ماشین های فروش کوچک و حساب های کوچک

این ماشین‌های فروش کوچک و حساب‌های کوچکی که در آنها وارد می‌شوند باید برای فروشنده‌ای که تازه شروع به کار کرده است، جالب باشد. این حساب ها می توانند سودآور باشند و در بسیاری از موارد از خدماتی که از فروشنده بزرگ دریافت می کنند ناراضی هستند (اگر خدمات دریافت می کنند).

اکانت هایی که در اینجا در مورد آنها صحبت می کنم، حساب هایی با 25 تا 100 کارمند هستند. راه های مختلفی برای سرویس دهی به این حساب ها وجود دارد. در انتهای پایین ترازوی ما، فروشنده معمولاً می خواهد یک دستگاه پاپ و یک دستگاه اسنک قرار دهد.

ماشین های فروش سودا

در بسیاری از موارد ممکن است بخواهید به سراغ دستگاه‌های فروش مستعمل بروید تا هزینه‌های اولیه ایجاد یک حساب کاربری جدید را کاهش دهید. گزینه دیگری که باید به آن توجه کرد، همکاری با شرکت های کولا است

معمولاً شرکت‌های کولا خوشحال می‌شوند که یک دستگاه فروش خودکار را به فروشنده قرض دهند تا محصولشان را بفروشند. بسته به اینکه در کدام بخش از ایالات متحده زندگی می کنید، ممکن است حتی بتوانید از شرکت های کولا استفاده کنید تا به شما اجازه دهند چند انتخاب از نوشابه های رقیب خود را در دستگاه فروش قرض دهنده قرار دهید.

این معمولا زمانی انجام می شود که یک برند در منطقه شما غالب باشد. برندی که این کار را نمی کند به شما این امکان را می دهد که از چند انتخاب برای محصولات رقبای خود استفاده کنید تا زمانی که دستگاه با محصول آنها در تمام انتخاب های دیگر پر شده باشد.

من بارها را دیده ام که Cadbury Schweppes به فروشندگان اجازه داده است از 9 انتخاب موجود، 4 انتخاب از ماشین های خود را برای رقابت استفاده کنند. Cadbury Schweppes محصولات بسیار خوبی دارد و فروشندگان بیشتری از ماشین های آنها استفاده می کنند.

اگر از یکی از ماشین‌های Cadbury Schweppes استفاده می‌کنید و آن‌ها به شما اجازه 4 انتخاب برای پپسی و سایر محصولات کولا داده‌اند، ممکن است دستگاه شما گزینه‌های زیر را داشته باشد. Dr Pepper، A&W Root Beer، 7/up، A&W Creme Soda، Diet Dr Pepper، Pepsi، Mt Dew، Diet Pepsi و یک انتخاب کولای دیگر. به نظر من این یک تنوع دلپذیر برای اکثر مکان ها خواهد بود.

دستگاه های فروش میان وعده

شما می خواهید از یک دستگاه تنقلات با اندازه کامل استفاده کنید که دارای چهار ستون برای چیپس و هشت ستون برای آب نبات است. اکثر شرکت ها از ماشین هایی استفاده می کنند که فقط یک سینی برای آب نبات دارند. اقلام نمکی که در ستون های عریض قرار می گیرند محبوبیت بیشتری دارند و شما می توانید از این طریق اقلام نمکی بیشتری را در دستگاه خود دریافت کنید. این به شما امکان می دهد تعداد دفعات بازدید خود از مکان را افزایش دهید.

وقتی به حسابی یک دستگاه پاپ و اسنک پیشنهاد می‌دهید، 75 درصد از کل فروش‌هایی را که یک حساب انجام می‌دهد، پوشش داده‌اید، و با ارائه نکردن دستگاه غذای سرد، نیازی به حضور مجدد ندارید و نود درصد از آن را حذف کرده‌اید. بیات که از یک حساب بیرون می آید.

فروش غذای سرد

دستگاه های فروش غذای سرد موردی است که بسیاری از حساب های شما درخواست می کنند. تا زمانی که یک حساب کاربری نزدیک به صد کارمند داشته باشد و بیشتر آنها مرد باشند باید از آنها اجتناب کرد. همانطور که متوجه خواهید شد مردان بیشتر از زنان از ماشین های خودکار استفاده می کنند. مردان نیز بسیار بیشتر از زنان تمایل به استفاده از دستگاه غذای سرد دارند.

ماشین های فروش کوچک

دستگاه‌های فروش کوچک که تنقلات را در یک دستگاه سرو می‌کنند نیز گزینه‌ای برای مکان‌های کوچک هستند. دستگاهی که دو محصول برای ارائه دارد می تواند گزینه ای برای حسابی باشد که 10 تا 35 کارمند دارد.

احتمالاً متوجه خواهید شد که با رفتن به ماشین‌های فروش کوچک معمولاً زمان زیادی طول نمی‌کشد تا حساب تنوع بیشتری را درخواست کند و با این نوع ماشین، گزینه‌های شما محدود خواهد بود.

در بیشتر موارد، یک فروشنده می‌خواهد به جای دستگاه‌های خودپرداز کوچک ترکیبی، گزینه دو دستگاه خودکار، پاپ و اسنک را انتخاب کند. وقتی یک حساب کاربری نزدیک به صد کارمند دارد، می توانید به اضافه کردن یک دستگاه غذای سرد فکر کنید.

من یک دستگاه ترکیبی که غذای سرد می فروشد توصیه نمی کنم. تنوع برای مشتری شما وجود ندارد و تعداد دفعاتی که برای سرویس دهی به مکان نیاز دارید، این حساب را به یک حساب سود بسیار کم تبدیل می کند.

همیشه گزینه جعبه تنقلات افتخاری وجود دارد و بسیاری از فروشندگان زندگی خوبی در تجارت جعبه افتخار داشته اند.