارند. (چون رطوبت بدن آنها باید از بین برود). اگر طبع بلغمی دارید این مقاله را تا انتها بخوانید.

 لاغری سریع بلغم در طب سنتی و اسلامی بسیار ساده و آسان است

لاغری سریع بلغم در طب سنتی و اسلامی بسیار ساده و آسان است

در این مقاله قصد دارم در مورد روش های لاغری سریع برای خلط صحبت کنم:

1. ورزش کنید.
2. استفاده از روغن سیاه دانه، شوید و بابونه را توصیه می کنم. قبل از ورزش، این روغن ها را به بدن خود بمالید و ماساژ دهید. این برای کاهش وزن بلغم بسیار مفید است.
3. ادویه هایی که طبیعت گرم دارند (آویشن، رازیانه، زیره) بخورید. می توانید این ادویه ها را به غذای خود اضافه کنید.
4. استفاده از دمنوش هایی که گفتم کمک زیادی به کاهش وزن می کند.
5. مخاط باید رژیم غذایی مناسبی برای از دست دادن رطوبت داشته باشد.
6. مصرف قرص بلغم به از بین رفتن رطوبت بدن کمک می کند.

کاهش وزن بیش از 7 کیلوگرم در یک دوره (21 روز)

انتخاب موثرترین رژیم لاغری ایران در سال های 1376 و 1377

بیش از 10000 نتیجه مثبت و خارق العاده نشانه قدرت و منحصر به فرد بودن رژیم کتوژنیک Z217 است.

مزاج ها و انواع افراد در طب سنتی

در این قسمت در مورد مزاج افراد در طب سنتی صحبت کردم. طب سنتی از نظر مزاج و مزاج افراد را به چهار دسته تقسیم می کند:

 • گروه اول: بلغم
 • گروه دوم: دموها
 • گروه سوم: صفرا
 • گروه 4: سوداوی

در طب سنتی افراد بر اساس این چهار مزاج درمان می شوند. اولین قدم برای اطمینان از سلامت خود، شناخت روحیه خود (از دیدگاه طب سنتی) است. زیرا اگر اطلاعات مفیدی در مورد خلق و خوی خود داشته باشید، بهترین راه برای داشتن زندگی سالم پیدا می شود.

به طور کلی می توانم روحیه افراد را در 9 دسته زیر بگویم:
1. معتدل
2. g
3. سرد
4. مرطوب (مرطوب)
5. خشک کنید
6. گرم و خشک
7. گرم و مرطوب
8. سرد و خشک
9. سرد و مرطوب

برخی ویژگی های ظاهری خلق و خو را تعیین می کند

هر یک از مزاج ها ویژگی های خاصی دارند که می توان به چند مورد از آنها اشاره کرد:
افرادی که مزاج مرطوب است: لب ها، صورت و اعضای بدنشان بزرگ است و زیاد می خوابند.
افرادی که مزاج گرم و مرطوب است: صورت قرمز دارند.
افرادی که مزاج آنها گرم و خشک استصورت زردی دارند.
افرادی که مزاج آنها خشک استموهای پرپشت و چرب دارند.
افرادی که مزاج آنها گرم است: حجم موهایشان بیشتر است.
افرادی که مزاج آنها سرد است: موهایشان کمتر رشد می کند و معمولا انرژی زیادی ندارند.

چگونه مخاط را از دست بدهیم؟

نحوه از دست دادن مخاط

همانطور که توضیح داده شد، در این مقاله می خواهیم در مورد لاغری افراد بلغمی صحبت کنیم. در واقع بلغم چون رطوبت بدنش زیاد است بدن باید این رطوبت را کاهش دهد. پس باید از غذاهایی استفاده کنند که طبیعت گرم دارند. در ادامه رژیم موثر برای لاغری سریع بلغم را بررسی کردم و براتون گذاشتم.

لازم به ذکر است که افراد بلغمی باید ورزش منظم را در برنامه روزانه خود بگنجانند.

در متن زیر به 4 مورد اشاره کرده ام که می تواند به لزج شدن بلغم کمک کند:

1. قرص بلغمی برای لاغری

قرص بلغم ترکیبی از گیاهان مختلف (آویشن، سیاه دانه، آلوئه ورا و …) است و معده را تقویت می کند. لازم به ذکر است در صورت حساسیت به هر یک از مواد تشکیل دهنده دارو از مصرف قرص خودداری نمایید. و مصرف قرص بلغم در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود.
قرص های مخاطی معده را تقویت می کنند، بنابراین می تواند به کاهش وزن نیز کمک کند.

آیا واقعاً قرص بلغم من را لاغر می کند؟

در پاراگراف بالا گفتم این قرص از چه موادی تشکیل شده است و به دلیل ترکیباتی که دارد معده را تقویت می کند و می تواند به کاهش وزن کمک کند.حقیقت این است که وقتی معده تقویت شود، هضم بهتر است.

این قرص به فعالیت های گوارشی نیز کمک می کند. افراد بلغمی چون رطوبت بدنشان خیلی زیاد است مستعد چاقی هستند بنابراین باید این رطوبت را کنترل کنند.

قرص بلغمی گزینه مناسبی برای کاهش رطوبت بدن و همچنین برای کاهش وزن موثر و مفید است.

2. چای لاغری برای مزاج های بلغمی

2. چای لاغری برای مزاج های بلغمی

در این قسمت به معرفی دمنوش هایی می پردازم که برای مزاج های بلغمی مفید هستند و در روند لاغری سریع بلغم قابل استفاده هستند:

 • چای سیاهمطالعات نشان داده است که چای سیاه برای کاهش وزن بسیار مفید است.

روش تهیه: آب سرد را داخل کتری بریزید و صبر کنید تا گرم شود. می توانید یک قاشق چای خوری برگ چای سیاه را در قوری بریزید و یک لیوان آب داغ به آن اضافه کنید و حدود پنج دقیقه صبر کنید تا دم بکشد.

 • چای نعنا
 • چای گیاهی میوه ای: می توانید با میوه هایی که می گویم: انبه، توت یا گیلاس، چای و چای میوه درست کنید.

طرز تهیه چای توت فرنگی: 20 گرم برگ توت فرنگی را در نیم لیتر آب بریزید و صبر کنید تا بجوشد. و سپس آن را صاف کرده و میل کنید.

3. اسپند را برای خلط بخورید

اسپند به دلیل طبع گرمی که دارد برای افراد بلغمی مفید است. و خواص زیادی دارد. اسپند همچنین می تواند به لاغری کمک کند. البته اسپند را باید در حد اعتدال مصرف کنید. لازم به ذکر است که میزان مصرف اسپند برای افراد مختلف متفاوت و متفاوت است.

رژیم لاغری سریع بلغم در طب سنتی

4. رژیم لاغری سریع بلغم در طب سنتی

در این قسمت یک رژیم غذایی برای بلغم را به شما می گویم: برای کاهش وزن سریع کافی است ادویه هایی مانند دارچین، زنجبیل، نعناع (به طور کلی ادویه هایی که گرم هستند) را در فنجان چای یا قهوه خود اضافه کنید.

زیرا هضم غذا را تقویت می کند. غذای خود را با ادویه مزه دار کنید. سعی کنید غذا را به آرامی بجوید، زیرا این کار به هضم غذا کمک می کند. سبزیجات گرم را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.

سبزیجاتی مانند: ریحان، کرفس، ترخون. زردچوبه می تواند به چربی سوزی کمک کند. و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. دارچین اشتها را نیز کاهش می دهد. می توانید دارچین را با چای میل کنید یا به عنوان ادویه به غذای خود اضافه کنید. برای رفع بلغم روزی دو وعده غذا را توصیه می کنم.

 • زنجبیل همچنین خاصیت چربی سوزی دارد و می توانید آن را با چای یا غذا و سالاد میل کنید.
 • رزماری متابولیسم را افزایش می دهد و به هضم غذا کمک می کند، بنابراین باعث کاهش وزن نیز می شود.
 • آیا تو برای کاهش وزن بسیار مفید است و می توانید آن را به غذا اضافه کنید.
 • زیره سیاه برای چربی سوزی بسیار مفید است و باعث لاغری سریع مخاط می شود. می توانید زیره را به غذای خود اضافه کنید.

برای لاغری سریع بلغم باید از مواد غذایی مخصوصا میوه ها و سبزیجاتی که طبع گرم دارند مصرف کرد. میوه هایی که برای بلغم توصیه می شود: خرما، انبه، سیب، توت، انجیر، کشمش، کشمش. موکوس باید ورزش شود. بلغم برای کاهش وزن و کاهش وزن باید از ترشی و حبوبات اجتناب کرد.

نکات مهم

نکات مهم در زندگی روزمره بلغم

افرادی که مزاج بلغمی دارند در واقع سرد و مرطوب هستند و سرما و رطوبت زیادی در بدنشان وجود دارد و افرادی هستند که مستعد چاقی هستند. این افراد معمولاً بیشتر از دیگران احساس سرما و سرما می کنند.

افراد مبتلا به بلغم معمولاً چاق هستند و اعضای بدنشان بزرگ است. در رژیم لاغری سریع این افراد باید غذاهای مرطوب کمتر مصرف شود. به عنوان مثال این افراد باید کمتر ماست مصرف کنند. بلغم به لبنیات و غذاهای ترش و تند حساس است و نباید مصرف شود.

لازم به ذکر است که بلغم معمولاً از فشار خون پایین رنج می برد. این افراد معمولاً ضعف عضلانی دارند و ممکن است به آلزایمر مبتلا شوند. این افراد معمولاً زیاد می خوابند و میل به خوردن شیرینی های بلغمی دارند.

کاهش وزن بیش از 7 کیلوگرم در یک دوره (21 روز)

انتخاب موثرترین رژیم لاغری ایران در سال های 1376 و 1377

بیش از 10000 نتیجه مثبت و خارق العاده نشانه قدرت و منحصر به فرد بودن رژیم کتوژنیک Z217 است.

اگر بلغم دارید نکات من را خوب بخوانید:

از خوردن غذاهای سرد مزاج خودداری کنید، بنابراین مصرف گوشت گاو و گوساله را به حداقل برسانید زیرا مزاج شما سرد است.
از گوشت گوسفند یا بوقلمون که طبیعت گرم دارند استفاده کنید. مصرف عدس، قارچ و سیب زمینی را به حداقل برسانید.

از ادویه هایی که طبیعت گرم دارند استفاده کنید. ادویه هایی که طبع گرم دارند شامل ادویه های زیر است: زعفران، دارچین، هل، نعناع، ​​ریحان، کرفس، ترخون.

نوشیدن آب سرد برای افراد بلغمی مضر است.

نوشیدنی های گرم و شربت ها برای رفع بلغم بسیار مفید است. به افراد بلغمی توصیه می کنم این نکات را رعایت کنند و از غذاهایی که طبیعت گرم دارند استفاده کنند.

خلاصه ای از مهمترین نکات

خلاصه ای از مهمترین نکات

تمام نکاتی که در این مقاله بیان کردم شامل پنج نکته زیر است:

1. رعایت این نکات به کاهش وزن در خلط کمک می کند: ورزش کنید، قبل از ورزش از روغن های (سیاه دانه، شوید و بابونه) ​​استفاده کنید. ادویه های گرم بخورید (آویشن، رازیانه، زیره) و بلغم باید رژیم غذایی مناسبی برای از دست دادن رطوبت داشته باشد.

2. خلق و خوی افراد به طور کلی می توانم در 9 دسته زیر بگویم: معتدل، گرم، سرد، مرطوب (تر)، خشک، گرم و خشک، گرم و مرطوب، سرد و خشک، سرد و مرطوب و هر یک از اینها. مزاج ها ویژگی های خاصی دارند.

3. قرص بلغم ترکیبی از گیاهان مختلف (آویشن، سیاه دانه، آلوئه ورا و …) است و معده را تقویت می کند. حقیقت این است که وقتی معده تقویت شود، هضم بهتر است.

این قرص به فعالیت های گوارشی نیز کمک می کند. افراد بلغمی چون رطوبت بدنشان خیلی زیاد است مستعد چاقی هستند بنابراین باید این رطوبت را کنترل کنند. قرص بلغمی گزینه مناسبی برای کاهش رطوبت بدن و همچنین برای کاهش وزن موثر و مفید است.

4. در این متن چای هایی را معرفی کردم که به کاهش وزن کمک می کنند. اسپند به دلیل طبع گرمی که دارد برای افراد بلغمی مفید است. اسپند همچنین می تواند به لاغری خلط کمک کند.

برای کاهش وزن سریع، کافی است ادویه هایی مانند دارچین، زنجبیل، نعناع (و به طور کلی ادویه های داغ) را به فنجان چای یا قهوه خود اضافه کنید. زیرا هضم غذا را تقویت می کند. سبزیجات گرم را به رژیم غذایی خود اضافه کنید.