ماهی قزل آلا Tikka Masala – سبک از لاغر


این پست ممکن است به طور اضافی تشکیل پیوندهای تکیه کن باشد یا نباشد. جاده مشی افشای من می روم را بیاموزید.

ماهی سالمون تیککا ماسالا منصفانه غذای لذیذ همراه خود الهام به همین دلیل هند در داخل سس گوجه فرنگی خامه‌ای است کدام ممکن است همراه خود شیر آب نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه‌ها مناسب می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به‌طور اندیشه‌آل همراه خود نان، روتی هر دو روی برنج سرو می‌شود.

ماهی قزل آلا تیکا ماسالا
ماهی قزل آلا تیکا ماسالا

این غذای خوش ذوق را می توان به همین دلیل خروس، ماهی هر دو توفو نیز مناسب کرد در نتیجه سس آن خواهد شد خوش ذوق است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ستاره غذاست. من می روم غذای مشابهی مناسب کردم، خروس قابلمه سریع تیکا ماسالا همراه خود گل کلم را انتخاب کنید و انتخاب کنید نخود در داخل زودپز، اما به همین دلیل همه اینها ماهی سالمون ماهیتابه مناسب می‌شود، خوشم به اینجا رسید، {جایی} کدام ممکن است سس غلیظ‌تر روی محدوده می‌آید. سالمون ماهی {مورد علاقه} من می روم است را انتخاب کنید و انتخاب کنید سعی می کنم چند قبلی روز در داخل هفته آن خواهد شد را در داخل ابزار غذایی شخصی قرار {دهم}. در داخل همین جا غذاهای {مورد علاقه} هندی تا حد زیادی، به همین دلیل جمله ماهی سالمون را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاری نارگیل، خروس هندی سریع پات، را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاری میگوی هندی ممکن است وجود داشته باشد.

ماهی قزل آلا تیکا ماسالا

احتمالاً تا حد زیادی همراه خود خروس تیکا ماسالا، مطمئناً یکی گسترده‌ترین غذاهای هندی آمریکا، کدام ممکن است منشا آن خواهد شد پادشاهی متحد است، شناخته شده هستید. سودمند من می روم آن خواهد شد را همراه خود ماهی قزل آلا {امتحان} کردم، را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایده آل بود! من می روم به همین دلیل شیر آب نارگیل کنسرو شده به جای آن خامه غلیظ استفاده بیشتر از کردم به همان اندازه سس خامه ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید با بیرون لبنیات شود.

ماهی قزل آلا تیککا ماسالا به همین دلیل چه یک چیز بازسازی شده است؟

اگرچه لیست چرخ دنده ممکن است به طور اضافی {طولانی} به تذکر برسد، اما تا حد زیادی ادویه جات است کدام ممکن است همه وقت در داخل هنگام هوس مصرف کردن غذای هندی آن خواهد شد را در داخل اختیار من حتی دارم.

 • ماهی سالمون فیله ماهی آزاد با بیرون منافذ و پوست، به 4 نیمه بریده شده است. اگر ماهی معاصر ندارید می توانید به همین دلیل ماهی منجمد بیشترین استفاده را ببرید.
 • ادویه ها: زنجبیل رنده شده معاصر، زردچوبه، گارام ماسالا، گشنیز، زیره، کاین، هل، نمک.
 • معطرها: سیر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیاز را در داخل کره هر دو روغنی همراه خود ادویه تفت دهید.
 • سس: کنسرو گوجه‌فرنگی کودک دانش شده (می‌توانید به همین دلیل گوجه‌فرنگی‌های غیر معمولی نیز بیشترین استفاده را ببرید) را انتخاب کنید و انتخاب کنید شیر آب نارگیل پرچرب کنسرو شده
 • محصولات: همراه خود گشنیز معاصر زینت کنید.

طرز تولید تیکا ماسالا سالمون

مناسب کردن ماهی قزل آلا تیککا ماسالا آسان تر به همین دلیل آن خواهد شد یک چیز است کدام ممکن است در نظر گرفته شده می کنید. {در حالی که} سس را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهی سالمون در داخل جاری جوشیدن هستند، تا حد زیادی زمان پخت با بیرون کف دست است.

 1. ماهی سالمون ماهی سالمون را همراه خود نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید زردچوبه مزه دار کنید.
 2. تفت ارائه: روغن نارگیل هر دو روغن نارگیل را در داخل ماهیتابه ذوب کنید، پیاز، سیر، زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید کل شما ادویه های تیکا ماسالا را اضافه کنید. 5 {دقیقه} بپزید به همان اندازه {معطر} شود.
 3. ترکیبی می تنبل: ترکیبی را به در کنار گوجه‌فرنگی‌ها در داخل ترکیبی‌کن بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه یکدست شود. به ماهیتابه برگردانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک بزنید.
 4. جوشیدن: ترکیبی گوجه فرنگی را به مدت زمان 15 به همان اندازه 20 {دقیقه} روی حرارت به عادی بجوشانید. شیر آب نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهی قزل آلا را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه غلیظ شود. {به آرامی} بجوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید چند قبلی {دقیقه} بپزید به همان اندازه ماهی آزاد فقط پخته شود.

دستور پخت ماهی سالمون هندی

ماهی تیکا ماسالا

اصل العمل های تا حد زیادی ماهی سالمون کدام ممکن است رفیق خواهید داشت:

ماهی قزل آلا تیکا ماسالا

283 پینه
30 پروتئین
کربوهیدرات ها
14 {چربی ها}

زمان ترتیب دادن: {پانزدهم} از محسوس

زمان پخت را انتخاب کنید و انتخاب کنید پز: 30 از محسوس

زمان همه: 45 از محسوس

ماهی سالمون تیککا ماسالا منصفانه غذای لذیذ همراه خود الهام به همین دلیل هند در داخل سس گوجه فرنگی خامه‌ای است کدام ممکن است همراه خود شیر آب نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه‌ها مناسب می‌شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید به‌طور اندیشه‌آل همراه خود نان، روتی هر دو روی برنج سرو می‌شود.

 • 1 1/2 قاشق کودک نمک کوشر
 • 1 1/2 کیلو فیله ماهی سالمون با بیرون منافذ و پوسترا انتخاب کنید و انتخاب کنید به 4 قطعه پایین تر دهید
 • 1/2 قاشق سوپخوری گیلاس را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر دو روغن نارگیل برای ایجاد آن خواهد شد DF, W30
 • 1/2 پیاز کودکرا انتخاب کنید و انتخاب کنید فاز
 • 3 میخک سیررا انتخاب کنید و انتخاب کنید چرخ کرده
 • 1 قاشق کودک زنجبیل رنده شده
 • 3/4 قاشق کودک زردچوبهرا انتخاب کنید و انتخاب کنید قطع شده
 • 1/2 قاشق کودک گارام ماسالا
 • 1/2 قاشق کودک گشنیز آسیاب شده
 • 3/4 قاشق کودک زیره
 • 1/8 قاشق کودک فلفل هندی
 • 1/8 قاشق کودک هل آسیاب شده
 • 1 فنجان حبه های کودک کنسرو شده گوجه فرنگی
 • 4 قاشق های عظیم کنسرو شیر آب نارگیل پرچرب*را انتخاب کنید و انتخاب کنید سودمند تکان دهید
 • 1/4 فنجان برگ گشنیز معاصررا انتخاب کنید و انتخاب کنید بکار ربودن
 • ماهی سالمون را همراه خود 1/4 قاشق چایخوری نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید 1/4 قاشق چایخوری زردچوبه مزه دار کنید.

 • کره را در داخل منصفانه تابه {متوسط} ​​روی حرارت {متوسط} ​​آب کنید، پیاز، سیر، زنجبیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید 6 ادویه (به همین دلیل زردچوبه گرفته به همان اندازه هل) را اضافه کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید حدود 5 {دقیقه} تفت دهید به همان اندازه {سبزیجات} لوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید ادویه ها {معطر} شوند.

 • ترکیبی را به در کنار گوجه‌فرنگی‌ها در داخل ترکیبی‌کن بریزید را انتخاب کنید و انتخاب کنید هم بزنید به همان اندازه یکدست شود، سپس آن خواهد شد‌ها را یک بار دیگر در داخل ماهیتابه بریزید، همراه خود ½ قاشق چای‌خوری نمک مزه‌دار کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید به مدت زمان 15 به همان اندازه 20 {دقیقه} بجوشانید به همان اندازه سبک‌ها ترکیبی شوند.

 • شیر آب نارگیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماهی قزل آلا را اضافه کنید، هم بزنید به همان اندازه به طور یکنواخت محافظت اطلاعات شود.

 • {به آرامی} بجوشانید را انتخاب کنید و انتخاب کنید 2 به همان اندازه 3 {دقیقه} بپزید به همان اندازه ماهی قزل آلا فقط پخته شود.

 • پاهایش همراه خود گشنیز زینت شده است.

* برچسب های فقطً مناسب را بررسی اجمالی کنید

سرویس: 1منصفانه تکه ماهی قزل آلا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نصف فنجان سسرا انتخاب کنید و انتخاب کنید انرژی: 283انرژیرا انتخاب کنید و انتخاب کنید پروتئین: 30gرا انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی ها: 14gرا انتخاب کنید و انتخاب کنید چربی ها های اشباع شده: 5gرا انتخاب کنید و انتخاب کنید کلسترول ldl: 82میلی خوب و دنجرا انتخاب کنید و انتخاب کنید سدیم: 500.5میلی خوب و دنجرا انتخاب کنید و انتخاب کنید ابتدایی: 1.5gرا انتخاب کنید و انتخاب کنید قند: 3.5g

مهم واژه ها: ماهی آزاد هندی، ماهی قزل آلا تیککا ماسالا، تیکا ماسالا