مافین مخلوط کن کدو تنبل – دستور پخت بدون آرد و روغن


فصل کدو تنبل در اوج است، و این کلوچه های مخلوط کن کدو تنبل ساده وگان ممکن است به یک میان وعده سالم مورد علاقه جدید پاییز تبدیل شوند.

مافین کدو حلوایی بدون آرد
آن را پین کنید

فقط همه چیز را داخل مخلوط کن بریزید، خمیر را در قالب های مافین صاف کنید و در کمتر از 20 دقیقه کل آشپزخانه شما بوی پای کدو حلوایی خانگی می دهد.

این مافین های مخلوط کن کدو تنبل سالم برای سرو در صبحانه یا ریختن در جعبه ناهار برای جشن گرفتن این فصل مناسب هستند.

این براونی های سیب زمینی شیرین را نیز امتحان کنید

دستور پخت مافین مخلوط کن کدو تنبل

دستور غذا می تواند بدون سویا، بدون گلوتن، بدون تخم مرغ، بدون لبنیات، بدون آجیل و وگان باشد.

و اگر بعد از درست کردن مافین مخلوط کن کدو تنبل بدون آرد با کدو حلوایی باقی مانده مواجه شدید، می توانید پای کدو تنبلی بدون پوسته نیز بپزید.

مورد علاقه خوانندگان بزرگ است.

مواد لازم مافین کدو تنبل

مخلوط کن مواد مافین کدو تنبل

شما به جو دوسر یا آرد بادام، پوره کدو تنبل، لوبیا سفید یا نخود (لوبیا گاربانزو)، عصاره وانیل خالص، بکینگ پودر، نمک، جوش شیرین، کره آجیل یا منبع چربی دیگر، شیرین کننده، دارچین و ادویه پای کدو نیاز دارید.

لوبیاها در این دستور غذا ضروری هستند، اما من بسیاری از دستور العمل های مافین بدون لوبیا را دارم، از جمله کلوچه بلوبری سالم، کلوچه بلغور جو دوسر، کلوچه سبوس دار، کلوچه کره بادام زمینی، کلوچه موز یا مافین کتو بلوبری کم کربوهیدرات.

اگر می خواهید جو دوسر را جایگزین کنید، قبل از اضافه کردن تمام مواد دیگر، چند بار آن را در مخلوط کن بکوبید. به جای جو دوسر یا آرد بادام، می‌توان از تکه‌های کینوا، تکه‌های اسپلل یا آرد بادام نیز استفاده کرد.

من سعی نکردم شیرین کننده های گرانول مانند شکر یا شکر نارگیل را جایگزین شیرین کننده مایع کنم. لطفاً با خیال راحت آزمایش کنید و نتایج را گزارش دهید.

خوانندگان این کاپ کیک های صبحانه جو دوسر کدو را نیز دوست دارند

مافین مخلوط کن سالم

طرز تهیه مافین مخلوط کن کدو حلوایی

مواد را جمع کنید و فر را با دمای 350 درجه فارنهایت گرم کنید.

قالب مافین را با آستر بپوشانید. لوبیاها را آبکش کنید و خیلی خوب آبکشی کنید تا مزه کنسرو لوبیا از بین برود.

در مخلوط کن یا غذاساز، همه مواد (به جز چیپس های شکلات اختیاری) را با هم مخلوط کنید تا یکدست شود. اگر مخلوط کن شما دستکاری ندارد (یعنی یک مخلوط کن ویتامیکس یا مشابه با سرعت بالا نیست)، دستگاه را چند بار متوقف کنید و خمیر را هم بزنید تا از یکنواخت شدن مطمئن شوید.

مخلوط غلیظ مافین کدو تنبل را در قالب های آماده شده صاف کنید. باید حدود هفت قالب مافین را پر کند. در صورت تمایل تکه های شکلات را روی آن بپاشید.

بیست دقیقه بپزید، سپس بگذارید خنک شود. من دوست دارم بعد از خنک شدن مافین ها خیلی شل بپوشانم و یک شب در یخچال بگذارم. روز بعد آسترها به راحتی جدا می شوند.

با توجه به مواد فاسد شدنی، مافین های باقیمانده را برای تازگی در یخچال نگهداری کنید. آنها همچنین می توانند تا سه ماه منجمد شوند. قبل از سرو آب کنید.

دستور غذا از این مافین های مخلوط کن محبوب اقتباس شده است

مافین اسنک کدو تنبل سالم مخلوط کن

ویدیوی دستور پخت مافین مخلوط کن کدو تنبل را در بالا تماشا کنید

مافین مخلوط کن کدو تنبل وگان فوق العاده سالم
 • 1/3 فنجان پوره کدو تنبل
 • 1 می توان لوبیا سفید، یا 1 1/2 فنجان پخته شده
 • 1/2 فنجان شربت افرا خالص، عسل یا آگاو
 • 2 قاشق چایخوری عصاره وانیل خالص
 • 1/2 فنجان جو دوسر سریع یا آرد بادام (یا این مافین کدو حلوایی سنتی را امتحان کنید)
 • 1/4 فنجان کره بادام یا زیره ضد حساسیت
 • 1 3/4 قاشق چایخوری دارچین
 • 1/2 قاشق چایخوری ادویه پای کدو تنبل یا دارچین اضافی
 • 3/4 قاشق چایخوری پودر خمیرمایه
 • 1/4 قاشق چایخوری نمک
 • 1/8 قاشق چایخوری جوش شیرین
 • فر را با دمای 350 گرم کنید و قالب مافین را با آستر کاپ کیک چرب کنید. لوبیاها را آبکش کرده و آبکشی کنید و خشک کنید. این کار هر گونه طعم لوبیا را از بین می برد. همه مواد را در مخلوط کن یا غذاساز با سرعت بالا مخلوط کنید تا کاملا یکدست شود. (اگر از مخلوط کن بدون دستکاری استفاده می کنید، هر از گاهی مواد را با قاشق هم بزنید تا به طور یکنواخت مخلوط شوند.) خمیر را با قاشق داخل آستر بریزید، رویه ها را صاف کنید و 20 دقیقه بپزید. آنها کم کار به نظر می رسند. بگذارید 20 دقیقه بماند تا سفت شوند. مافین ها نیز در طول شب سفت تر می شوند. اینها قرار است کدر و تقریباً شبیه پای کدو تنبل باشند، نه مانند کلوچه های سنتی آردی. برخی ممکن است بافت آن را دوست نداشته باشند، اما اگر از طرفداران براونی های سیاه لوبیا من هستید، احتمالاً این ها را نیز دوست خواهید داشت!مشاهده حقایق تغذیه

ایده های مورد علاقه برای صبحانه پاییزی

دستور پخت نان موز سالم

نان موز سالم

بهترین مافین سس سیب سالم و آسان

مافین سس سیب

پودینگ دانه چیا با توت فرنگی

دستور العمل های پودینگ چیا

دستور العمل آسان وگان توفو اسکرامبل

توفو اسکرامبل

بهترین نان تست فرانسوی وگان بدون تخم مرغ

نان تست فرانسوی وگان