لاک پشت قرمز پا: رژیم غذایی

ارائه یک رژیم غذایی مناسب و سالم به لاک پشت پای قرمز شما شاید مهمترین بخش مراقبت از آنها باشد. تغذیه مناسب تضمین می کند که لاک پشت پای قرمز شما به درستی رشد می کند، قوی می ماند، سالم می ماند و حتی کیفیت رنگ های روی لاک پشت را تعیین می کند.

اساساً رژیم غذایی لاک پشت پا قرمز را می توان به سه قسمت تقسیم کرد: سبزیجات برگدار، میوه ها و مکمل ها

همچنین، به خاطر داشته باشید که لیست زیر جامع نیست، اما راهنمای دقیقی برای رژیم غذایی لاک پشت شما ارائه می دهد.

سبزیجات برگ دار

سبزی‌های برگ‌دار جزء مهمی از رژیم غذایی لاک پشت شما هستند و به دلیل مواد مغذی موجود در آن، باید بخش عمده‌ای از رژیم غذایی لاک پشت شما را تشکیل دهند. چند سبزی برگدار اصلی که ممکن است بخواهید در رژیم غذایی لاک پشت خود بگنجانید عبارتند از: کاهوی رومی، کولارد، سبزی خردل، کلم پیچ و اسفناج گاه به گاه.

میوه

میوه ها بخش مهم دیگری از رژیم غذایی لاک پشت قرمز شما هستند. این میوه ها شامل گوجه فرنگی، توت فرنگی، توت آبی، توت سیاه، سیب، خربزه، پاپایا و موز است.

میوه به دلیل شیرینی آن فقط باید دو تا سه بار در هفته تغذیه شود. اگر به لاک پشت پا قرمز بیش از حد میوه داده شود، این تمام چیزی است که می خواهد بخورد و مواد مغذی حیاتی حاصل از سبزی های برگدار را دریافت نخواهد کرد.

اضافات

برای بهبود رژیم غذایی لاک پشت، از مکمل های غذایی استفاده می شود که مهم ترین آنها مکمل کلسیم است. مکمل کلسیم از این جهت مهم است که رشد استخوان ها و زره های سالم و قوی را تضمین می کند. این مکمل های کلسیم را می توان در هر فروشگاه حیوانات خانگی با بخش خزندگان یا آنلاین خریداری کرد. وعده های غذایی لاک پشت خود را به طور نیمه منظم با مکمل کلسیم پاک کنید.

برای اجتناب از غذاها

یک اشتباه رایج که صاحبان لاک پشت های جدید مرتکب می شوند، خرید و غذا دادن به لاک پشت هایشان غذای پلت است. غذای پلت هیچ ماده مغذی ضروری در رژیم غذایی لاک پشت شما ندارد و همچنین حاوی محصولات غلات است که عامل ایجاد پوسته لاک پشت هرمی است.

همچنین سایر غذاهای انسان به جز موارد ذکر شده در این مقاله و سایر منابع نباید به لاک پشت شما داده شود.

اب

همچنین مهم است که لاک پشت پای قرمز خود را با منبع ثابتی از آب تامین کنید. من یک کاسه کم عمق آب در زیستگاه لاک پشتم نگه می دارم. اطمینان حاصل کنید که کاسه به اندازه کافی بزرگ است که لاک پشت شما بتواند وارد آن شود، زیرا می تواند به عنوان یک تابه خیساندن عمل کند.

حتماً آب را مرتباً عوض کنید زیرا کثیفی و سایر مواد زائد به طور مرتب وارد می شوند.