لاغری فعلی با RF | لاغری با دستگاه RF در تهران


لاغری فعلی با دستگاه RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با کمک دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. از واحد RF می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره استفاده کرد.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اما گاهی اوقات برخی از افراد وجود دارند که با دیدن آنها اصلا چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا در قسمتی از بدن خود مانند شکم و لگن تجمع چربی دارند. این تجمع چربی ممکن است برای انسان راحت نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آنها هستند.

لاغری فعلی با RF

لاغری فعلی با RF

لاغری فعلی با RF

یکی از راه های از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با کمک دستگاه RF می توان سلولیت را از بین برد. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی تجمع یافته و ناحیه مورد نظر دارد. از دستگاه RF می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و … استفاده کرد.

دستگاه RF با درمان سریع ، راحت ، بدون آسیب و بدون زخم منجر به سفت شدن پوست ، محلول و حذف سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با دستگاه RF انجام می شود که در چند سال اخیر بین مردم بسیار رواج یافته است و بدون نیاز به جراحی به بدن ایده آل دست می یابد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در RF و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای RF لاغری

لاغری RF یک روش کاربردی لاغری موضعی است که مزایای زیادی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و بدون استفاده از جراحی می توان به نتیجه دلخواه رسید.

مناسب برای انواع پوست.

علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن با استفاده از دستگاه لاغری RF ، می توان لیفت پوست را همزمان انجام داد. این روش از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

این یک روش مناسب برای افرادی است که با رژیم غذایی قادر به کاهش وزن نیستند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش می تواند یکی از بهترین روش های م toثر برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی و عدم نیاز به جراحی اشاره کرد.

رژیم های محلی با RF برای چه افرادی مناسب است؟

نامزدهای این روش در واقع افرادی هستند که اندامی متناسب دارند و چربی در قسمتی از بدن خود مانند شکم و باسن جمع کرده اند که با روش هایی مانند رژیم و ورزش از بین نمی رود. این روش برای افرادی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افرادی که دارای اختلال حسی هستند توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما بهتر است در دوران بارداری و شیردهی از این روش استفاده نکنید.
افرادی که از تجهیزات میکرو جراحی برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند یا کسانی که از پروتزهای فلزی ، صفحات دندانی و … استفاده می کنند ، نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

رژیم غذایی محلی با RF چگونه انجام می شود؟

ابتدا یک کرم بیهوشی به بیمار در ناحیه مورد نظر زده می شود. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از بیهوشی ، کرم را با استفاده از الکل از ناحیه مورد نظر بمالید. با استفاده از ترکیب امواج ، ترکیب دو قطبی و تک قطبی را می توان از ناحیه مورد نظر حذف کرد. متخصصی که به آن مراجعه کردید باید با استفاده از آموزش های لازم با توجه به دستگاه ، تنظیمات را برای هر فرد به صورت جداگانه انجام دهد (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این باعث می شود که انرژی به طور یکنواخت روی تمام قسمت ها اعمال شود.

پس از اعمال بی حسی و تنظیمات اولیه ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را روی ناحیه مورد نظر بمالید تا دسته دست دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت دادن دستگیره در ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را در ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. با آزاد شدن اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از انجام مراحل ، می توان از کمپرس یا لوسیون بر روی پوست استفاده کرد.

دوره بهبودی پس از استفاده از دستگاه لاغری موضعی RF

ممکن است پس از کار با دستگاه RF قرمزی کمی را تجربه کنید. قرمزی زیاد شدید نیست و به اندازه آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این رژگونه ها به سرعت از بین می روند و شما حتی مجبور نیستید از کار مرخصی بگیرید. پس از انجام این کار می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لوسیون را بعد از استفاده از دستگاه RF بمالید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – تا زمانی که برای انجام این کار به متخصص مراجعه کنید تا با استفاده از دانش این روش و آشنایی کامل با آن و همچنین آگاهی از شما ، شما را درمان کند.

راههای ارتباط با خانم سرخپوستان بهاری

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

نشانی: بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پلاک 340 ، طبقه دوم ، واحد ۱۲۲

اقدامات لازم برای قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

همانطور که قبلاً ذکر شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به مراقبت یا بازیابی خاصی ندارد. این در واقع یکی از نکات مثبت این روش است. با این حال ، رعایت برخی نکات می تواند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی از موضوعات عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از آن از کشیدن سیگار خودداری کنید.

نوشیدن مشروبات الکلی سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته بعد از انجام RF از ورزش های سنگین خودداری کنید.

در طول فرایند درمان ، بهتر است روزانه بین 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

نتیجه

روش rf فعلی مشابه آن چیزی است که ما در باشگاه برای گرم کردن بدن انجام می دهیم. به طرز آزاردهنده ای داغ است ، داغ است ، بنابراین گرمای لازم برای کاهش وزن در حین ورزش است.

در نتیجه ، چربی ها آماده دفع و متابولیسم توسط بدن هستند.

همچنین با این روش ، با تمرکز انرژی در عمق پوست روی لایه های زیرین پوست ، بر پوست بدن تأثیر می گذارد ، آن را صاف و نرم می کند و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید