لیفت ابرو و هزینه


لیفت ابرو روشی مدرن و مناسب برای زیباسازی صورت است که امروزه بسیار طرفدار دارد و افراد زیادی تمایل به انجام آن دارند. البته در حال حاضر روش های متعددی برای انجام این فرآیند طراحی شده است و افرادی که قصد انجام این کار را دارند لازم است این روش ها را به خوبی بشناسند و اطلاعات کافی در مورد این موضوع داشته باشند زیرا فقط در صورت امکان. به نتیجه ای که می خواهند برسند. به همین منظور می خواهیم در مورد لیفت ابرو و نحوه انجام آن به تفصیل صحبت کنیم و مهم ترین نکات این فرآیند را برای شما شرح دهیم. پیشنهاد می کنیم تا انتها با ما همراه باشید تا با این فرآیند بیشتر آشنا شوید و بتوانید از مزایای آن به بهترین شکل ممکن استفاده کنید.

لیفت ابرو چیست؟

فرآیند بالا بردن ابرو را لیفت ابرو می گویند. لیفت ابرو چشمان شما را بزرگتر و صورتتان را پهن تر نشان می دهد و جالب است بدانید که این روند محدودیتی ندارد و در هر سنی که بخواهید می توانید چین و چروک را برطرف کنید. بین ابروهایتان چروک کنید و ابروهایتان را به سمت بالا بکشید.

روش های لیفت ابرو

روش های زیادی برای لیفت ابرو وجود دارد و هر بیمار بسته به شرایط خود می تواند یکی از این روش ها را انتخاب کند که در این قسمت قصد داریم بهترین این روش ها را به شما معرفی کنیم. این روش ها به شرح زیر است:

1. لیفت ابرو با اندولیفت

استفاده از دستگاه اندولیفت یکی از جدیدترین روش های لیفت ابرو می باشد. در این روش پزشک امواج اولتراسوند را با فرکانس مشخصی وارد لایه های زیرین پوست می کند و با حرارت دادن به این قسمت از صورت باعث افزایش تولید کلاژن در پوست می شود و با کشیدن پوست، چین و چروک را از بین می برد. .

2. لیفت ابرو با تزریق بوتاکس

یکی دیگر از روش های لیفت ابرو تزریق بوتاکس است. بوتاکس نوعی سم است که وقتی به بیمار تزریق می شود ماهیچه ها را فلج می کند. اگر این کار به درستی انجام شود، خطوط اخم بیمار به طور کامل از بین می رود و فرم ابروها اصلاح می شود. البته معمولا بعد از چند ماه اثر بوتاکس از بین می رود و بیمار باید برای تزریق مجدد به کلینیک های زیبایی مراجعه کند.

3. لیفت ابرو با فیلر

روش دیگر لیفت ابرو تزریق فیلر است. این مواد کاملا طبیعی هستند و می توانند خاصیت ارتجاعی و لطافت پوست را افزایش دهند. این روش عوارض کمتری دارد و نسبت به روش های دیگر موثرتر است.

عمل لیفت ابرو

چه کسی می تواند لیفت ابرو انجام دهد؟

افرادی که قصد دارند لیفت ابرو را انجام دهید آنها باید از نظر جسمی کاملاً سالم و دارای شرایط عادی باشند. همچنین لازم به ذکر است که افراد سیگاری مجاز به این کار نیستند و در صورتی که فردی به سیگار اعتیاد داشته باشد باید قبل از مراجعه به کلینیک سیگار را ترک کند و این رفتار پرخطر را کنار بگذارد.

آیا عوارض جانبی دارد؟

لیفت ابرو مانند سایر عمل های زیبایی دارای عوارض متعددی است و لازم است پزشک معالج قبل از انجام جراحی این موضوع را برای بیمار خود توضیح دهد. از این رو در این قسمت به برخی از این عوارض اشاره می کنیم:

1. عفونت های شدید
2. واکنش منفی به داروهای بیهوشی
3. ریزش مو
4. کاهش توانایی حرکت دادن عضلات ابرو

هزینه لیفت ابرو

یکی از مهم ترین مسائلی که در جراحی زیبایی مطرح می شود میزان آن است هزینه لیفت ابرو چقدر؟ و چگونه محاسبه می شود؟
هزینه این عمل بستگی به شرایط جسمانی بیمار و روش جراحی دارد و نمی توان هزینه ثابتی برای این عمل اعلام کرد. اما توصیه ما به افرادی که قصد لیفت ابرو را دارند این است که قبل از جراحی با پزشک خود در مورد هزینه ها مشورت کرده و توافقات لازم را انجام دهند تا بدن در هنگام ترخیص از بیمارستان با مشکل مواجه نشود.

ماندگاری لیفت ابرو

ماندگاری لیفت ابرو، بستگی به نحوه انجام این فرآیند دارد. به عنوان مثال، اگر لیفت ابرو با استفاده از چسب انجام شود، نتیجه آن تا یک سال ماندگاری دارد. اما در صورت استفاده از روش هایپرترمی، نتیجه فقط تا 6 ماه ماندگار خواهد بود و پس از این مدت، بیمار باید مجددا جراحی شود.

مراقبت های بعد از جراحی لیفت ابرو

  • بیمار باید 48 ساعت پس از لیفت ابرو به خوبی استراحت کند و از انجام فعالیت های سنگین خودداری کند.
  • بیمار هنگام خواب باید سر خود را بالاتر از حد معمول نگه دارد و از دو بالش استفاده کند.
  • بیمار تا 24 ساعت پس از لیفت ابرو نباید دوش بگیرد. اما بعد از این مدت موردی وجود ندارد. البته بعد از استحمام باید محل جراحی را با گاز استریل خشک کند تا زخم هایش عفونی نشود و مشکلی پیش نیاید.
  • پس از لیفت ابرو، بیمار نباید الکل مصرف کند. زیرا این نوع الکل باعث می شود که میزان اکسیژن خون به میزان قابل توجهی کاهش یابد و روند بهبود زخم ها کند شود.
  • در دوران نقاهت جراحی لیفت ابرو بیمار نباید ورزش های سنگین و فعال انجام دهد و به بدن خود فشار بیاورد.
  • بیمار حداقل تا یک ماه پس از لیفت ابرو نباید سیگار بکشد. زیرا سیگار اجازه نمی دهد که زخم های بیمار به موقع خوب شود و مشکلات زیادی برای او ایجاد کند.
  • در دوران نقاهت، بیمار باید به دقت به تمام توصیه های پزشک خود گوش دهد و داروهای خود را به موقع مصرف کند.بازدید پست:
22