لاغری موضعی با RF | لاغری با دستگاه RF در تهران


لاغری موضعی با دستگاه RF

یکی از راه های خلاص شدن از شر چربی های بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توانیم سلولیت را از بین ببریم. تعداد جلسات استفاده شده توسط RF به میزان چربی انباشته شده و ناحیه مورد نظر بستگی دارد. دستگاه Rf را می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه، شکم، باسن، پشت، ران و … استفاده کرد.

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اما گاهی اوقات افرادی هستند که هنگام مشاهده اصلا چاق به نظر نمی رسند، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا در یک قسمت از بدن مانند شکم و باسن تجمع چربی دارند. شاید این تجمع چربی برای افراد خوشایند نباشد و به دنبال راهی برای از بین بردن آن باشند.

لاغری موضعی با RF

لاغری موضعی با RF

لاغری موضعی با RF

یکی از راه های خلاص شدن از شر چربی های بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افراد با هر میزان چربی کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

لازم به ذکر است که با استفاده از دستگاه RF می توانیم سلولیت را از بین ببریم. تعداد جلسات استفاده شده توسط دستگاه RF به میزان چربی جمع شده و ناحیه مورد نظر بستگی دارد. دستگاه RF را می توان برای قسمت های مختلف بدن از جمله چانه، شکم، باسن، پشت، ران و … استفاده کرد.

دستگاه RF با درمان سریع، راحت، بدون آسیب و بدون زخم منجر به سفت شدن پوست، شل شدن و رفع سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با دستگاه RF انجام می شود که در چند سال اخیر در بین مردم بسیار محبوب شده است و بدون نیاز به جراحی به اندام ایده آل می رسد.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در RF و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

فواید RF لاغری

لاغری با دستگاه RF روشی کاربردی برای لاغری موضعی است که فواید زیادی دارد. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و بدون استفاده از جراحی می توان به نتیجه مطلوب رسید.

مناسب برای انواع پوست.

با استفاده از دستگاه لاغری RF می توان علاوه بر ارسال امواج برای کاهش وزن، لیفت پوست را همزمان انجام داد. این روش از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

برای افرادی که با رژیم لاغری قادر به کاهش وزن نیستند، روشی مناسب است. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه زمانی که رژیم غذایی و ورزش جواب نمی دهد، این روش می تواند یکی از بهترین راه های موثر برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی و همچنین عدم نیاز به جراحی اشاره کرد.

لاغری موضعی با RF برای چه افرادی مناسب است؟

کاندیدهای استفاده از این روش در واقع افرادی هستند که اندامی متناسب دارند و در یک قسمت از بدن خود مانند شکم و پهلو تجمع چربی دارند که با روش هایی مانند رژیم غذایی و ورزش از بین نمی رود. این روش برای افرادی که می خواهند از شر سلولیت خلاص شوند به شدت توصیه می شود.

چه کسانی نمی توانند از این روش استفاده کنند؟

کاهش وزن RF برای افراد مبتلا به اختلالات حسی توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما در دوران بارداری و شیردهی بهتر است از این روش استفاده نکنید.
افرادی که از میکرو دستگاه برای بیماران قلبی عروقی استفاده می کنند و یا کسانی که از پروتزهای فلزی، پلاک های دندانی و … استفاده می کنند، نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

لاغری موضعی با RF چگونه انجام می شود؟

ابتدا یک کرم بی حس کننده در ناحیه مورد نظر به بیمار زده می شود. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بی حسی، کرم با استفاده از الکل از ناحیه مورد نظر خارج می شود. با استفاده از ترکیب امواج می توان ترکیب دو قطبی و تک قطبی را از ناحیه مورد نظر حذف کرد. کارشناس مورد نظر شما باید با استفاده از آموزش های لازم با توجه به دستگاه تنظیمات را برای هر فرد به صورت جداگانه انجام دهد (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این اجازه می دهد تا انرژی به طور یکنواخت به تمام قسمت ها اعمال شود.

پس از اعمال بیهوشی و تنظیمات اولیه، از کرم برای روان سازی پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را روی ناحیه مورد نظر بمالید تا هندپیس دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت هندپیس روی ناحیه، سلول های چربی اسیدهای چرب را در ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از آزاد شدن اسیدهای چرب، سلول های چربی کوچک شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از انجام عمل، می توان کمپرس یا لوسیون را روی پوست اعمال کرد.

دوره نقاهت پس از استفاده از دستگاه لاغری موضعی RF

ممکن است بعد از کار با دستگاه RF قرمزی خفیفی را تجربه کنید. قرمزی خیلی شدید نیست و به اندازه آفتاب سوختگی است. نگران نباشید، این قرمزی ها به سرعت از بین می روند و حتی نیازی به مرخصی از کار نخواهید داشت. پس از انجام این کار می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که بعد از استفاده از دستگاه RF از لوسیون استفاده کنید.

آیا استفاده از دستگاه FR ایمن است؟

به طور خلاصه بله – به شرطی که برای انجام این کار به متخصص مراجعه کنید تا با استفاده از دانش این روش و آشنایی کامل با کار با آن و همچنین شناخت شما، درمان شما را انجام دهد.

راه های ارتباط با خانم هندی بهاری

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

نشانی : بلوار کشاورز، بین جمالزاده و کارگر، ساختمان پزشکان بهار، پلاک 340، طبقه دوم، واحد ۱۲

اقدامات لازم برای قبل و بعد از کاهش وزن موضعی با دستگاه RF

همانطور که قبلا ذکر شد، استفاده از دستگاه RF نیاز به مراقبت یا بازیابی خاصی ندارد. این در واقع یکی از نکات مثبت در این روش است. اما رعایت برخی نکات می تواند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض احتمالی کمک کند. برخی از موارد عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از انجام آن از استعمال دخانیات خودداری کنید.

مصرف مشروبات الکلی سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های شدید خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته پس از RF از انجام ورزش های شدید خودداری کنید.

در طول فرآیند درمان، بهتر است روزانه بین 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

آسپرین و داروهای ضد التهابی توصیه نمی شود.

نتیجه

روش rf محلی شبیه کاری است که ما در باشگاه ها برای گرم کردن انجام می دهیم. این روش که یک روش فرکانس رادیویی است و با الکتریسیته کار می کند به لایه های عمقی پوست نفوذ کرده و دمای چربی بدن را بالا می برد. گرمای آزاردهنده ناحیه آسیب دیده را گرم می کند و این گرما همان گرمایی است که هنگام ورزش برای کاهش وزن به آن نیاز داریم.

در نتیجه چربی ها آماده دفع و متابولیزه شدن توسط بدن هستند.

همچنین در این روش با تمرکز انرژی در عمق پوست بر روی لایه های زیرین پوست، پوست بدن را تحت تاثیر قرار داده، آن را صاف و نرم می کند و ساختار بافت زیر پوست را بهبود می بخشد.