متخصص تغذیه در تهران متخصص تغذیه متخصص تغذیه بالینی


داشتن اندامی سالم و متناسب آرزوی بسیاری از افراد جامعه است، به همین دلیل توصیه می شود با متخصص تغذیه در تهران یا شهرستان ها صحبت کرده و برنامه غذایی مناسبی را تهیه کنید. در مورد اهمیت رژیم غذایی در مطالب قبلی توضیحات کاملی ارائه کرده ایم که برای اطلاعات بیشتر می توانید به آن مراجعه کنید.

یکی متخصص تغذیه او علم و دانش کافی در مورد غذا و اهمیت آنها دارد و می تواند شرایط جسمی و روحی فرد را در نظر بگیرد بهترین برنامه غذایی برای او تنظیم کنید اما امروزه به دلیل مشغله روزافزون زندگی مردم، فرصت کافی برای مراجعه وجود ندارد دکتر مهدی شادنوش بهترین متخصص تغذیه در تهران ندارند به همین دلیل می توانند با مراجعه به وب سایت و تکمیل فرم فرم آنلاین رژیم غذایی را دریافت کنند.

متخصص تغذیه در تهران

وظایف بهترین متخصص تغذیه در تهران چیست؟

 1. یکی متخصص تغذیه خوب او باید توضیحات جامعی در مورد تغذیه و رژیم درمانی به فرد بدهد.
 2. نیازهای بیمار را شناسایی کرده و با بیمار در میان بگذارید.
 3. بهترین و متنوع ترین برنامه غذایی را برای بیمار تهیه کنید.
 4. روند پیگیری و اثربخشی آن را در بیمار بررسی کنید.
 5. با بیمار صحبت کنید و انگیزه او را برای رعایت رژیم غذایی افزایش دهید.
 6. آلرژی ها و مشکلات غذایی بیمار را شناسایی کنید و جایگزین مناسبی برای آنها در نظر بگیرید.

رژیم اینترنتی توسط متخصص تغذیه در تهران

امروزه با گسترش فضای اینترنت، ارائه خدمات به مردم بهتر شده و انجام بسیاری از کارها را برای آنها آسان کرده است. رژیم غذایی اینترنتی یکی از مواردی است که بسیاری از افراد از آن استقبال کرده اند.

در رژیم آنلاین فرد به سایت متخصص تغذیه مراجعه می کند و فرم دریافت رژیم آنلاین را پر می کند.

در این فرم فرد باید جنسیت، سن، وزن، بیماری و … را پر کرده و تمامی اطلاعات مورد نیاز را به طور دقیق در اختیار متخصص تغذیه قرار دهد. متخصص تغذیه پس از بررسی موارد ذکر شده در فرم مخصوص دریافت رژیم آنلاین، برنامه غذایی مناسبی را تهیه و برای فرد ارسال می کند. افراد می توانند در طول رژیم غذایی خود با متخصص تغذیه در تماس باشند و از او راهنمایی بخواهند.

متخصص تغذیه در تهران

همچنین قابل ذکر است برنامه های غذایی که متخصص تغذیه تهیه و در اختیار مردم قرار می دهد؛ بی نظیر است و با توجه به شرایط بدنی او آماده شده است.

مشاوره تغذیه در منزل

دکتر شادنوش ، بهترین متخصص تغذیه در تهران برای بیمارانی که امکان مراجعه حضوری به مطب و استفاده از خدمات رژیم غذایی اینترنتی را ندارند می توانند از خدمات مشاوره تغذیه در منزل و یا ویزیت تغذیه در منزل استفاده کنند.

شخص پس از پرسیدن مشاوره تغذیه در منزل بابا، متخصص تغذیه به خانه اش می رود و وضعیت جسمی و روحی بیمار را بررسی می کند و با توجه به شرایطش بهترین برنامه را برای بهبود وضعیت او تجویز می کند.

کاهش وزن تضمینی

افرادی که قصد دریافت رژیم لاغری را دارند بهتر است بدانند دکتر مهدی شادنوش آماده سازی تضمینی برنامه کاهش وزن می کند البته باید بگوییم که افراد باید در طول درمان برنامه را رعایت کنند و دوره تثبیت را پشت سر بگذارند تا دیگر چاق نشوند.

متخصص تغذیه در تهران

درمان سوء تغذیه

سوء تغذیه؛ یکی از مشکلاتی است که افراد به دلیل تغذیه نامناسب دچار آن می شوند. بهتر است بدانید سوءتغذیه در هر سنی ممکن است در افراد ایجاد شود پس در صورت مشاهده علائم آن سریعا به یک متخصص تغذیه خوب و با تجربه مراجعه کنید.

علائم سوء تغذیه شامل موارد زیر است:

 1. زخم ها و عفونت های بدن مدت زیادی طول می کشد تا بهبود یابد.
 2. مشکلات تنفسی و نارسایی تنفسی در افراد افزایش می یابد.
 3. چربی های موجود در بافت بدن از بین می روند.
 4. دمای بدن به طور غیر طبیعی کاهش می یابد.
 5. مردم اغلب سرما می خورند.
 6. میل جنسی آنها کاهش می یابد و بد رفتاری می کنند.

عوارض سوء تغذیه چیست؟

اگر افراد با مشاهده علائم سوء تغذیه برای درمان به متخصص تغذیه مراجعه نکنند، ممکن است دچار مشکلات و اختلالات جسمی، روحی، مغزی و… شوند.

برنامه غذایی برای گروه های مختلف

یک متخصص تغذیه با توجه به دانش و تجربه خود می تواند برای افراد مختلف; یک برنامه غذایی ویژه شامل موارد زیر تهیه کنید:

 • برخی از بیماری های قلبی، کلیوی و… رنج می برند.
 • زنان باردار یا شیرده.
 • کودکان در حال رشد یا دانش آموزانی که به مواد مغذی نیاز دارند.