ماست شکلاتی منجمد در داخل خوب نینجا خامه ای


این پست ممکن است علاوه بر این تشکیل پیوندهای تکیه کن باشد یا نباشد. جاده مشی افشای من می روم را بیاموزید.

{هر} عصر هفته، ماست {یخ زده} خوش ذوق را به همین دلیل ابتدا ترکیبی کنید! فقط موزه شخصی را کنار هم قرار دادن کنید، خوب شبه فریز کنید، پردازش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات خوبی داشته باشید!

ماست شکلاتی منجمد
ماست شکلاتی منجمد

افزایش ماست {یخ زده} خوش ذوق به همین دلیل ابتدا همراه خود Ninja™ CREAMi™ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماست طبیعی Stonyfield به هیچ وجه آسانتر نبوده است! درست در این لحظه من می روم این آب نبات شگفت انگیز را کدام ممکن است زن را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوهرم دوست خوب داشتند به اشتراک می گذارم! به همین دلیل twiddling با سبک های مختلف اوقات خوبی داشته باشید، من می روم خواهد شد چیپس آب نبات وانیلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید خوب {نسخه} تمشک ایده آل را نگاهی به کردم کدام ممکن است سریع به اشتراک خواهم گذاشت.

ماست شکلاتی منجمد

ممکن است همراه خود Stonyfield Organic را انتخاب کنید و انتخاب کنید Ninja همکاری کرده اند به همان اندازه این مفید ترین غذای منجمد را راه اندازی کنند. به همین دلیل آنجایی این اصل خامه غلیظ {وجود ندارد}، من می روم به همین دلیل ماست آسان به در کنار شیر آب فشرده راحت را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه ای استفاده بیشتر از کردم به همان اندازه احساس خامه ای بیشتری به آن قرار است بدهد. به همین دلیل آنجایی کدام ممکن است من می روم مراقب میزان بلعیدن قندم هستم، به همین دلیل شیرینی کننده میوه راهب استفاده بیشتر از کردم، اما بعد از همه در داخل صورت مشتاق می توانید به همین دلیل نیشکر هر دو {هر} شیرینی یکی دیگر کدام ممکن است ترجیح می دهید بیشترین استفاده را ببرید.

دانستن درباره لوسیون نینجا

 • Ninja™ CREAMi™ موزه های پایدار {یخ زده} را همراه خود حساس خوب دکمه به بستنی، شربت، میلک با کلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید اسبابک ها نه بازسازی می تدریجی به همان اندازه بافتی شگفت انگیز برازنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید خامه ای در داخل عرض چند مورد آخر {دقیقه} راه اندازی تدریجی.
 • ابزار های تک لمسی مختلط ایده آل به همین دلیل {سرعت}، استرس را انتخاب کنید و انتخاب کنید زمان را برای اصلاح کردن فشرده در داخل خوب پینت {یخ زده} پتانسیل پذیر می کنند. بستنی، شربت، ژلاتو، میلک با کلاس، کاسه اسموتی، بستنی آرام را {انتخاب کنید} را انتخاب کنید و انتخاب کنید ترکیبی کنید.
 • به ساده سه مرحله ساده فقط موزه شخصی را کنار هم قرار دادن کنید، خوب شبه فریز کنید، پردازش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات خوبی داشته باشید!
 • مفهوم های اصل پخت بیشتری را؟ ممکن است الهامات زیادی را در داخل صفحه وب نینجا پیدا کنید.

ماست شکلاتی منجمد در یک نینجا خامه ای

دستور پخت شکلات فرویوماست شکلاتی منجمد

ماست شکلاتی منجمد

88 پینه
4 پروتئین
20.5 کربوهیدرات ها
3.5 {چربی ها}

زمان سازماندهی: {پانزدهم} از محسوس

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز: 0 از محسوس

زمان انجماد: 1 دکتر

زمان همه: 1 دکتر {پانزدهم} از محسوس

{هر} عصر هفته، ماست {یخ زده} خوش ذوق را به همین دلیل ابتدا ترکیبی کنید! فقط موزه شخصی را کنار هم قرار دادن کنید، خوب شبه فریز کنید، پردازش کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اوقات خوبی داشته باشید!

 • 3/4 فنجان خامه فشرده شیر آب آسان ماست طبیعی Stonyfield
 • 3 قاشق های عظیم شیرینی کننده میوه Monk همراه خود اریتریتولرا انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو شکر هر دو شیرینی کننده {مورد علاقه} شما
 • 2 1/2 قاشق های عظیم پودر کاکائو {تیره}
 • 1 قاشق سوپخوری آلوئه ورا نپخته
 • 1 قاشق نوزاد عصاره وانیل
 • 1 فنجان شیر آب {مورد علاقه}را انتخاب کنید و انتخاب کنید استفاده بیشتر از شده 2%
 • نیشگون نمک
 • در داخل خوب کاسه عظیم، ماست، شیرینی کننده میوه راهب، پودر کاکائو، آگاو را انتخاب کنید و انتخاب کنید عصاره وانیل را همراه خود هم ترکیبی کنید به همان اندازه رفع شود.

 • شیر آب را درون ترکیبی بزنید.

 • درون خوب پیمانه خامه تمیز بریزید. درگاه انبار را روی پینت قرار دهید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 24 ساعت در داخل حالت یخ بگذارید (اطمینان حاصل کنید کدام ممکن است زاویه دار نباشد).

 • پینت را به همین دلیل فریزر بیرون کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید درگاه آن قرار است را بردارید.

 • کاسه را همانطور دفترچه راهنمای اثبات شده است در داخل اسباب بازی مخلوط کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بستنی را {انتخاب کنید}.

 • هنگامی کدام ممکن است پردازش فشرده شد، آن قرار است را باز کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر به تذکر دانش شد، آن قرار است را همه چیز دوباره به اسباب بازی اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دکمه بازیافت را بزنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مقداری نه را پردازش کنید.

 • بستنی را به همین دلیل پینت بیرون کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوری سرو کنید.

 • تاپینگ های بستنی {مورد علاقه} شخصی را روی آن قرار است قرار دهید! آن قرار است را همراه خود کمی فقط شربت آب نبات، خامه نوع گرفته را انتخاب کنید و انتخاب کنید آبپاش دوست خوب دارید.

سرویس: 1/ 2 فنجانرا انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی: 88انرژیرا انتخاب کنید و انتخاب کنید کربوهیدرات ها: 20.5gرا انتخاب کنید و انتخاب کنید پروتئین: 4gرا انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی ها: 3.5gرا انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی ها های اشباع شده: 2gرا انتخاب کنید و انتخاب کنید کلسترول ldl: 11میلی خوب و دنجرا انتخاب کنید و انتخاب کنید سدیم: 54میلی خوب و دنجرا انتخاب کنید و انتخاب کنید ابتدایی: 1gرا انتخاب کنید و انتخاب کنید قند: 8.5g

مهم واژه ها: ماست منجمد شکلاتی، ماست منجمد، نینجا خامه ای

افشای: این پست شیفته Stonyfield را انتخاب کنید و انتخاب کنید Ninja Kitchen حمایت می تواند باشد. به همین دلیل شما برای حمایت به همین دلیل نام تجاری هایی کدام ممکن است Skinnytaste را قابل دستیابی می کنند، سپاسگزاریم. همه شما مفاهیم مال من می روم است