مجسمه سازی بدن با حذف چربی با سونوگرافی غیر جراحی

خبر عالی در زمینه مجسمه سازی بدن شما یک بار بیش از حد به آینه نگاه کرده اید و زمان آن رسیده که برخی از تغییرات تصویر بدن را در نظر بگیرید. پوست شل فلاپی. رسوبات چربی در اطراف گردن و زیر چانه شما جمع می شود. عشق دسته. چربی زیر خط سینه بند شما می چرخد. ران ها، باسن، پشت تبدیل به پولی، شکم چربی بیرون زده. چگونه می خواهید چربی شکم را بدون خطرات جراحی از بین ببرید؟

چه کسی را می شناسید که برخی یا همه این مشکلات مربوط به چربی بدن را نداشته باشد؟ و، بله، این همه ما هستیم… زنان و مردانی که تغییرات بدن را در جهت اشتباه می بینند و متوجه می شوند که ظاهری باریک تر و جوان تر، تقویت کننده ای برای شغل، تصویر و عزت نفس ما خواهد بود.

درمان های موثر، ایمن و با تکنولوژی بالا با سونوگرافی “ذوب چربی”. بنابراین، واقعاً چه چیز جدید و هیجان انگیزی در بازی کاهش چربی بدن وجود دارد؟ بزرگترین تغییر، بر اساس تکنولوژی نرم و موثر و ایمن، ارائه رو به گسترش درمان های غیر تهاجمی کاهش چربی غیرجراحی مبتنی بر دستگاه های پزشکی با فناوری پیشرفته با استفاده از اولتراسوند است.

موثر بدون خطرات جراحی غیر تهاجمی … غیر جراحی …، اما هنوز نتایج را ارائه می دهد؟ خیلی خوبه که درست باشه؟ با استفاده از سونوگرافی متمرکز با وضوح بالا، سلول های چربی شما به معنای واقعی کلمه با سطوح دقیق انرژی بمباران می شوند. نتیجه؟ سلول‌های چربی بدن این انرژی اولتراسوند را جذب می‌کنند و سپس ساختار سلول چربی شما اساساً «تسلیم می‌شود» و به مایعی تجزیه می‌شود که به راحتی خارج می‌شود.

بهترین نامزد کیست؟ اگر در انتهای پایینی شاخص توده بدنی (زیر 30) قرار دارید و مقدار کمی چربی موضعی مانند پشت زانو، ناحیه سینه، زیر بازوها یا چانه و صورت دارید، پس شما ایده آل هستید. کاندیدای شکل دهی غیرتهاجمی بدن با استفاده از اولتراسوند، فرکانس رادیویی (RF) یا درمان های لیپودیسولو. افرادی که در سمت دیگر شاخص توده بدن قرار دارند ممکن است ترکیبی از لیپوساکشن سنتی با سونوگرافی را ببینند.

هیچ “دردی” ندارید اما “درد” دریافت می کنید: آیا تابش اولتراسوند به سلول ها یا اعصاب اطراف آسیب می رساند؟ نه. سلول‌های ساختاری پیچیده‌تر مرتبط با بافت‌های زیر جلدی و رشته‌های عصبی به سادگی تابش اولتراسوند را “بازتاب” می‌کنند و تنها سلول‌های چربی را می‌گذارند تا انرژی را جذب کنند تا زمانی که ساختار سلول چربی فرو بریزد. شما متحمل کبودی، تورم، درد و آسیب عصبی احتمالی نمی‌شوید که می‌تواند در درمان سنتی لیپوساکشن رخ دهد، جایی که یک پروب توخالی با نوک سخت خراشیده و سپس به زور چربی را می‌مکد… همراه با هر بافت یا فیبر عصبی دیگری که به طور اتفاقی با پروب مکش تماس پیدا می کند.